אני פה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

אישה?

אני פה

הודעהעל ידי אישה? » ש' ספטמבר 07, 2019 4:21 pm

אחרי יותר מידי שנים שלא שיתפתי באמת - אני פה.
יוזר חדש, גוף חדש, הבנה חדשה לחיים. מי היה מאמין?
מנסה להבין את הגוף הזה שקיים אז החלטתי לפתוח יוזר חדש, כזה שארגיש חופשיה לכתוב בו מבלי שיחטטו בעבר שלי, במה סיפרתי פעם ויסיקו על איך זה משפיע עלי היום וכל הקראפ הזה.
מקווה שזה יעבוד על אמת ולא פוסט אחד ואז אברח מפה. המטרה זה להיות בוטה ב100% להגיד מה שבא לי כמו שבא לי בלי דרמה מכל פיפס. המילה זין לא אמורה להפחיד אף אחת מאיתנו, לא אותכן ולא אותי.. איזה מצחיק זה, כי המילה זין לא באמת כזאת מפחידה, אנחנו רגילות לשמוע אותה במרחב הציבורי כל 5 שניות כשאיזה ילד מושתן חושב על סקס עוד לפני שהזין שלו יכול לעמוד. המילה שדווקא מפחידה הרבה יותר היא פות. כוס? מי כבר אומר את המילה הזאת בימינו אלא אם כן זה מתוך כוסאמאש'ך.. או גברים חרמנים שמקווים שהכוס שלך רטוב כי הסתכלת עליהם.
חחחחח..

בכל מקרה - לחובבות הטריגרים, מקווה שהמילים זין או כוס הן לא טריגר עבורכן, כי אם כן? You're screwed!
#סטגדיש
#קלטתן_מה_עשיתי_פה?

מירנדה
משתמש פעיל

Re: אני פה

הודעהעל ידי מירנדה » א' ספטמבר 08, 2019 1:15 am

יקירתי מקווה שתרגישי כאן הכי חופשי לכתוב כל מה שנכון לך אך מתוך התחשבות בקשיים של הקוראות נכון לכתוב טריגר בכותרת..
אני לא יודעת אם את מחפשת תגובות או לא..
במידה ולא אז את מוזמנת לא להמשיך לקרוא את הפוסט (:
אך במידה ואת כן מעוניינת לשמוע - להלן דעתי על מילותיך..
**אולי טריגר לקוראות בפורום - כתיבה בוטה**
את יודעת..? שמתי לב שלכל מילה יש משמעות שונה שעומדת מאחוריה..
זין לעומת איבר מין גברי או בולבול..
כוס לעומת פות או ווג'אינה..
זיון לעומת לעשות אהבה/לשכב..
וכדומה.

לכל מילה יש משמעות שונה אף על פי שהמילה מתייחסת לאותה פעולה או איבר ספציפי..
אחת היא שפה שמראה יותר רגש וכבוד כלפי האחר וגם כלפי העצמי והשניה זה יותר פעולה שבמובן מסויים גם משדר חוסר כבוד עבור האחר וכלפי העצמי..
כלומר תראי הרבה ערסים נגיד שיגידו משפטים כגון איך זיינתי ת'היא.. או איזה כוסית.. וכדומה.
אך אנשים שיותר מכבדים את האחר ורגש של אהבה מעורב בתוך הסקס לא כל כך ישתמשו במילה הזדיינו.. לדוגמא.

את מעתיקה את השפה שלך מפוגעים. ומבחינתי פוגעים זה גם ברמה של מי שמזיין בחורה בשביל הזיון כשגורם לה לחשוב שזה יותר מרק זיון..

סתם מעלה נקודה למחשבה..

אני כבר חוויתי את זיונים. אני רוצה לחוות את מה שאומר הביטוי לעשות אהבה. את זה עוד לא חוויתי ואני יודעת שזה עולם אחר לגמרי! ככה אני מאמינה.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים