הדרמטיות במיטבה-טריגר

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
הדרמטיות במיטבה

הדרמטיות במיטבה-טריגר

הודעהעל ידי הדרמטיות במיטבה » ד' אפריל 15, 2015 2:05 pm

אני הולכת להפסיק את זה.את כל הקונפליקטים הפנימיים האלה.את הרגשת הבדידות המעיקה הזאת.אני לבד עם הכול ובאמת אבל באמת שנמאס לי.אני לא קשורה לשום מקום וההרגשה הזאת לא נעלמת.האדם היחידי שאני רוצה לברוחח ממנו הוא אני אני רוצה שקט מעצמי מכל הדרמות אני רוצה להעלם אף אחד לא רואה אותי
לאלי שחמט לשעבר.

הדרמטיות במיטבה.
4.11.2014-26.12.2014

לורנס
משתמש פעיל

Re: הדרמטיות במיטבה-טריגר

הודעהעל ידי לורנס » ד' אפריל 15, 2015 2:55 pm

שלום יקירה,
כמה סבל בהודעתך! בלי להכיר אותך,ברור לי שקיבלת מכות בעבר ושאת מאשימה את עצמך באירועים בהם היית קרבן. ויכול להיות שאת עדיין נפגעת ולא מצליחה לצאת מהמצב, כאשר את מתארת חיים של בדידות. אז היגיע זמן, אולי, שתפסיקי להילחם בך ותחפשי עזרה לצאת לחיים חופשיים.
את יכולה,למשל, להתקשר לקוו 1202 ולפרוק את כאבך. כאשר פוגשים אוזן קשבת, כבר הבדידות פחות נרגשת. אפשר גם בדרך זה לקבל עזרה יותר משמעותית. ויש עוד דרכים לראות אור בקצה המנהרה. נכון, צריך להאמין שזה אפשרי ושמגיע לך, ואז לאהיתמץ למצוא את הדרך, אבל זה עדיף לסבל סתמי.
תנסי, יקירה, אנחנו אתך,
מכל הלב,
:iloveu2: לורנס

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים