טריגר זוגיות אהבה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
אורכידיאה לבנה

טריגר זוגיות אהבה

הודעהעל ידי אורכידיאה לבנה » ה' פברואר 05, 2015 1:16 pm

אני לא מאמינה שאני כותבת את זה באינטרנט אבל אין לי את מי לשתף

זה היה לפני כל כך הרבה שנים, וכל הזמן הזה לא הייתי מודעת בכלל שזה קרה ומה ההשלכות של זה לגביי

כואב לי על מה שקרה לי זה כואב בטירוף ובוער בי וזה כזה חוסר אונים להתמודד עכשיו עם משהו שקרה כמעט לפני 20 שנה.
כואב לי על כל הזמן המבוזבז הזה. יכולתי לטפל בעצמי, יכולתי להיות מודעת. מילא שזה קרה אבל אפילו לא להיות מודעת לזה??? אפילו לא לדעת למה אני מתנהגת בצורה מסויימת, לא לדעת להבין את עצמי ?!?!

אבלל הכי הכי כואב לי, כי היום אני מבינה כמה זה הפריע לי בקשר עם האקס שלי, שאני עוד כל כך אוהבת.

בחור מדהים שחיכה לי כל כך הרבה ועשיתי לו הרבה צרות. הקטע שלא הבנתי למה אני מתנהגת ככה למה אני רוצה שייגע בי אבל כשהוא נוגע או שאני קופאת או שאני בורחת בכל מיני תואנות או שאני הודפת אותו בבהלה
אם הייתי יודעת הייתי משתפת אותו הוא היה יכול להבין הוא היה מכיל.
לא הבנתי למה אני לא מסוגלת לנהל מערכת יחסים זוגית כל החיים האלה למה קשה לי להיפתח, קשה לי לבטוח בגברים, קשה לי לתת אמון באנשים.
הייתי בקונפליקט עצום ביני לבין עצמי מצד אחד אוהבת אותו הכי חזק אפשר מצד שני לא מרגישה בנוח באינטימיות איתו (ובכלל)
והוא חיכה בסבלנות וחיכה וניסה הכל ולבסוף התייאש וביקשתי לנסות שוב ושוב ובהתחלה הוא היה מקשיב לי בוכה שעות ומרגיע אותי ואז הוא כבר לא רצה להיפגש איתי ואז גם לא לדבר איתי יותר ולפני חודשיים שלחתי לו הודעה והוא אפילו לא ענה... ואני מבינה אותו הפכתי להיות קצת תלותית בו ושיגעתי אותו. כאב לי הרגשתי שיש בינינו איזשהו חיבור אבל מסיבה מסויימת הקשר לא מצליח להמריא ולא הבנתי למה...

חשבתי שזה קשור לכל מיני דברים קרו לנו ולחוסר נסיון שלי בקשרים זוגיים והוא כל הזמן היה אומר שזה לא קשור...
ועכשיו אני מרגישה שאני יודעת בבירור למה זה קשור ובא לי לומר לו

ועכשיו קרה לי איזשהו טריגר שהדליק את הסיפור והכל פתאום מתבהר אני כל כך רוצה לדבר איתו לספר לו... חולמת שירצה אותי שוב, יודעת זה רק חלום.
אפילו להסביר לו שכל ההתנהגות הזו נבעה מבעיה בי שאפשר לתקן ולעבוד על זה... אבל למה שיירצה לעבוד על זה איתי??????
הוא כבר לא מרגיש אליי כלום ולא רוצה שום קשר איתי

אם הוא לא רצה אותי לפני למה שאחרי שאני יספר לו הוא ירצה???

הדבר הכי כואב לי בכל הסיפור הזה הוא שהפסדתי את אהבת חיי בגלל זה

לא איכפת לי מכלום איכפת לי רק ממנו

ובבקשה אל תאמרו שאני אמצא מישהו אחר. אני רק רוצה אותו.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 108 אורחים