פנטזיות מעורבות באשמה טריגר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

Re: פנטזיות מעורבות באשמה

הודעהעל ידי אוסי » ד' ינואר 05, 2011 3:03 am

כמו שאמרת אני הרבה יותר בוגרת לגילי... זה לא פעם ראשונה שאומרים לי את זה..
אני גם מרגישה הרבה יותר בוגרת :)

אממ..עברתי הכל שהייתי בת 13 וחצי 14.. ככה אני חושבת שאני כן כבר צריכה להנות מסקס..
ולהגיע לסיפוק מיני .... ומבינה שאם לא הגעתי עד עכשיו אגיע בעתיד
אני מקווה לפחות שיהיה תגבר הנכון שאני ארגיש איתו בנוח עם הגוף שלי.

אני לא רוצה לשפוט את הקשר שלך עם חבר שלך כי זה לא תפקידי..
אני מאמינה שאת מכירה אותו יותר טוב ממני.
אבל שוב עוד נקודתת דמיון ביני לבינך.. ותסלחי לי שאני משווה פשוט אני לא יכולה שלא.
חבר שלי גם היה חם מזג וגם שלח אנשים שירביצו לאלה שעשו לי דברים,
וגם היה מתחמם מכל אחד שהיה מדבר איתי .
והוא היה גם במשטרה ככה שהוא גם לימד אותי שיטות להגן על עצמי .
וכל הפעם שהוא הגן עלי והרביץ לאחרים היה רק כדי לרצות את עצמו ..
הוא עשה את זה רק בשביל עצמו כי הוא ידע שלא רציתי להרביץ להם.
הוא עשה את זה רק שיחיה עם עצמו טוב ועם האגו המנופח שלו,
שאף אחד לא יגע בחברה שלו ברכוש שלו.
כי לפעמים פשוט הרגשתי הרכוש שלו.
סליחה אם פגעתי בך בצורה כזאת או אחרת בכך שאני משווה,
אין לי שום דבר נגד חבר שלך.
פשוט קשה לי להיות אובייקטיבית בקטע הזה כי זה יותר מידי דומה לחבר שלי לשעבר.
סליחה.
בננה יקרה .. אני זזה לישון ישלי מחר מבחן ,
ולצערי אני לא נרדמת .
אני אנסה לפחות לתת לגוף לנוח .
היה לי נעים להכיר אותך ואני אשמח שתכתבי פה עוד .
:flower1:
כמה מפחיד הוא העבר המצפה לנו..

"ולחיות בשלום עם עצמי ולסלוח גם בכח אם לא לי אז למי.."

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

את ישנה ילדה אבל רק בכאילו
את עם חצי עין פקוחה ושותקת הצילו.

פרפר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי פרפר » ד' ינואר 05, 2011 11:02 pm

בננה,
כתבתי לך בפרטים אבל גם חשוב לי לכתוב לך כאן כי ראיתי כרגע את מה שכתבת בנוגע לטיפול אחרי מה שפרסמת שאני כתבתי.
חשוב לי מאוד לציין- לא השתילו לי זכרונות!
כל דבר שהגיע לטיפול הזה בהקפדה היה ממני!
הדמיון שלי... הזיכרון שלי... הפחד שלי.
רק אני.
רק את בתור אדם יכולה לקבוע במה את מאמינה- לעצמך, ובמה לא.
אני יכולה להגיד לך במאת האחוזים.. שהשתלת זכרונות לא עשו לי.
אני זו שהגעתי לטיפול עם כל הפלאשבקים בראש... אני הגעתי אליה עם החלומות... עם התחושות.. עם הדמיונות. ובסופו של דבר גם עם הזכרונות.
חשוב לציין שטיפול כזה הוא א סתם "לבוא ולדבר עם מישהו שמאזין", כפי שכתבת. מולך יושב בן אדם מקצועי שמתמחה בדבר... שמפרש. לא רק מאזין. אלא מפרש ומבין. ויותר מזה- גורם לך לפרש ולהבין.
הבחירה היא לחלוטין שלך...
את לא מאמינה בטיפול, אז זו אמונתך.
אבל בתור אחת שניסתה כל כך הרבה דרכים לפני כן לטפל בויסטיבוליטיס כבעיה פיזית בלבד.. בכל הדרכים המוצעות חוץ מניתוח.
ובתור אחת שהייתה ילדה ב7 עם פנטזיות אונס ואוננות מוגברת שבכלל לא הבינה את המוזר שבהם... אני יכולה להגיד לך רק על עצמי שאני סוף סוף מתחילה למצוא את עצמי. אני סוף סוף מעלה דברים שהיו מודחקים ומתחילה להכיר את עצמי.
ובמשפחה לא מתעסקים זה משפט טוב ויפה להגיד- אבל מה עושים כשהמשפחה התעסקה בך?
חוץ מזה שלא מדובר כאן על משפחה... אני מניחה שהתחלת להגיד את זה בגלל ההודעה שלי (שכן זה הוא מצבי).
אבל מי אמר שמיד את חייבת לקשר את זה למשפחה או שבכלל יש קשר? אף אחד לא ציין כלום על משפחה בשלב זה או אם בכלל בשלב מאוחר יותר.
מקווה שתמצאי עבורך את הדרך הטובה ביותר בשבילך,
וכפי שכתבתי לך בפרטי, אני כאן אם תצטרכי עזרה או שאלה.
בהצלחה.

קיילי

הודעהעל ידי קיילי » ה' ינואר 06, 2011 11:02 am

בננה יקרה,
אני קראתי את ההתכתבות מולך ומול אוסי ואני שמחה שהיא הייתה שם בשביל להגיב.
אין לי הרבה מה להוסיף מעבר לנאמר.
בפורום הזה לכולן יש מקום, וכל אחת יכולה לכתוב על מה שהיא מרגישה, חושבת וחשה.
לפעמים באמת יש הודעות שקשה למצוא להן את המילים.
הדבר היחיד שאני רוצה להתייחס אליו זה הכאב שאת חווה בזמן קיום יחסי מין.
את לא חייבת לעשות משהו שכואב לך.
יש סיבות רבות לכאב שרובן ניתנות לעבודה. אולי כדאי לשקול ללכת לדבר עם רופאת נשים, לספר לה שאת חווה כאב, ולנסות לשמוע על האפשרויות.
בנוסף, אם חבר שלך אוהב אותך, הוא יהיה חייב להבין ולעצור כשכואב או לנסות דברים אחרים (כמו חומר סיכה שמקל על החדירה) .
קל מאוד להתחמק ולא להתמודד עם דברים כאלו.
אבל, אם זה צף עכשיו כדאי להתמודד עם זה.
גם אני ממליצה לך בחום ללכת לטיפול
חיבוק
קיילי

סמל אישי של המשתמש
עדי
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי עדי » ה' ינואר 06, 2011 12:04 pm

בננה יקרה,
אני אנסה להתייחס לכל מה שציינת..ויש לי המון מה להגיד:)
קודם כל בקשר לפנטזיית האונס...חלק ממה שכתבת הוא נכון...אבל זה מאוד תלוי ממה זה נובע...מדוע יש לך צורך שישלטו וישפילו אותך...כפי שכבר ציינתי פעמים רבות, אונס אינו אקט מיני, אונס הוא אקט של אלימות אשר אדם מבצע אותו כי יש לו צורך לשלוט ולהשפיל את האחר... ישנן תופעות מורכבות מידי כדי לדון בהם על גבי פורום אינטרנטי...תופעות שקשורות לפיזיולוגיה, פסיכיאטריה ופסיכולוגיה של האדם...אני מסכימה עם מה שחברותייך המתוקות כתבו כאן לגבי טיפול...זה המקום שלך ללמוד להכיר את עצמך יותר לעומק, ולענות לעצמך על כל השאלות שיש לך ולהבין בדיוק מה שייל לפגיעות המיניות שציינת שעברת ומה לא...וחשוב מאוד לעשות את זה.
בגדול, ניתן לומר כי ההשפעה של טראומה מינית על מיניות אינה רק לכיוון של הימנעות, אלא גם לכיוון של מיניות יתר- ולכן כן הייתי בודקת את זה לעומק. ציינת גם את הווגיניסמוס...מחקרים מראים יותר ויותר כי אין דבר כזה "זכרונות שתולים או כוזבים" והרבה פעמים הווגיניסמוס נוצר עקב פגיעה מינית שלא עלתה למודעות עדין. אין לי ספק שאת מביאה חוויה שעברת בחוץ לחדר המיטות שלך...מה שצריך זה להבין מה זו החוויה הזו ואני מאוד שמחה שהחבר שלך הבין שזה פוגע בך ולא מוכן עוד לקיים יחסי מין באופן הזה.

לצערי אני שוחחתי עם עשרות אם לא מאות נשים שעברו אונס וכולן, אנושיות, עם צרכים מיניים ורצונות לקירבה, מין, אינטימיות וכו...ואף אחת מהן לא רוצה אונס, ואף אחת מהן לא "מזמינה" אונס, אין התנהגות של אישה שמזמינה אונס, אין דבר כזה ואת בעצמך כתבת שת לא רוצה להיפגע...
בכל הפעמים ש"קפאת" ולא עצרת דברים שעברת זה לא בגלל שרצית אונס...אולי רצית וקיוות למשהו אחר...אני בטוחה שלא רצית להיאנס.
אני אשמח לעזור לך למצוא טיפול באיזור מגורייך...אם תרצי לכתוב לי בפרטי...
אני חושבת שכולנו כנשים צריכות טיפול...כולנו גדלנו בחברה גברית שמלמדת ומחנכת אותנו שאנחנו נסיכות וצריכות נסיך שיבוא להציל אותנו, שהם לוקחים ואנחנו נותנות, שהם חזקים ואנחנו חלשות, שהם רוצים ואנחנו חייבות לספק עבורם, שלנו אין רצונות משלנו וצרכים משלנו...
זה כבר מספיק חומר לעשר שנות טיפול עבור כל אישה שלא עברה אונס אלא "רק" הוטרדה כמה פעמים...
אני מקווה שעניתי על חלק מהשאלות...ואם לא אשמח לעזור ותרגישי חופשי לישאול...
ותרגישי חופשי עוד יותר לשתף אותנו בחוויות היותר קשות והפחות קשות שציינת שעברת...
שלך,
עדי עטיה
עובדת סוציאלית, רכזת מחלקת סיוע
מסל"ן

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ו' ינואר 07, 2011 1:04 am

קודם כל, תודה לכל המתייחסות.
אני קוראת הכל אבל מתקשה להגיב להכל כי כמות המידע שאתן מעלות וכמות התגובות והשאלות שעולות לי הם אינסופיות...ואני לא יודעת מאיפה להתחיל.

אני רוצה לומר לכן משהו שחשוב לי לומר, אני לא מכירה את הפעילות והמגיבות פה בכלל, אבל אני חוששת שאתן שרויות באיזשהו קיבעון מחשבתי לגבי התפיסה של הדברים.
אנחנו בני אדם עם ספקטרום רחב ומגוון של מחשבות, דעות, זכרונות, חוויות, תפיסות שונות של מציאות בחיינו, ועוד...

לגבי הווגיניסמוס...אין לי כזה. לא שאמרו לי.
לגבי הוסתיבוליטיס הזה, לאף אחד לא ברור ממה זה נגרם, ואי אפשר לברר גם. וזו בעיה פיזית שיכולה להיגרם ממשהו פיזי. לא רק נפשי. לא כל רופא מזהה את זה. הייתי אצל שניים באותה מרפאה מאז הכאבים, אחד אמר שזה בגלל שלחבר שלי יש איבר גדול כנראה. ולמרות שזה היה אמור לספק את שנינו כתשובה נעימה לאוזן, לא ויתרנו והלכנו לרופא יותר הגיוני. שאמר שזה כנראה זה.
הוא הרדים לי חלק בנרתיק, וחתך לי חתיכה של עור מהמקום שכואב לי. היא נשלחה לבדיקה ונאמר לי שנדבקתי ב-HPV, וכנראה להערכתו זו הסיבה לכאבים ולוסתיבוליטיס שנגרם לי.
עובדה שזה פתאום התחיל עם הבנזוג הנוכחי שלי ולא היה מעולם קודם לכן. מעולם לא חשתי כאבים כאלו. הכאבים האלו הם אלו שגורמים לגוף שלי להתגונן ולא להירטב מהפחד לשכב ולסבול כאבים.
יש לציין שמאז שהוא הוריד לי חתיכת עור משם, כבר לי הרבה פחות, אבל עדיין אני סובלת. אני אמורה ללכת בחודש הבא לראות מה הוירוס עשה לגוף שלי, אם הוא נרדם או התפתח....
אני מקווה שהגוף שלי מספיק חזק להתנגד לוירוס הזה. אחרת אני בסיכון.
אני מאשימה את חבר שלי בזה בשקט. כי היו לו מאות בנות זוג. והוא כנראה זה שהכניס את הוירוס לחיים שלי. חבל שלא התחסנתי לפניו. במידה וזה היה מועיל לי.
אבל כן שלחתי אותו לבדיקות למחלות מין, כי סך הכל קונדומים לא עולים עליו וזה מסכן אותי גם.
אני בכלל סתומה, כי גם יש לי בעיה לקחת גלולות...
הן גורמות לי לדימום...כל החודש כל השנה כל יום כל היום..........הפכתי לאנמית ממש ממש כשלקחתי גלולות ולא הייתי מפסיקה לדמם אף פעם במשך שנים.
לא נוח לא אסתטי יקר ומעצבן!
מדבקה היא לא פתרון כי היא זהה מבחינת ההורמונים המוחדרים לגוף.

אנחנו פשוט שוכבים בצורה שאו שהוא לא גומר או גומר בחוץ. כמו בגיל 16....כשילדים לא מודעים לסיכונים.

אני רוצה להוסיף שאני לא רוצה שישפילו אותי, כי זה מזכיר לי דברים רעים ואני לא מעוניינת בכך. אני לא רואה השפלה במין אלים או שליטה של הגבר.
השפחה מבחינתי זה לדחוף את הראש שלי למטה או דברים בסגנון.
אבל כל דבר אחר שמראה שליטה של הגבר שלי והרצון העז שלו שאהיה שלו ושיוכל לבחון אותי או לשחק בי או לשכב איתי איך ומתי שבא לו לא נכלל אצלי תחת ההגדרה השפלה, אלא רק שליטה, ואו אי שליטה במשיכה שלו אלי.
כמו שציינת וציינתי, אני האישה הקטנה שלו, והוא שומר עלי ומביא כסף הביתה ודואג לכל הצרכים שלי והרצונות והבעיות ועוזר לי והכל אז זה מסתדר לי במחשבה. ואני לא באה ממשפחה פרימיטיבית.
הוריי אנשים מתקדמים ומלומדים. אצלנו דווקא תמיד הגבר עובד בבית לא כעבודה סתם כהרגל, ניקיון ובישול והכל, המעמדות מטושטשים אין קטע של אישה במטבח וגבר נוהג ועובד.
גם ביני לבין החבר זה ככה...הרבה פעמים אני נוהגת והוא מבשל ומפנק אותי ומסדר והכל...זה לא קשור לדרך המחשבה.
זה רק משהו שמושך אותי במיטה ובגבר, שיהיה חזק ויגן עלי ויהיו לו תשובות לשאלות שלי.

עוד התייחסות, כשקפאתי, אני קיוויתי שיסתלקו ולא שיאנסו...אז כן זה מה שקיוויתי. המחשבות מתבלבלות להן ורצות במוח, מצד אחד אני מוחמאת מצד שני אני לא מאמינה שזה קורה לי, בנוסף אני חשה מושפלת וזה לא נעים לי, ואני חשב מבוכה לעצור את הבחור כדי לא לפגוע בו, שלא יעלב ויירד לו הביטחון (בין אם הוא חשוב לי ובין אם לא, תמיד שמתי אותם בעדיפות לפניי שחלילה לא ייפגעו בלי לחשוב אם אני נפגעת בכלל על ידם)..

מה שמטריף אותי בימים האחרונים הוא מה בא קודם?
הפנטזיות האלו שאני רוצה שגבר ישלוט בי, יאנוס אותי, יכפה עצמו עלי...?
או ההטרדות האלו שעברתי ואז לאחר מכן הפנטזיות הגיעו בהמשך "כהשראה" לניסיון המוקדם שעבר עלי ולא ידעתי דרך אחרת למיניות.
זה מאוד מטריד אותי כי זה מה שייתן לי אישור אם אני בסדר או לא.

אין לי בעיה עם הפנטזיות האלו, רק אם ההרגשה שהן לא בסדר. או שאולי הגיעו ממקום נורא.

בקשר להשתלת זכרונות....זה לא שאני טוענת שהם עושים את זה, אבל כמו שאתן חושבות שהכאבים שלי נגרמים מטראומה, כשלמעשה כנראה נגרמו מוירוס ה-HPV, כך גם המטפלים מקובעים מהעבר מהמטופלות הרבות שבעיותיהן דומות ומהדרך שבה הם למדו...כמה שתרפיה על כל סוגיה היא רוחנית היא מאוד מקובעת בדעות ישנות.
תמיד תוכלו לגרום לי להתאמץ להיזכר בהאם אבא שלי הלך ערום בבית או התקלח איתי או עשה משהו מוזר אחר. ואז מה? אז אולי דברים שהם נורמלים בכל בית פתאום ירדפו את המחשבות שלי, והם כבר התחילו...בגלל הפורום הזה. וזה רע. יש כמה חסרונות לפורום. מיד אפרט.
למה אני צריכה להתחיל להכנס לסרטים על אבא שלי שהוא אדם מבוגר מאוד שאני מאוד מעריכה ואוהבת. למה אני צריכה להתאמץ למצוא משהו לא בסדר?
בכל מקום שנתאמץ נמצא רע. ומשהו לא תקין, מי מגדיר מה תקין, כל אדם הוא ספקטרום רחב של נתונים ומחשבות, כל אחד תופס את המציאות בצורה שונה, ולכן מה שבסדר במשפחה אחת, רע במשפחה אחרת. ואני לא מדברת על דברים מובנים מאליו כלא נורמלים, אלא על דברים שהגבולות בהם מטושטשים ולא ברורים ונתונים להחלטתו של האדם הנמצא בסיטואציה בלבד. ואולי מה שמטפל יחשוב או יזכור ממטופלת אחרת שלו לא יתאים במצב שלי.
זה מה שמדאיג אותי...להתחיל לחפש מה רע איפה שאין רע בכוח, כי אז אמצא, אפילו שעד עכשיו חשבתי שזה נורמלי, פתאום אני אקבל הקרנה של תפיסת מציאות שונה, של מטופלת או מטפל שאני באה במגע מחשבתי איתם.
לא בא לי.
אם ככה זה נערך.

מה שרע בפורום הזה, אני מניחה שכל אחת עברה משהו אחר וחשה אחרת ולוקחת את הדברים למקום אחר, אבל נראה ממה ששמתי לב באופן שטחי שהפורום כל לילה מלא "טריגרים" ואני מעריכה את הרצון של כולם לתמוך ולעזור ולעודד ולהראות שיש מי שמקשיב.

השאלה הנשאלת היא: האם כל הזכרונות וההתעסקות בנושא לא עולה כיוון שכל הזמן אתן חוזרות לפורום ונמצאות כל הזמן בתוך זה ולא מתנתקות ומתרחקות מהאיזור של הזיכרונות וההתעסקות בהם ובשל אחרים. הנושא נלעס על ידי כל אחת מכן גם מעצמה וגם בגלל ההקשבה לאחרת...וזה הופך את הספינה שלנו של המוטרדות לכזו ששוקעת אמנם כולנו שוקעות יחד, אבל עדיין, שוקעות.

אני מקווה שהבנתן למה אני מתכוונת במה שאני אומרת ולא לקחת את הדברים לא נכון, הפורום חשוב ועוזר לבנות אני מניחה, אבל אולי צריך שתיכנסו רק כשיש סיבה? ושמי שיענו פה הם אנשי מקצוע שזה לא גורם להם ללעוס את הזכרונות הרעים שעברו כל יום מחדש..

אשמח להתייחסות לתגובה זו. ולראות מה אתן חושבות, מה הניסיון אומר, והאם הדעה שלי בנוגע למקובעות של המטפלים הוא כמו שנראה לי, והפורום לא גורם לכן להיות שקועות כל יום בנושא הזה.
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ו' ינואר 07, 2011 1:51 am

מה שרע בפורום הזה, אני מניחה שכל אחת עברה משהו אחר וחשה אחרת ולוקחת את הדברים למקום אחר, אבל נראה ממה ששמתי לב באופן שטחי שהפורום כל לילה מלא "טריגרים" ואני מעריכה את הרצון של כולם לתמוך ולעזור ולעודד ולהראות שיש מי שמקשיב.

השאלה הנשאלת היא: האם כל הזכרונות וההתעסקות בנושא לא עולה כיוון שכל הזמן אתן חוזרות לפורום ונמצאות כל הזמן בתוך זה ולא מתנתקות ומתרחקות מהאיזור של הזיכרונות וההתעסקות בהם ובשל אחרים. הנושא נלעס על ידי כל אחת מכן גם מעצמה וגם בגלל ההקשבה לאחרת...וזה הופך את הספינה שלנו של המוטרדות לכזו ששוקעת אמנם כולנו שוקעות יחד, אבל עדיין, שוקעות.

אני מקווה שהבנתן למה אני מתכוונת במה שאני אומרת ולא לקחת את הדברים לא נכון, הפורום חשוב ועוזר לבנות אני מניחה, אבל אולי צריך שתיכנסו רק כשיש סיבה? ושמי שיענו פה הם אנשי מקצוע שזה לא גורם להם ללעוס את הזכרונות הרעים שעברו כל יום מחדש..

אשמח להתייחסות לתגובה זו. ולראות מה אתן חושבות, מה הניסיון אומר, והאם הדעה שלי בנוגע למקובעות של המטפלים הוא כמו שנראה לי, והפורום לא גורם לכן להיות שקועות כל יום בנושא הזה.

בננה יקרה, בגלל זה יש לנו כל מיני פורום נפרדים.. יש את "אצלנו בסלון"
ששם לא מדברים על זה ועושים צחוקים ושמח :)
אנחנו לא מתרכזות בזה פשוט מתמודדות עם זה בצורה הכי טובה שאפשר.
וחלק מזה זה גם לדבר על זה לפרוק את זה כאן .
כי בחיי היום יום הכל "בסדר" אנחנו רגילות מחייכות והכל טוב.
ופה אנחנו מרגישות בתוך משפחה חמה ותומכת שמבינה אותך.
פה את יכולה לפרוק הכל ואף אחת לא תשפוט אותך או תגיד לך משהו רע
כי אנחנו אוהבות פה אחת את השניה מאוד.
ותומכות אחת בשניה מעודדות .
כשאני רואה תהודעות שמגיבים לי וכמה אוהבים אותך ונותנים לי עצות זה גורם לך להרגיש הזדהות
זה גורם לך להרגיש טוב בלב שיש אנשים שאוהבים ומבינים אותך .
פעם ראשונה מבינים אותך!מזדהים איתך.
זה גורם לך לשמוח להמשיך הלאה. מפה אני שואבת את הכוחות שלי.
מהבנות המדהימות שעברו כל כך הרבה ועדיין פה בשבילי עד הסוףף בכל הכוח :)

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ו' ינואר 07, 2011 2:46 am

באמת אין לי עם מי לדבר.
אני אפילו לא מבינה מה אני מרגישה.
אבל פה קשה לדבר.

כי אתה משאיר הודעה. כשאתה רוצה לדבר.
ועונים לך אחרי שעות או למחרת.
זה לא מאפשר דיבורים...לא אישיים...לא שוטפים.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ו' ינואר 07, 2011 2:48 am

בגלל זה יש לנו את הצ'אט :)
כנסי בעמוד הראשי לאצלנו בסלון.
אני אהיה שם אם תרצי.

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ו' ינואר 07, 2011 3:03 am

נכנסתי
את יצאת.
לא ראיתי בזמן את ההודעה שלך.

אבל הבנתי שאסור לדבר שם על הטרדות, רק על דברים שמחים... קשה.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

פרפר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי פרפר » ו' ינואר 07, 2011 3:05 am

היי,
רציתי לעשות סדר על דברים שאני כתבתי, אם הם היו חלק מתגובתך האחרונה.
בנוגע לבעיה פיזית שנגרמה בגלל טראומה- ההתייחסות שלי הייתה אך ורק לויסטיבוליטיס, כשגם אז אמרתי שיש ללכת ולקבל אבחנה מדוייקת (אם את רוצה אני יכולה להביא לך שם של רופא) שזה באמת זה. ויסטיבוליטיס זו אכן בעיה פיזית, ולכן מכירים אותם ברפואה הקונבציונלית, ונכון לא יודעים ממה היא נגרמת- שעוד יותר מערפל בדיוק את מקורה. בכל מקרה, זה משהו שזקוק להרבה בדיקות... וכל אחת מתמודדת באופן שונה.
מפני שכתבת בפורום הזה והעלית את הפנטזיות ואת החשד בכלל לזה שעברת טראומה מודחקת, ציינתי את כל הסיפור שלי עם ויסטיבוליטיס.
ואני חושבת שאם מישהו רוצה למשיך לדבר על הבעיה הזו... עדיף להיכנס לפורום דוקטורס או כל מקום אחר העוסק רק בבעיית הויסטיבוליטיס, כי שם התשובות יהיו יותר ברורות (מן הסתם) ומיוחסות לבעיה הרפואית עצמה. כך שחבל להמשיך לדון בזה כאן.

וירוס- כפי שאת אומרת שכנראה איבחנו אצלך, לעולם לא נפסל ולא קושר לטראומה מבחינתי. יכול מאוד להיות שיש לך כל דבר אחר מויסטיבוליטיס ודברים גנקולוגיים מאוד שאינם בכלל קשורים לנפש. זה בהחלט אפשרי.

בנוגע לספינה הזו ששוקעת....
זה נכון, כולנו נכנסות כאן להתעסק בבעיה הזו של חיינו, כל אחת בדרכה שלה, בין אם להגיב ובין אם לכתוב.
וזה נכון שזה לא מנתק אותנו.
אבל אני יכולה לומר לך אישית עליי, שגם לפני שגיליתי את הפורום הזה, כל היום התעסקתי בזה. שקעתי בעצמי.
בתור מישהי שהדחיקה.. אני הרבה פעמים מרגישה שאני זקוקה לשקיעה הזו, לפעמים כמו מינון יומי... כדי לשמור על ה"מציאות" שלי. לשמר את עצמי מהמחשבות שצצות הרבה ש"אולי הכל מומצא, אולי בכלל אין לי שום דבר?" שכמובן הן מחשבות קצת אבסורדיות בהתחשב לסיפור שלי ולבעיות שלי... אבל עדיין הן מגיעות. ועדיין פה אני מצליחה לדבר, אל אנשים שמבינים אותי קצת יותר מאחרים, גם אם זהרק בלהגיב לאחרות.
אם לא היה את המקום הזה, הייתי מוצאת דרך אחרת לשקוע.
אז לפחות כאן.
אני מאמינה שבן אדם שעובר דבר מהסוג... צריך לשקוע קצת, צריך את העזרה בלשקוע, ומעבר לכך שבאמת יש הרבה פעמים שאני מרגישה שאני צריכה לדבר על זה ולהוציא את זה (כי רק כך ניתן להתקדם) ואין לי עם מי, אין לי מישהו שיוכל באמת לחוש ולהבין את המילים שלי כמו שבנות כאן יכולות.
כל אחת עושה את הבחירה שלה... כשאני מרגישה שאיני צריכה לשקוע, שטוב לי בימים האלו ולא בא לי להיכנס לסיפור הזה שלי כל הזמן... אז אני פשוט לא נכנסת לפורום. וכשאני מרגישה שאני במחשבות אובססיביות על כל זה ושאני נמצאת בתקופה קשה יותר וצריכה להוציא.... אני מגיעה לכאן ומוציאה. כל אחת בוחרת את מה שטוב בשבילה. ואני בטוחה שיש בנות שנפגעו, ראו את הפורום, ואולי החליטו שלא מתאים להן הדרך הזו. וזה לגיטימי לחלוטין.
מקווה שהצלחת קצת להבין את העמדה שלי.
שיהיה בהרבה בהצלחה. וכמובן שאם את בוחרת שהפורום מתאים לך, אז אני כאן.

סמל אישי של המשתמש
עדי
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי עדי » ו' ינואר 07, 2011 6:32 pm

שלום,
אני לא ארחיב שוב על כל מה שציינתי קודם.. אני אחדד. אין לי ספק שאת מכניסה לחדר המיטות שלך דברים שהם לא בהכרח התחילו שם (ולהערכתי כולנו עושות את זה במידה זו או אחרת, זה בלתי נמנע.) מהם הדברים הללו?? לאף אחד אין תשובות לכך...רק לך יש.

הטיפול לא מיועד לחפש צרות היכן שאין. שם זה המקום ללמוד להכיר אותך ולראות עם עצמך מה מפריע ומה קדם למה.

הפורום הזה הוא מקום חם, אוהב, מסור ואמיתי ואף מהווה תחליף של בית עבור חלק מהבנות כאן, זהו מקום שבו כל אחת יכולה להיות מי שהיא רוצה, לדבר על מה שהיא רוצה, מתי שהיא רוצה...אנחנו פה על מנת לתמוך להקשיב ולעזור למי שמבקשת את עזרתנו.
אני מניחה שאכן לא לכולם זה מתאים ויש תקופות בחיים שיש בנות שבוחרות להתרחק וגם זה בסדר. אם את חשה כי הספינה שוקעת ואת מרגישה שאת שוקעת עימה, זה לגיטימי לחלוטין שתחליטי להתרחק.
אני מרגישה את הצורך שלך לדבר באופן אישי וגם ציינת זאת, ואני חושבת שמעבר למה שיש כאן, מאוד יעזור לך לשוחח עם איש מקצוע. אף איש מקצוע, לא יכניס לך בעיות, בטח לא על אביך, אם זה לא משהו שמפריע לך או קרה לך....אין לך ממה לחשוש. אני מניחה שלפעמים ישנו חשש מהלא נודע...אם האיש מקצוע יהיה רציני ואיכותי, הוא יאפשר לך את הקצב שלך... כמו שציינתי אשמח לעזור בזה.

מאחלת לך הצלחה, ומקווה שאת מבינה שכולן כאן רק מנסות לעזור...
שבת שלום,
עדי
עדי עטיה
עובדת סוציאלית, רכזת מחלקת סיוע
מסל"ן

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 70 אורחים