זכרון

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

אביגל

זכרון

הודעהעל ידי אביגל » ב' אוגוסט 18, 2008 12:49 pm

שלום לכולם,
אני רוצה לדעת איך להתמודד עם הזכרון,ואצלי הוא ישן - אני בת 37 (רווקה)ועברתי אונס על ידי מורה בתיכון בו למדתי בגיל 16 ואני חיה חיים מלאים בעבודה,לימודים , משפחה,חברים,פעילות ציבורית ענפה ,הכל חוץ מחיים בזוג... ועכשיו הפסקתי טיפול של 4 שנים שבהם הוא חזר וטען שהזכרון אצלי לא השתחרר ואני כאילו חיה את הזכרון כמציאות..איך שוברים את זה וממשיכים הלאה ???
תודה וחיים טובים יותר לכולם

דנה וייזר

Re: זכרון

הודעהעל ידי דנה וייזר » ב' אוגוסט 18, 2008 1:09 pm

היי אביגיל
אני מבינה שהיית בטיפול 4 שנים אצל פסיכולוג .
כיצד הסתיים הטיפול ? מה הייתה האבחנה הסופית של המטפל ? אפשר עוד פרטים בבקשה כדי שאוכל להבין ולנסות לעזור .
תודה
דנה .
דנה וייזר
מאמנת אישית לצמיחה אישית danw4@walla.co.il

סערה בלב ים

הודעהעל ידי סערה בלב ים » ד' אוגוסט 20, 2008 5:24 pm

שלום אביגל
הסבל הוא נורא וכל הכבוד לתפקוד היום יומי שלך . אם אתה יכולה לענות לדנה בודאי התוכן יביא תועלת למשתתפים בפורום . תודה סערה בלב ים

משתמשת מחוקה1
משתמש פעיל

הודעהעל ידי משתמשת מחוקה1 » ד' אוגוסט 20, 2008 9:23 pm

היי אביגיל,
ברוכה הבאה.

את שואלת איך להתמודד עם הזיכרון... מה עם איך להתמודד עם זוגיות? האם זה לא מה שמפריע לך?
מה בעצם מונע ממך להכיר מישהו ולהיות איתו?

ובנתיים,
טוב לשמוע על נפגעות שמצליחות למזער את נזקי הפגיעה.

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ו' אוגוסט 22, 2008 5:23 pm

שלום לך
אני בת 33 ועברתי אונס של שנים בילדותי וניצול מיני בבגרות כשכרגע הגשתי כתב תביעה (יש פסק זמן בבית המשפט)
ההתמודדות שלי נמשכת עם פסיכולוגית כבר למעלה מ 4 שנים.
אין מה לעשות לפעמים נדרשים שנים כדי להשתקם, אם הפגיעה היתה ממושכת אצלך יידרש יותר זמן להחלמה.
בכל אופן יכול להיות שהחלפת מטפל דווקא במטפלת אולי תטיב עימך - גם בגלל שינויים שלפעמים עוזרים יותר לבן אדם זה או אחר
תנסי ואם זה לא אפשרי
תמיד יש את מרכז סיוע שיכול לעזור לך 1202
גם בלמצוא מטפלת מנוסה בתחום.
אוהבת שי :love1:
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 85 אורחים