איך מוחקים פגיעה??????????

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מליסט

איך מוחקים פגיעה??????????

הודעהעל ידי מליסט » ב' אוגוסט 05, 2019 10:41 pm

היי לכן..
אני מרגישה כבר לא שפוייה - חייבת את עזרתכן...
לא ממש מסוגלת לפרט כאן הכל אבל בגדול .. חוויתי פגיעה מינית בגיל 6 ע"י מישהו זר לעיני חברה שלי שלמזלה הצליחה לברוח ממנו..
הייתי ילדה פתוחה מאד למזלי (הרע..) ושחזרתי לבית וסיפרתי ההורים שלי האשימו אותו וקיבלו את זה ממש רע ואמרו שאני מדומיינת ..
אבל מאז הם התחילו ואולי זה כבר היה קודם אבל זה נתן לגיטמציה להמשיך בצורה חמורה יותר - פגיעות ההשפלה וכל זה... וחשדות בלי סוף חשדות
לכל מקום לאן הלכת ואיפה ועם מי ... (יש לציין שאני מגיעה מבית דתי ששם בזמנו עוד יותר סגרו הכל.. והאשימו אותי )
אני בת 25 עברו 19 שנה עד גיל 24 לא הייתי בטוחה שזה נכון עד שפגשתי את אותה חברה שאישרה לי שזה אכן היה..
אני לא אוכלת כלום כמעט ואם אני מעיזה להנות ממשהו אני מרגישה נורא עם עצמי כי אסור לי להיות קיימת בכלל..
יש לי ילדים ואני בחרדות מטורפות עליהם .. אני בכלל לא יודעת איך לתקשר עם גבר לא ברור לי איך בכלל יש לי ילדים אני לא זוכרת כלום .
מהרגע שאני נכנסת למיטה ועד הבוקר הכל מחוק אצלי לא יודעת מה אמרתי מה עשיתי -- כלום!!
יש מילים שהוא או כל בנאדם אחר אומר ואני שומעת את ההוא בחצר , בגינה ששאל אותי אם אני נהנית וזה כייף לי
אני שונננאאאאתתת את המילים האלו !!!!!!!!!!!!! לא יכולה לשמוע אותם !!!!!!!!!
שמישהו נוגע בי הוא מחוק מבחינתי כולם יודעים שאסור לגעת בי ואני לא נוגעת כמעט בבעלי (מסכן..) או בכל איש/ה בוגר הילדים שלי זה המגע היחיד הקרוב.
קשה לי בטירוף ואני רוצה לשמור על עצמי שפויה בשביל הילדים שלי וזה לא הולך אני מעמיסה על עצמי כמויות הזוייות של לימודים ועבודה
כדי לא לחשוב ועדיין לא מצליחה להתנתק מיזה ..
משהי יכולה להסביר לי איך 18 שנה יכולתי לא לחשוב על זה ועכשיו אני לא יכולה להפסיק לחשוב?
למה אני רואה בבעלי שהוא עדין בטירוף - את התוקף שלי ?
למה בנאדם שאומר לי נהנית מאותו רגע כל מילה שיגיד אין לי זיכרון ממנה כאילו נכנסת לניתוק רואה את עצמי מבחוץ..
אוווף אני מחורפנת מנסה להכניס את כל החוויות לאיזה בור שחור ולסגור וזהו אין לי כח ועצבים להתמודד עם הכל כי זה לא נגמר ..
ולא מצליח לי כל פעם שמישהו אומר משפט או ביקורת בנימה מסויימת אני חוזרת אחורה... והמוח שלי נאטם .
איך זה שמצד אחד אני הכי רוצה להתקרב לבעלי אבל מצד שני לא מסוגלתת .. רוצה שיהיה משהו קרוב שאוכל לסמוך עליו ולספר לו הכל
אבל ברגע שמישהו מתקרב אני נעלמת מחייו מוחקת אותו חוסמת אותו בפלאפון בווצאפ ובהכל.. ומוחקת את המס שגם אם ארצה לא אוכל לתקשר בעתיד.
מחורפנת כל החיים שלי מלאים סתירות
למישהי יש רעיון איך מוחקים הכל ? איך אפשר להחזיר את זה לבור שהיה קבור בו 18 שנה ????
סורי אם הכבדתי על מישהייי
יום נעים לכוללןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מירנדה
משתמש פעיל

Re: איך מוחקים פגיעה??????????

הודעהעל ידי מירנדה » ג' אוגוסט 06, 2019 12:32 am

יקירה, את מבקשת את הבלתי אפשרי..
יכלת לדחוק את זה 18 שנה מהחיים שלך - אבל לא באמת..
אולי חשבת שמחקת. אולי חשבת שזה לא השפיע עליך - אך זה השפיע בדרכים עקיפות. אולי אפילו בדרכים שאת לא יודעת עדיין לעשות את הקישור אך הקישור קיים.
יקירתי - צר לי ממש על מה שעברת. מה שעברת זה חמור מאוד ואת זקוקה לסיוע מקצועי על מנת לעבד את הזוועה שעברת. יש סיבה שזה מוצף עכשיו. ואם זה לא היה קורה עכשיו זה היה קורה בעתיד.
יקרה - נשמע שאת מאוד מבינה את מה שאת עוברת - משתמשת בביטויים כגון ניתוק, חוסר זיכרון, הרגשה חוץ גופית..
אני לא אשת מקצוע ואין לי השכלה מקצועית בתחום אך לרמת הידע המאוד לא מקצועי שלי - ניתוקים משוייכים לפוסט טראומה. גם תארת חוסר יכולת לסבול מגע ומשפטים מסויימים.. ומה שכתבת בתגובה לפוסט שלי - לגבי דמות שאת רוצה שאני ארצח אם אני זוכרת נכון - כרגע חצי בניתוקים בעצמי.. וגם שאת רואה בבעלך את הדמות ההיא - נשמע כמו פלאשים.. יקירה, לא אתפלא אם את סובלת מפוסט טראומה. הדרך היחידה שאני יודעת לצאת מזה זה לעבור טיפול על ידי אשת מקצוע עם עדיפות למי שעברה הכשרה לטיפול בנפגעות תקיפה מינית.
צר לי גם על כל מה שעברת מהמשפחה. זה כל כך כואב ועוד בכלל לילדה כל כך צעירה..
ממליצה לך בחום להתקשר למרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית במספר 1202 ואם מילולית קשה לך מידי יש להם גם צאט, מייל וואטס אפ.
הם יכולים להפנות אותך למטפלת מומלצת על ידם שעברה הכשרה ובעלת נסיון והצלחה בטיפול בתחומים הללו ובמחיר שנכון עבורך או מסובסד כגון מרכזים שמיועדים לנפגעות תקיפה מינית.
אם את צריכה משהו להשאן עליו ואת לא רוצה לחשוף את זה לכל מי שיכנס לאתר את תמיד מוזמנת לפנות אלי בפרטי או לכל אחד/ת אחר/ת שאת מרגישה בנח.
וכמובן שאת תמיד מוזמנת לכתוב כאן בפורום אך קחי בחשבון שחוץ ממני וממיכל המדהימה!!! שמגיבות לאחרים כמעט ולא מקבלים פה בפורום תגובות אז פשוט שלא תעלי צפיות ואז תתאכזבי שכמעט ואין מגיבים כאן הפורום........

מליסט

הודעהעל ידי מליסט » ג' אוגוסט 06, 2019 12:43 am

חמודה את ..
לא מפתחת ציפיות בחיים מאף אדם ומשום דבר סוג של מה שלמדתי בחיי .. כך שאין לי בעיה ..
אני מנותקת לחלוטין ולכן גם יותר פתוחה שאני מפוקסת אני אשת הקרח. הבנאדם הכי שכלי שאי פעם ראית..
יש לי מושגים כי התחלתי טיפול וברחתי ברגע שהיא הצליחה להכנס לי ללב...
גם מפה אני עוד שניה מתנתקת שונאת את עצמי פתוחה ומדברת...
שיהיה לך רק טוב בחיים!!!!!!!!!!!!!!!!

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ג' אוגוסט 06, 2019 12:50 am

וכתבת שאת מרגישה לא שפויה..
יקירתי מה שספרת בפוסט שאת חווה זה מאוד טבעי לאור מה שחווית.
מה שלא שפוי זה הזוועה הנוראית הזאת שעברת.
ואולי אף מי שפגע בך.

אם אגיד את זה כמו שאנשי מקצוע אומרים: "זאת תגובה מאוד נורמלית לסיטואציה מאוד לא נורמלית" או משהו בסגנון - לא בטוחה אם אלו בדיוק המילים - אולי כן ואולי לא - אבל הכוונה היא אותה הכוונה..

ואני לא מצליחה לזכור אם כתבת משהו על אשמה או לא אבל מקווה שאת יודעת שלך לא הייתה אשמה אפילו לא הכי קטנה בתוך זה.. אני מבינה שמדובר באדם מבוגר אם זוכרת נכון - אני פשוט חצי בניתוקים בעצמי.. ואת היית ילדה בת 6. כך שזה לא משנה מה עשית, זה לא משנה מה אמרת, זה לא משנה איך הגבת, כלום לא משנה. את היית מתחת לגיל ההסכמה ומי שאשם זה הוא והוא בלבד. לך אין טיפת אשמה בתוך זה. מקווה שאת יודעת את זה..

ורואה שהגבת לי אקרא עכשיו את שכתבת

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ג' אוגוסט 06, 2019 12:56 am

יקירה תעשי רק את מה שנכון עבורך אך זכרי שללא סיוע את חיה חצי חיים.. מה שנקרא. אני מבינה עד כמה קשה לפתוח את זה ובעיקר לאור תגובת משפחתך..
אולי כדי לאט לאט? בקצב שאת מרגישה לא מאויימת לבדוק את השטח מה שנקרא?
לא להתחיל מלפתוח הכל בבאת אחת ואם אני לא מאייתת נכון אנא סלחי לי - עברית זאת לא שפת האם שלי..
מקווה שאייתתי נכון..
בכל אופן כלומר לפתוח קצת ברמה שמרגישה לך לא מאיימת מידי ולראות את התגובות, לבדוק את התמיכה.. לעשות לעצמך מה שנקרא חוויה מתקנת - אם זה נכון עבורך..

מה את חושבת?

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' אוגוסט 07, 2019 7:21 am

בוקר אור נשמה יקרה !
את כמובן לא אשמה בכלום !
הפוגע ידע שהוא עושה רע,שהוא אליים כלפיך,
את ממש ממש לא אשמה!
את צאוד חזקה,כן הצלחת להקים משפחה,
אולי כעת הזמן שלך לשפר את אייכות חייך,
להיפגש עם אשת מקצוע ולעבד יחד איתה את כל שהיה ואת ריגשותיך היום.
אנא פני למרכז הסיוע 1202 ובקשי עזרה מקצועית,טיפול.
אם תרצי אעזור לך ואקשר אותך למרכז הסיוע באזור מגוריך.
איתך לכל בקשה,מיכל.

מליסט

הודעהעל ידי מליסט » ו' אוגוסט 09, 2019 1:50 am

היי מיכל
תודה על ההצעה - אבל לא תודה ..
אני לא אלך לטיפול מהמווןן סיבות וחלק מהם זה שנפגעתי כבר ממטפלות..
וגם כי הסביבה שלי מקבלת את זה בצורה מאד שלילית מבחינתם אני אמורה בגיל 6.5 כבר לא לזכור כלום ...
אין לי כח להיפגע שוב מאנשים ...
מספיק לי הפגיעות שכבר חוויתי ואת האלו "שבשוטף" ..
אני רוב הזמן בניתוקים וזה שומר עליי עד כמה שניתן שפויה..
עד לא מזמן הייתי יכולה לכתוב כשהיה לי קשה לעצמי אבל עכשיו אסור לי ולכן ניסיתי לחפש פתרון כי הרגשתי על סף איבוד שפיות ..
ומצאתי את האתר הזה...
זהו זה פשוט היה בשבילי להוציא את זה וכנראה גם בפעם האחרונה כי אסור לי לדבר על זה אני חייבת לשתוק!!!
ומשום מה אני לא מצליחה כמו פעם .. אולי גם בגלל ששללו ממני את האפשרות לכתוב לעצמי - זה יוצר לי אח"כ בעיות - ומסובך לי להסביר פה למה..
אבל אני מאמינה שאני אצליח לחזור לשתיקה - מקווה בכל אופן...

תודה באמת תודה תמשיכי לעשות טוב לאנשים זה נראה שאת עושה את זה המון!!! וזה לא מובן לי למה שאנשים יעשו טוב למישהו שהם לא מכירים
אבל כנראה את מעל הטבע..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' אוגוסט 13, 2019 7:09 am

הי,
מה שלומך?
אני בטוחה שאת יודעת מה הכי נכון לך
מהנ הכי אפשרי לך,
אנו כאן איתך לכל שתוכלי ולכל שתשתפי.
מקווה שהיום החדש יאיר לך פנים