והמשטרה מפתיעה מחדש - לא יודעת למה זה מפתיע אותי בכלל.. טריגר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

והמשטרה מפתיעה מחדש - לא יודעת למה זה מפתיע אותי בכלל.. טריגר

הודעהעל ידי מירנדה » ב' יוני 17, 2019 1:25 am

הרי אני יודעת טוב מאוד מי הם ומה הם המערכת המשפטית הזאת בישראל - אז לא יודעת למה אני מופתעת.

נתקלתי ביוטיוב בסרטון שבו מופיעה חטיפה של ילדה - נערה צעירה. לא יודעת מאיפה זה בעולם אבל בסרטון נראה גבר מבוגר יוצא מהרכב שלו ומחכה בפינה של הרחוב והילדה או שזאת נערה שסתם הולכת ברחוב הראשונה שמגיעה - הוא פשוט תופס אותה ובכח סוחב אותה לרכב שלו ומכניס אותה פנימה ונכנס אחריה וסוגר את הדלת ומה שקורה בהמשך הוא די ברור למרות שאי אפשר לראות בסרטון.
אני לא יודעת אם מותר לי לראות דבר כזה ואם יש חובת דיווח על דבר כזה ואני לא רוצה להסתבך חוקית אז כמה שקשה לי עם משטרת ישראל בחרתי בכל זאת להרים טלפון למשטרה ולשאול האם אני אמורה לדווח על זה ואם כן התכוונתי לתת להם את הלינק.
אך תגובת השוטרת שענתה לי לטלפון הייתה למה את מתקשרת לכאן? אחרי שכבר הסברתי לה למה אני מתקשרת והיא פשוט ניתקה לי את הטלפון בפרצוף.
אז אולי אין חוות דיווח ואולי מותר להעלות סרטונים כאלו ולצפות בסרטונים כאלו מבחינה חוקית.
השוטרת לא הבינה מה אני רוצה מחייה בכלל................
אלו הפנים של החוק במדינת ישראל.
היה לי ממש קשה להתקשר למשטרה אבל בכל זאת עשיתי את זה אך עכשיו אני מופתעת וכועסת. והאמת שאני לא יודעת למה אני מופתעת - הייתי צריכה לצפות לזה מהכרותי איתם. ואולי חלק בי גם קיווה שהתגובה תהיה אחרת. אך משטרת ישראל מעודדת אונס. אז באמת שלא הייתי צריכה לקוות למשהו אחר.
כך נוצרת לה תרבות האונס.

מירנדה
משתמש פעיל

Re: והמשטרה מפתיעה מחדש - לא יודעת למה זה מפתיע אותי בכלל.. טריגר

הודעהעל ידי מירנדה » ב' יוני 17, 2019 1:31 am

כלומר הסברתי לשוטרת בהתחלת השיח בדיוק מה ראיתי בסרטון
אחרי זה היא שאלה מספר שאלות שעליהן עניתי לה.
אחרי זה היא אמרה לי שהיא לא מבינה למה אני מתקשרת אליהם בכלל.
הסברתי לה שוב
אז היא סגרה לי את הטלפון בפרצוף.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' יוני 17, 2019 1:32 am

שאלות כמו איפה ראיתי את זה ובת כמה אני.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' יוני 17, 2019 7:14 am

בוקר אור יקירתי !
כן תשובה מגעילה וקשה.
אם נשארו לך כוחות נסי לצלצל 105
זוהי רשות מעט חדשהשלהמשטרה יחד עם הרווחה.
בקשי מהם כתובת לשלוח אליהם את הלינק.
אם לא תצליחי דברי איתי,
יום טוב ובשורות טובות.באהבה,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' יוני 17, 2019 7:52 am

אין לי את הכוחות להתמודד איתם. קשה בתקופה הזאת מאוד גם ככה ועשיתי את מירב המאמצים על מנת ליצור קשר עם המשטרה כשמשטרה זה טריגר אולי מבין הקשים ביותר בחיי ומבחינתי הם חולקים באשמה בדברים שעברתי בחיי ושאחרות עוברות בגלל ההתנהלות שלהם עם פגיעה מינית. הם וכל המערכת המשפטית החולה הזאת. ואני בתקופה ממש ממש קשה מכשלעצמה ולמרות זאת נסיתי ליצור איתם קשר - אין לי את הכוחות לנסות שוב.
הסיבה שנכנסתי בכלל ללינק הזה זה כי בתמונה של הלינק רואים גבר מבוגר שמחזיק ילדה בצורה שנראת לי לא טוב וראיתי שזה קשור לדארק נט מה שמעורר יותר את החשש שזה משהו רציני.
יש בדארק נט הרבה דברים לא אמיתיים אך התגובה של הילדה אליו ואיך שהוא מתנהל - האיש המבוגר - גם ללא סאונד - לי זה נראה אמיתי לגמרי. וזה יכול להיות מכל מקום בעולם ולכי תדעי ממתי זה בכלל..
זה איזה יוטיובר איטלקי (לדעתי הוא איטלקי לפחות) שמראה וידאו מהדארק נט.
אני פשוט אשלח לך לוואטס אפ את הלינק בסדר? אני מצד אחד לא רוצה להסתבך חוקית אבל מצד שני ממש קשה לי עם המשטרה.. אבל ממש.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' יוני 17, 2019 8:05 am

בכלל.. אני נתקלת בכל מיני דברים באינטרנט ואני לא יודעת על מה יש לי חוות דיווח ועל מה לא..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' יוני 18, 2019 12:45 pm

הי יקירתי !
העברתי את מה ששלחת לחוקר שיעביר למי שצריך.
אני באופן אישי ממש לא קוראת את הדברים הנוגעים בנושא שלנו.
מזמן הבנתי שלא אוכל לתקן עולם.
העולם מזוויעה ,
אני מאוד משתדלת לשמור עלי מפרסומים בתקשורת.
מי שמגיעה אלי אתן את הנשמה,
לא יכולה להוסיף עלי מהתקשורת עוד.
מירנדה, בחרתי לשתף אותך איך אני נוהגת איתי.....
שזה ממש לא אומר שזה הכי נכון,אך יש כן אפשרות שלך לשמור עליך גם.
באהב,איתך המון,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ג' יוני 18, 2019 1:36 pm

מיכל יקרה!
אני שמחה שאת שומרת על עצמך וקוראת ורואה רק מה שנכון לך ובתדירות שנכונה עבורך.
וגם שמחה שיש שוטר צדיק אחד בסדום שאכפת לו מספיק על מנת לשמוע ולראות מה הוא יכול לעשות בנידון (מדברת על השוטר בתוך עולם שלם של משטרה שבאמת שלא מבינה בשביל מה קיימת..).
אם זה יותר מידי עבורך ששלחתי לך את הלינק רק תגידי ולא אעשה את זה שוב כי לא רוצה לחשוף אותך לדברים שאת לא רוצה להחשף אליהם..
תודה שעשית את מה שיכלת על מנת שמשהו במשטרה הזאת יקח את זה ברצינות - אני מאוד מעריכה את זה - באמת!⁦ ♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
תדעי שאני לפעמים מפרסמת דברים שמופיעים באנטרנט מהמקום של אלו דברים שממש מקוממים אותי אבל אם לא מתאים לך אל תכנסי ללינקים שאני מעלה..
וכן - העולם באמת מזעזע ומזוויע - לכן לפעמים אני חושבת לעצמי בשביל מה להלחם ובשביל מה לשרוד ובשביל מה להקים משפחה..? אני לא רוצה לחיות בעולם כל כך רע וכל כך פוגעני וכל כך הרסני.. אלו חלק מהמחשבות האובדניות שלי..
לשנות את העולם - אף אחד מאיתנו לא ישנה את העולם..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' יוני 23, 2019 7:11 am

:growing: :flowers: :growing: :flowers:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 90 אורחים