רציתי להודות לך אבל אתה....

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

מאגלית

רציתי להודות לך אבל אתה....

הודעהעל ידי מאגלית » א' ספטמבר 09, 2018 9:10 pm

רציתי להודות למחנך שלימד אותי בבית הספר היסודי בו למדתי
שלום רב לאחר חודש שאני שומרת בבטן אני רוצה לספר אני בת 50 לצורך העניין בהמשך.לפני שלושה חודשים פורסם בפייסבוק המקומי בעיר שלי המרכז הארץ "מי מכיר את המחנך שלום שם המשפחה חסוי.כשראיתי את הפוסט שמחתי כיוון שאני בעבר עברתי גילוי עריות בילדות עד הבגרות בבית הספר היסודי זה הבחין במצוקת מה ועוד אותי,שאל שאלות מתוך אכפתיות ועל כך רציתי להודות לו עברו כמעט 35 שנים בערך ביוזמתו מסרתי את מספר הטלפון כיוון שהיה מחנך ובכן מנהל בבית הספר התאמנתי בו. לאחר יומיים זה חזר אלי בשיחת טלפון שוחחנו מעט והוא הציעה שנפגש כיוון שיש הרבה על מה לדבר.כשהגעתי לנקודת מפגש זה אמר לי תבואי לאוטו כיוון שאני מוגבל פיזית ראיתי אמת בדבר שוחחנו כמה דקות כיוון שהיה צריך ללכת לפני שהלכנו סיפרתי לו שכתבתי ספר על העבר שלי. הוא ביקש שניפגש שוב כי הוא רוצה לראות את הספר(רציתי לספר שפרו לעובדה שעברתי התעללות מינית במובן הרחב לא סיפרתי אפילו לא מילה מה אבי עשה לי) לאחר שבוע מנפים הראשונה שנפגשנו שוב התקשר בא לכיוון ביתי ואמרתי לו שמשה בגינה ליד ביתי ואני הבטתי פרק אחד מתוך הספר שכתבתי (לא כרכתי אותו) כשזה הגיעה ביקש שאכניס לאוטו מהסיבה שמוגבך פיזית) והתחלתי להקריא לו פרק שנקרה הישרדות כלומר עשיתי כל מיני תרגילים והשתוללות על מנת שהרגיש גיבורה .בתחרויות ריצה ניצחתי ועוד.ראיתי שהוא לא נוסע בכיוון שביקשתי שאלתי לאן אתה נוסע?וזה אמר לא יודע לאן שהאוטו ייקח חזרתי וביקשתי שייסע לגינה וכך נסע לאן שאתה ותוך כדי שאני מקריאה את הפרק הוא התחיל להטריד אותי מינית מעשירה ועד חדירה של האצבעות למטה. לא זזתי גם כי פחדתי שאם אתנגד יכה וגם להראות לו שאני לא מעוניינת לא רוצה. אך זה לא הפריע לו הוא המשיךו ושאל את נהנת? ואמר בואי נעמוד בחוץ ונמשיך לעשות את זה לא עניתי הייתי קפואה . דפוס ההאוטומט. אמרתי . אני רוצה לחזור הביתה והוא אמר עוד קצת.ואמר את רוצה שנמשיך להיות בקשר? וגם נשכב בפעם הבאה .לא עניתי לו. רק רציתי שזה ייגמר.כשהפסיק נגיד לי 100 ש"ח אמר שיהיה לך תשמרי לך. ראיתי שהייתה לו טבעת על האצבע כלומר נשוי.הרגשתי כל-כך רע.בסך הכל רציתי לאמר לך תודה על אותה תקופה שעזרת לי. אבל מסתבר שתיכנן הכל מבעוד מועד. שוב האדם הקרוב שמכיר את הקורבן (במקרה הזה זאת אני ) מטריד אותה מינית ואלי היה יכול להיגמר באונס

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: רציתי להודות לך אבל אתה....

הודעהעל ידי אמה » א' ספטמבר 09, 2018 10:07 pm

אוי זה נוראי ..
גברים הם כאלה חזירים לפעמים.
ממש הצטערתי לקרוא את שקרה לך❤

הבנתי שפגיעה מינית זה דבר שקיים אצלךעוד מילדות, איך את חיה כיום? זה פוגש אותך בחיי היומיום? את הולכת לטיפול?
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

מאגלית

הודעהעל ידי מאגלית » ב' ספטמבר 10, 2018 12:26 am

אני עברתי פגישות עם פסיכולוגית טיפולים אלטרנטיביים 13 שנה התמודדתי עם גברים שניסו להטריד אותי ואני יודעת לזהות מי מנסה להטריד אותי אני אם חד הורית. אך פה זה היה מצב שונה כי רציתי באמת להודות לו שבילדות איתו בכיתה ז-ח הוא זיהה את המצוקה שלי והשיחות טלפון הוא אמר לי שהבחין הילדה נבונה וחכמה שאפשר לעזור לה .בשיחת טלפון והשיחות יוואצאפ הרגשתי שבאמת המחנך עזר לי ואני רוצה להודות לו ושוב אני חוזרת בתור מחנך ומנהל הוא היה האדם הכי אמין אז אז לא ראיתי שום צורך לחשוש בעוד שלא הייתה שום רמיזה על מין בידיעה שאני מדברת עם גבר אמרתי לו את זה שעברתי גילוי עריות ואמרתי לו זה מאחורי אני לא מעוניינת לדבר על מה שהיה. הייתי ברורה לגמרי.
הוא גם אמר לי (הוא בן 80 לצורך העניין) שיש לו קושי לעמוד .והאמנתי לו מאותה סיבה שהוא מוכר לי המחנך שלי ובהמשך כתבתי מה היה

מאגלית

הודעהעל ידי מאגלית » ג' ספטמבר 11, 2018 2:02 am

אני עדיין עובדת על הדפוס האוטומט שתופס אותי ברגעים כאלו כמו שהיה לי

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ג' ספטמבר 11, 2018 11:06 am

מאגלית כתב:אני עדיין עובדת על הדפוס האוטומט שתופס אותי ברגעים כאלו כמו שהיה לי

דפוס אוטומט? את מתכוונת לקיפאון?
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..

מאגלית

הודעהעל ידי מאגלית » ג' ספטמבר 11, 2018 12:51 pm

נכון מאוד

מאגלית

הודעהעל ידי מאגלית » ג' ספטמבר 11, 2018 1:00 pm

במצב שאני מבחינה במשהו לא רגיל לעיתים אני מצליחה "לחלץ את עצמי" עבודה עם הרגש ולעיתים כמו במקרה שהיה לי שאיבדתי את הרגע הזה שבו אני צריכה לחלץ את עצמי ברגע שראיתי שהוא פנה למקום הלא נכון
פתאום רצו לי מחשבות בראש שאם אתנגד שאדרוש שיעצור הוא יעצור את האוטו ויאנוס אותי לכן קפאתי .

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' ספטמבר 16, 2018 1:59 pm

הי יקירה !
בבקשה אל תתנצלי על תגובותיך,
את הגבת נורמלי למעשה לא נורמלי של יצור אלים ופוגע.
מחבקת ומחזקת אותך המון.
איתך בהערכה רבה,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » א' ספטמבר 23, 2018 9:58 pm

היי מאגלית .. את ממש לא צריכה להסביר את עצמך. למרות ש - זה מעולה שאת יודעת.
בכל מקרה שולחת לך הרבה חיזוקים וחיבוק גדול שייתן קצת כח.
תמשיכי לדבר!

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 15 אורחים