טוב, אז מצאתי פורום

בחברה בה אנחנו חיים, אלימות כבר אינה תופעה נדירה. לכולנו יצא לחוות על "בשרנו", לראות מהצד, לשמוע, לפעמים זה מסתכם במכות בין חברים, לפעמים מדובר ב"בריון" שסוחט באלימות, ולפעמים זה נגמר גם בדקירה ומוות.
התחושה הצורבת של למצוא את עצמך מאוים פיזית, מוכה, ומופחד אינה פשוטה, ואינה עוברת בקלות.
אז חשוב שתדע/י, את/ה לא לבד! זה המקום שבו תוכל/י לספר על כך, להתכתב עם בנים ובנות שנפלו קורבן לאלימות או נתקלו בצורה זו או אחרת באלימות כלשהי, אנחנו נקשיב, נתמוך, נייעץ ונעזור כמיטב יכולתנו.

מנהל: אורית

מלאני
משתמש פעיל

טוב, אז מצאתי פורום

הודעהעל ידי מלאני » ג' אוגוסט 29, 2017 2:37 am

פרטי שלי שאין בו כותבים אז בוחרת לפרוק כאן את השטויות שלי..
אני כועסת על ביטוח לאומי! הגשתי תביעה לקבלת אחוזי נכות על פוסט טראומה ובעיה שיש לי באוזן. אני לא עבדתי כל השנה הזאת - הייתי באישפוז, באישפוז ממוקד, בהשגחה מסביב לשעון שלא אתאבד ובחלפוה אישפוזית ומאז שהשתחררתי אספתי חומרים על מנת להגיש תביעה לנכות כללית בביטוח לאומי. חלק גדול מהחומר שאספתי היה מאוד טריגרי ומציף בשבילי אבל עשיתי את זה, לקח לי חודש לאסוף את כל החומר והגשתי לביטוח לאומי. נקבעה לי וועדה רפואית בחודש ספטמבר. כשהגשתי את התביעה פניתי למחלקת גביה שלהם כי שלחו לי מכתב שאני חייבת להם כסף על כל השנה שלא עבדתי. הסברתי לפקידה שהגשתי כרגע תביעת נכות והיא אמרה לי שלבינתיים לא יקחו ממני כסף ושאחזור אליהם אחרי הוועדה לאחר שיקבעו לי אחוזי נכות על מנת להסדיר את התשלום בין אם אצתרך לשלם ובין אם לא.
בינתיים מסתבר שהם כבר חודשים לוקחים לי כסף מהחשבון!! כסף שאין לי! וכסף על זמן שאני לא אמורה לשלם והם יצתרכו לשלם לי! והפקידה אמרה לי שלא יקחו ממני כסף בינתיים!
אין לי ממה לחיות! נשאר לי 50 שקל בחשבון! ההורים שלי ממנים אותי! והם לוקחים לי כסף!!
אני מסבירה לעצמי שאני אדבר איתם מחר ושלכרגע אני צריכה לישון - כבר שלוש וחצי בבוקר - אך זה לא עוזר ולא מצליחה להרדם.

מלאני
משתמש פעיל

Re: טוב, אז מצאתי פורום

הודעהעל ידי מלאני » ה' ספטמבר 07, 2017 8:50 am

וואו! הם הודו בטעות ודי התנצלו והבטיחו לא לקחת כסף עד שיהיו תוצאות של הוועדה הרפואית.
יידעתי אותו שהשיחה מוקלטת.
הם היו ממש מקסימים!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' ספטמבר 11, 2017 7:49 am

בבקשה ! גשי לסיוע המשפטי
ותבקשי עורכת דין כדי לתבוע את הביטוח לאומי !
בהצלחה!
באהבה,מיכל.

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ב' ספטמבר 11, 2017 10:39 am

הם התנצלו והבטיחו לבינתיים לא להמשיך לקחת כסף ושיחזירו לי את הכסף ברגע שאקבל אחוזי נכות מה שבטוחה שאקבל..
עוד חודש תהיה תשובה.
עברתי שתי וועדות - אחת לאוזן ואחת לפוסט טראומה.
אני לא מתקרבת לבתי משפט, עורכי דין, משטרה... מעדיפה לשלם כסף ולא להתקרב לשם.
מספיק טראומה ונזק נפשי הם גרמו לי (המערכת המשפטית בארץ).
אבל תודה מיכלל
:iloveu2:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' ספטמבר 12, 2017 2:12 pm

בהערכה ענקית מלאני
מבינה כל כך.....
אמן ואמן שיום אחד עוד :growing:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' ספטמבר 12, 2017 2:12 pm

בהערכה ענקית מלאני
מבינה כל כך.....
אמן ואמן שיום אחד עוד :growing:

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' ספטמבר 14, 2017 11:54 am

תודה מיכל :love1:

דייייייייייי!!!!! למה הכל זה מלחמה בגביה של ביטוח לאומי??????? זה לא שיש לי יותר מידי כוחות להתעסק בזה!!!
נקבעו לי (מנחשת שעל הפוסט טראומה) 55% נכות רפואית ו100% אי כושר עבודה בין תאריכים 1.1.17-31.8.19.
נקבעו לי (מנחשת שעל הפוסט טראומה) 24% נכות רפואית בין תאריכים 15.5.16-31.12.16.
על האוזן לדעתי עדיין אין תשובה.
פשוט זה רק אושר אתמול - אין אפילו פרוטוקולים עדיין ולא כלום..
בחודשים 7,8,12 שנת 2016 לא עבדתי.
פניתי בשאלה באנטרנט לביטוח לאומי האם צריכה לשלם על חודשים הללו ביטוח לאומי אף על פי שקבלתי 24 אחוז נכות על החודשים הללו.
בינתיים מכיוון שעוד לא ראיתי תשובה מהם התקשרתי אליהם היום בבוקר - השיחה מוקלטת! והסברתי להם את הסיפור והם אמרו לי שאני לא צריכה לשלם על החודשים הללו ושהם צריכים להחזיר לי את הכסף שכבר גבו...
עכשיו נכנסת למייל ומגלה שהם טוענים שכן צריכה לשלם להם על החודשים הללו ביטוח לאומי!
עניתי להם בחזרה שעשיתי שיחה טלפונית (מוקלטת!!) עם ביטוח לאומי בה נאמר לי שאם קבלתי אחוזי נכות אני לא אמורה לשלם והם אמורים להחזיר לי את הכסף שלי!!
בנוסף שלחתי להם את הלינק איפה שכתוב שקבלתי 24% נכות על החודשים הללו!

למה הכל זה מאבק על הזכויות שלי??? אין לי כוחות לזה! ורק מחכה שהכל יסתדר איתם שאוכל לגשת למשרד לשיכון ובינוי כי מגיע לי כנראה גם הנחות בשכירות ובהוצאות דירה... אך צריכה לסיים קודם עם ביטוח לאומי וזה מרגיז!

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' ספטמבר 14, 2017 11:56 am

אבל כן חייבת לציין שהמחלקה של הוועדות הרפואיות היו יותר ממקסימים!!! זה רק גביה שעושה לי בעיות...

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' ספטמבר 14, 2017 12:15 pm

גם שונאת לנסוע לשם כי תמיד יש שם תור עם מליון אנשים בערך וזה מאוד קשה בשבילי כי כולם צמודים לכולם וטריגרי בשבילי הקרבה הפיזית הזאת לאנשים - יוצאת מאוד נסערת משם כי זה כל כך מציף אותי כל פעם ששם - העומס והקרבה הפיזית של אנשים ובעיקר גברים בתור...

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' ספטמבר 14, 2017 12:16 pm

אני לא מבינה איך זה שאין את האפשרות באופן טלפוני לדבר עם מחלקת גביה בסניף שלי!!
למה צריכה לנסוע לשם בשביל לדבר עם המחלקה??
וטלפונית יכולה לדבר עם ביטוח לאומי כללי בלבד...??

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' ספטמבר 14, 2017 2:18 pm

עכשיו התקשרו אלי מביטוח לאומי והם טוענים שאני ביתרת זכות ולא ביתרת חוב... מה משגעים אותי!
אמרו שברגע שאקבל את התשלום על הנכות אז מחלקת גביה תעשה חישוב מסלול מחדש ותראה בדיוק כמה הם חייבים לי והאם אני חייבת להם.
האישה מהביטוח הלאומי גם אמרה שמי שמקבל קצבת נכות עדיין צריך לשלם ביטוח בריאות.. זה נכון?

חזור אל “אלימות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים