הוכחות??!?! אולי טריגר קטן

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אלמוג 100

הוכחות??!?! אולי טריגר קטן

הודעהעל ידי אלמוג 100 » ה' יוני 08, 2017 12:13 pm

תמיד חשבתי שאני מדמיינת שנאנסתי אבל המטפלת שלי אמרה שזה מנגנון הכחשה כי עובדה שישלי את כל התסמינים וכו.. אז האמנתי לה ובאמת אחרי כמה זמן נזכרתי באירוע והכל.. לא מזמן עשיתי בדיקה ומסתבר שאני בתולה. סותר לי הכל, כבר לוידת מה לחשוב
איך זה הגיוני??

יוחאי
משתמש פעיל

Re: הוכחות??!?! אולי טריגר קטן

הודעהעל ידי יוחאי » ה' יוני 08, 2017 12:17 pm

טריגרי
יכול להיות.
גם אני פוחדת לבדוק בגלל זה.
חוץ מזה שזה לא אומר כלום
כי לפעמים קרום הבתולין מלכתחילה רחב.
ולפעמים הם לא מחדירים לגמרי. או מחדירים דברים אחרים ושומרים על קרום הבתולים. קיצור דפוקים ברמות קשות.
הוא הדפוק. זוועה.
נגעלת איתך.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' יוני 08, 2017 12:40 pm

אם כל התסמינים שם סביר שזה קרה במציאות והעובדה שהקרום נשמר לא אומר שזה לא קרה בדיוק כמו שיוחאי הגיבה.
מנגנון ההכחשה הוא באמת דבר נפוץ בקרב נפגעות.
גם אני הפעלתי אותו בעברי...

אלמוג 100

הודעהעל ידי אלמוג 100 » ה' יוני 08, 2017 12:49 pm

תודה אחיות עזרתן לי :iloveu2:

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים