אונס

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

שינדה

אונס

הודעהעל ידי שינדה » ג' ינואר 03, 2017 6:27 pm

היי
טוב זה פעם ראשונה שאני באמת לוקחת אומץ וכותבת את זה איפשהו כי להגיד את זה בקול רם עוד לא אמרתי. לפני כחודש וחצי הלכתי לעשות בייביסיטר אצל אב חד הורי וכשהוא חזר והעיר אותי משנתי כבר הבנתי בדיוק מה הולך לקרות וקפאתי בלי שום אופציה לעזור לעצמי. היחיד שיודע מכך הוא חבר שלי, וגם לו מאוד קשה לקבל את זה ואת הדרך שאני בוחרת לנסות להתמודד עם זה שהיא להמשיך את החיים כרגיל ולא לתת לזה להרוס לי את שגרת היום יום. ההורים שלי לא יכולים לדעת מזה כך שלושת להתלונן אני לא רוצה ולא יכולה, אבל אני חייבת איזשהי דרך לעזור לעצמי ואני פשוט לא מוצאת אותה ומרגישה אבודה

לינה22
משתמש פעיל

Re: אונס

הודעהעל ידי לינה22 » ד' ינואר 04, 2017 7:51 pm

היי תשתפי את החבר בפירוט ובמה שמרגישה וכדאי לך לפנות לגורם מקצועי ! את יכולה להתקשר ל 1202 הם ידעו להכוין אותך בצורה טובה
ואם לא קבלת שם מענה מספק את יכולה לחפש באינטרנט יש הרבה מקומות שיכולים לעזור
בקשר ל1202 זה מרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית את תוכלי גם להגיע לשם ולהיות מטופלת פעם בשבוע לכמה זמן שתרצי... הכל בחינם

בהצלחה רבה !!!!
:iloveu2: :iloveu2: :iloveu2:
לפי כל חוקי האווירודינמיקה , הוכח שהדבורה אינה יכולה לעוף.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: אונס

הודעהעל ידי מיכלל » ג' ינואר 17, 2017 8:45 am

בוקר אור שינדרה !
אנא בבקשה אל תשארי לבד,
מחזקת את דברי מלאני,המשיכי ושתפי את חברך ברגשותיך.
מקווה שמהפוגע יש לך מרחק בטוח לך.
ישנם מרכזי סיוע הפרושים בכל הארץ.
ישנם מרכזים רב תחומיים לטיפולים בערים הגדולות ולא עלות.
אשמח לסייע לך בכל שתבקשי.
בהערכה,מיכל.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים