חגים ומה שזה עושה לי

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

חגים ומה שזה עושה לי

הודעהעל ידי יוחאי » ב' יוני 06, 2016 9:21 pm

אז ככה תאמת שמחג פסח מצבי הנפשי הרבה יותר טוב. כבר לא באלי למות ומרגישה שממצב שרידה עברתי למצב חיים. מרגישה שווב לי שעושה תהליכים משמעותיים מאוד עם עצמי וגיעה רחוק. לאט אבל בטוח. הא מה מה ישלי קושי קטן.
אני שומרת שבת וחג. כל שבת קשה לי בטירוף. אין מוסיקה אין סרטים= יש פליישבקי . וגם איתם למדתי לחיות לאחרונה ואז בא החג המזורגג הזה שאורך 3 ימים ומציב אותי בפני 2 בעיות. אחת פלשבקים, שניה בדידות.
אני שששששונאת חגים. שונאת שינאת מוות. נמאס לי לחגוג חגים לבד בדירה שלי כשכל המשפחה שלי נהנית בטירוף ביחד. נמאס לי לשמור חג ולהרגיש ככ לבד. מביך אותי להזמין תעצמי לחברות ואם אני מתארחת זה עוד יותר גרוע מרגישה שתקועה באינטימיות של משפחה כמו קוץ בתחת. אין ההרגשה הזו משתקת אותי. מוציאה אותי מדעתי. לבד לבד לבדדדדד בלי פלאפון בלי תקשורת עם העולם החיצון. עם חרדות ופלשבקים. היום התחלתי לחשוב מה אני עו. עם החג אם אבלה לבד בדירה או שאתארח אצל חברה. ומהרגע שהתחלתי לחשוב עלזה באה מיגרנה. זהו.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: חגים ומה שזה עושה לי

הודעהעל ידי אמה » ב' יוני 06, 2016 10:52 pm

וואו אני כ"כ מזדהה איתך ומבינהההה!!
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים