הצעד הבא

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

נועהה

הצעד הבא

הודעהעל ידי נועהה » ה' מרץ 24, 2016 12:35 am

עשיתי את זה סיפרתי לבעלי! לא דאגתי מאיך שהוא יגיב כי ידעתי שהוא בן אדם כל כך רגיש ומבין אבל היה לי קשה להוציא את המילים. הוא כבר קצת ידע מההתנהגות שלי לאחרונה ודברים שאמרתי וידע להגיד את הדברים הנכונים. זאת הייתה הקלה לכמה ימים ועכשיו הכל שוב עומד במקום. אני יודעת שזה תהליך ושזה יקח זמן אבל זה גם מתסכל ורוצה שפשוט יעלם.
אני חוזרת לארץ מחר ואלך להפגש עם פסיכולוגית. אשמח להמלצות אם מישהי מכירה. אני רוצה שזאת תהיה קודם כל אישה וגם מישהי שמתעסקת בטיפול בפגיעות מיניות ולא סתם פסיכולוגית כי אני צריכה מישהי שמבינה וכבר שמעה הכל ובעלת ניסיון.
אני מקווה שאני אוכל להמשיך את הטיפול גם מרחוק אבל זאת התחלה ואני מקווה שבקרוב אוכל להתפנות רגשית גם לתמוך בבנות אחרות כי אני יודעת כמה התמיכה הזאת חשובה, מחזקת ומעודדת.
פורים שמח לכולן!

סמל אישי של המשתמש
תמי
מתנדבת מסל"ן

Re: הצעד הבא

הודעהעל ידי תמי » ש' מרץ 26, 2016 3:12 pm

שבת שלום נועה.
אם את גרה בדרום פני למסלן בבאר שבע . אם לא יש מרכזי סיוע באזורים שונים בארץ ודרכם את יכולה להגיע למטפלת מומלצת. ברוכה השבה. ובהצלחה בטיפול
תמי

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' מרץ 28, 2016 11:15 am

הי נועה,
ברב הערים בארץ יש מרכז הרב תחומי שם ישנן עוסיות המתמחות בטיפול בנפגעות,
אשמח לסייע לך למצוא את המרכז הקרוב למגורייך
פרטים על אזור מגורים את מוזמנת לשלוח בפרטי,
איתך,מיכל מסלן

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורית » ש' אפריל 23, 2016 1:01 pm

עבר קצת זמן מאז שכתבת ותהיתי מה שלומך היום.

התחלת כבר טיפול? יכולה להגיד לי פה או בפרטי מאיזה איזור את בארץ כדי שאני אוכל (אולי) לעזור? יש את מרכזי הסיוע שמפוזרים בכל מיני מקומות בארץ אבל לא בכולם מוצע טיפול. באלה שלא, הם יודעים למי להכווין לקבלת טיפול ויותר מזה - יש עמותה די חדשה שמתווכת בין נפגעים ונפגעות למטפלים מקצועיים בעלות מוזלת מאוד.

אם תרצי, אני יכולה לקשר אותך אליהם. אני מכירה את מי שמנהלת את זה.

מוכרת לי מאוד ההרגשה שרוצים כבר להיות בסוף אבל חוץ מלנשום ולשחרר ולקבל את זה שזה תהליך ותהליכים לוקחים זמן, אין לי משהו אחר להגיד. לפעמים אני מאבדת סבלנות וכ"כ בא לי כבר להיות בסוף, אחרי שהתמודדתי עם הכל ואחרי שהבנתי את הכל אבל לתהליך חוקים משלו מסתבר אז אני מחפשת מה יעזור לי ויחזק אותי ברגעים שהכי מתסכלים אותי ומזכירה לעצמי אינספור פעמים שאני מתקדמת קדימה ולא דורכת במקום.

זה גורם לי להרגיש קצת פחות חסרת אונים.

מקווה שאת בסדר.

מאחלת לכולנו למצוא את השקט והחופש שכולנו רוצות. חג חירות שמח!
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

סמל אישי של המשתמש
מאחורי היצירה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאחורי היצירה » ב' אפריל 25, 2016 1:18 pm

מכירה כמה מדהימות .

כתבי לי בפרטי מה מאיפה את ויותר פרטים על מה את מחפשת ואני אשלח לך מספר ושם

חג שמח .
וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
קשורה על כיסא בשרשראות. קשורה לתקרה מהידיים באזיקי ברזל. מוט ברזל קר עובר בעור מלטף ואז מרביץ. ריקוד עמוד עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

נועהה

הודעהעל ידי נועהה » ש' יוני 04, 2016 5:14 pm

אז אחרי שכתבתי את ההודעה קצת נעלמתי...
יש לי כל פעם כמה ימים שבא לי להתעסק בזה ולנסות להתחיל איזשהו תהליך ואז פתאום בגלל שהדברים מתקדמים כל כך לאט ואפילו לא מרגישים כאילו הם בהתקדמות אז עוברים עליי שבועות ואפילו חודשים שאני חוזרת להתעלם ומנסה שוב להכחיש ומקווה שאצליח להעלים את זה כמו שזה "נעלם" כל השנים האלו עד היום... מנסה להיות שמחה שוב...

אני כבר לא בארץ אבל כשאגיע לביקור מקווה שכן אאזור את האומץ כדי להתמודד עם זה וללכת דבר עם אשת מקצוע. כנראה שקצת הקדמתי את עצמי ואני לא באמת מוכנה עדיין אז אמשיך לכתוב פה כל כמה זמן וכשזה באמת יהיה רלוונטי אפנה לכולכן כדי לקבל שמות ומספרי טלפון

תודה על כל התגובות והתמיכה ומקווה שעוברים עליכן ימים טובים 3>

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' יוני 05, 2016 7:00 am

בוקר אור
בהצלחה
תמיד איתך לכל בקשה.
בהערכה רבה, מיכל.
:growing: :flowers: :growing:

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » א' פברואר 05, 2017 12:26 am

עדיין מוזמנת לכתוב...
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים