אני שונאת את אחי

מישהו או מישהי במשפחה מכה, מקלל, מאיים, משפיל או מזניח אתכם, או את מישהו מהמשפחה ? הגעתם למקום הנכון !
כשהאלימות מגיעה מהמשפחה הפגיעה היא כפולה - זו המסגרת שאמורה להיות הכי אוהבת ומוגנת עבורכם.
אם לא נדבר דבר לא ישתנה ולא ייפתר, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לצאת ממעגל האלימות במשפחה.
בפורום תקבלו תמיכה ואיכפתיות שיחזירו לכם את החיוך…

מנהל: אורית

שירן1277

אני שונאת את אחי

הודעהעל ידי שירן1277 » ד' ינואר 06, 2016 11:19 am

היי שמי תהילה אני בת 12 אח שלי בן 16 והוא כול הזמן מרביץ לי יורק עליי מכאיב לי ביגללו אני הלכתי לעשות צילום כי היו לי כאבי גב הוא בועט בי פעם אחת ישבתי על הספה והוא משך לי תרגל והעיף אותי על הריצפה אני שונאת אותו אחים שלי האחרים עוזרים לי אבל מתי שהם לא פה הוא ממשיך להרביץ לי להאיים עליי אני לא יכולה ככה ההורים גרושים ואנחנו עם אמא. אמא יודעת על זה ומתי שהיא פה הוא גם מרביץ ופעם אחת הוא נתן לה מכה בראש חזקה כמו שהוא עשה לי זה לא סתם מכות הוא מפיל אותי על הריצפה בועט בי יורק עליי נותן לי אגרופים וליפעמים אני מחזירה לו ואז זה יותר גרוע הוא כול הזמן מקלל אותי ומרביץ ומאיים אני לא יודעת מה לעשות אני כבר מתחילה לפחד מימנו :scared: אני ליפעמים חושבת על למות :cry2:

סמל אישי של המשתמש
תמי
מתנדבת מסל"ן

Re: אני שונאת את אחי

הודעהעל ידי תמי » ש' ינואר 09, 2016 12:08 am

שבת שלום שירן.

מבינה שקשה לך מאוד ואת פוחדת מאחיך. אולי תשתפי את היועצת בבית הספר שבו את לומדת ותספרי לה מה קורה. אסור לאחיך בשום אופן להרביץ לך ולא לאמך וכדאי שיקבל טיפול ויוצא מן הבית. אל תשאירי את המצב כמו שהוא.או שתתקשרי למסלן ותקבלי יעוץ למי לפנות ומה את יכולה לעשות 1202 .
כל הכבוד לך שפנית והעלית זאת על הכתב.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' ינואר 11, 2016 2:13 pm

שלום רב שירן יקרה !
אני ממש ממש מבקשת שתפני ותבקשי עזרה .
אין מצב שאחיך ככה ימשיך להתקשר.
יש לך מספר אפשרויות:
- פני למחנכת הכיתה.
- פני ליןעצת בבית ספר.
- את כמובן יכולה לפנות למוקד העירוהי 106 ולבקש עובדת סוציאלית
- ואם חלילה הוא מכה בך שוב תברחי לחדר אחר צלצלי 100 ןתזמיני משטרה,
הוא יוכל לשנות התנהגותו רק אם בתחילה ייענש ואחרי יטופל.
בהצלחה ,איתך לכל בקשה.מיכל.

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ו' ינואר 15, 2016 12:30 am

איך את היום??
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

חזור אל “אלימות במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים