טיפול חדש בהדרכתי! מעוניינת?

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

טיפול חדש בהדרכתי! מעוניינת?

הודעהעל ידי אמה » א' דצמבר 01, 2013 3:25 pm

אז.. כל אחת שנפגעה מוצאת (או לפחות אני מקווה שכולן מוצאות) את דרך הטיפול שתתאים לה ...
אני עברתי כל מיני דרכים (אני מודה, גם 3 שיחות עם עו"סית - שית היכרות שיחת טיפול ושיחת פרידה חחח) וכל אחד מהם קידם אותי בדרך אחרת לחלוטין, חלק יותר חלק פחות ..
אבל בחודשים האחרון אני הולכת למקום מסויים שעושה לי פשוט טוב! זה מאתגר ומעמת אותי מאוד..

למה המקום הזה?
כי זה בדיוק ההפך ממה שהתקיפה מסמלת! אחרי תקיפה (בשבלב מאוחר) לא סמכתי על בנים סגרתי את עניין ה"אישה" אצלי ועוד הרבה דברים!
במקום הזה אני חייבת לתת לגבר לשלוט ולהוביל, זה מקום שבו הנשיות שלי יוצאת החוצה וכל זה בדרך ממש כיפית עם מוזיקה וקצב!

חברות, אני מדברת על הסלסה!
לי זה עזר בטירוף.. ואם יש כאן מישהי אמיצה שרוצה לרקוד ולהינות, שרוצה להשתחרר מכל השיט שהפגיעה הביאה לה.. זה מקום מצויין!

אז איך נעשה את זה?
תלוי עד כמה מהר את מוכנה לקפוץ למים.. בהתחלה ניפגש פעם פעמיים אצלי או במקום כלשהו, נדבר ואני אראה לך צעדי בסיס ואיך בכלל רוקדים סלסה ..
השלב השני יהיה כמובן להגיע למועדון ולרקוד איתי. לאט לאט גם תרקדי עם בנים ותהי ממש חלק מהמקום! :veryhappy:
זאת חוויה אדירה שלימדה אותי לבטוח באנשים (בעיקר בגברים), עושה לי טוב בלב, מראה לי שלהיות אישה זה לא כזה זוועה ואפילו אולי נחמד(:

אני אומרת לכן, זה אדיר!! אז מי שמוכנה מוזמנת לשלוח לי כבר הודעה פה בפרטי ונתחיל מעכשיו!

שימו ♥ :
-אני לא עו"סית או גורם טיפולי כל שהוא... סתם נחמדה שרוצה לעזור(:
-הכניסה למועדון הסלסה עולה כסף .. בערך 40 ש"ח..
-המקום נמצא ברחובות קחו בחשבון!
- Happy Hanuka !!
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים