טריגר...

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אודטה(:
משתמש פעיל

טריגר...

הודעהעל ידי אודטה(: » ש' אוגוסט 04, 2012 5:44 pm

אחרי כל כך הרבה שנים שהשליטה היתה אצלו כעט השליטה עברה אלי.
אני כבר לא הזונה שלו,כבר לא השק איגרוף שלו,כבר לא מספקת לו את צרכיו המיניים.
אני לא אשתו,אני גם כבר לא הבת שלו.
לא ראיתי אותו כבר חודש מאז העימות איתו במשטרה,מאז הגשת התלונה אני חולמת עליו כמעט כל יום.
הוא כרגע נמצא אצל אח שלו במעצר בית עד החלטת הפרקליטות האם להגיש כתב אישום או לא.
אם פעם אמרתי לעצמי שאני לא מסוגלת להכניס אותו לכלא כי הוא עדיין אבא שלי אז היום אני יכולה לעשות את זה.
לא מעניין אותי התגובות של אנשים. שמעתי המון דברים שאנשים אמרו,למשל שאני שקרנית,שעברתי פוליגרף ולא יצאתי דוברת אמת מה שבכלל לא קרה,לא עברתי בדיקת פוליגרף.
מצד שני,יש את כל האנשים שתומכים בי ואני מעריכה את כל האנשים האלו במיוחד את האנשים שמהם הכי לא ציפיתי לתמיכה.
מעכשיו,אבא כבר לא יכול לשלוט בי. הוא לא יכול להכות אותי,הוא לא יכול לאנוס אותי,לא יכול להכריח אותי להכניס את הזין שלו לפה שלי,לא יכול לקרוא לי זונה ואפילו לא יכול לדבר איתי.
יש לו צו הרחקה ממני וגם אם לא יוגש נגדו כתב אישום הכי חשוב זה שהשגתי את כל הדברים האלו שהייתי רגילה אליהם.
לשעבר-חיה בחושך...

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: טריגר...

הודעהעל ידי מיכלל » ש' אוגוסט 04, 2012 7:51 pm

אודטה המדימה ! :kolhakavod: :kolhakavod: :kolhakavod:
כן,נתת לך את החיים השפויים בחזרה !
את ראויה לכל דקה של אושר שמחה ובטחון.
שחררי אותו מלבך,שחררי אותו מנשמתך.
הוא כעת מתמודד עם מה שהוא עשה,ונכון החברה בגדול לא יודעת לפרגן, אלה שמחפשים שהנפגעת עשתה את זה ואת זה ובשל כך היא אשמה - מנסים להשאיר את השליטה בידיהם,כי אם הם לא יעשו כך וכך הם לא יפגעו.
אנו יודעות כמובן בוודאות שזה ממש ממש לא נכון,איו ילדה אשמה לעולם !
שמרי על איכות החיים שלך.
איתך בהערכה ובאהבה,שבוע טוב,מיכל. :admire:

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: טריגר...

הודעהעל ידי אמה » ב' אוגוסט 13, 2012 12:49 am

אוף! אודטה!!!

את חייבת להפסיק להשאיר אותי ספיצ'לס !! :badgirl: :badgirl: :badgirl: :badgirl: :badgirl: :badgirl: :badgirl:
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים