הסיפור שלי .. (המלא..)

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
הילה12
משתמש פעיל

הסיפור שלי .. (המלא..)

הודעהעל ידי הילה12 » ה' מרץ 10, 2011 11:35 pm

טוב אני לא מצליחה להירדם מרוב מחשבות ..
אז החלטתי לספר לכם את כול הסיפור שלי ..

זה בואו נתחיל ..
זה קרה בבית הספר
הייתי אז בכיתה ב'..
הייתי בכיתה באמצע שיעור בשעה האחרונה בסוף השיעור היה צילצול (כרגיל)
ואני מאז ומתמיד הייתי מצירת ומפוזרת קצת..אז היו לי מלא דברים על השולחן לקח לי קצת זמן להכניס את הכול
כולם כבר הלכו ואני נישארתי לבד בכיתה איך שבאתי להרים את התיק אני רואה מישהו גדול (ניראה לי האב בית או משהו..)
הוא נכנס לכיתה ואני הסתכלתי עליו הוא התקרב אליי (ואני הייתי תמימה..לא ידעתי מה הוא הולך לעשות.. )
הוא הצמיד אותי לשולחן הקרוב והשכיב אותי עליו והוריד לי את החולצה והתחיל לגעת בי הייתי אז ילדה קטנה רציתי להגיד לו משהו שיפסיק! אבל לא יודעת למה אני קפאתי במקום
הייתי בשוק לא ידעתי מה לעשות רציתי לצעוק אבל הוא סתם לי את הפה הוא התחיל לנשק אותי וללק אותי..איככס.. הוא ירד למקום קצת יותר נמוך והוריד לי את המכנסיים ..והתחיל לגעת במקום בואו ניקרא לזה.. ופתאום אין לי מושג למה ..הוא הפסיק לא ידעתי מה לעשות לבשתי את המכנסיים ואת החולצה לאט ישבתי על הריצפה בעוד שכולי בוכה..קמתי לאט לקחתי את התיק ויצאתי מהכיתה כולי בוכה אחת המורות ראתה אותי בוכה ושאלה אותי מה קרה? אמרתי לה"סתם אימא שלי קצת מאחרת" אז היא הלכה..יצאתי החוצה והתכלתי ללכת הביתה ברגל..

[מאז היו לי סיוטים נוראיים שאי אפשר לאתר..:( ]

4 שנים ו-8 חודשים לאתר המיקרה הזה..
נירגעתי קצת למרות שתמיד חשבתי על זה..עד שחזרתי קצת למצב נורמלי..(כן..ממש נורמלי..)
עד שהסיוט קרה שוב..הלכתי לחברה והכול היה מצויין שחזרתי ממנה (זה היה בערך בשעה 8 וחצי) הלכתי ברגל לבד היה חושך עברתי ליד חניון מכוניות ליד ביניין וראיתי שם משהו...
משהו שזיעזע אותי..ראיתי נער אונס איזה מישהי הסתכלתי וראיתי אותה איך היא סובלת וזה הזכיר לי את מה שקרה לי בכיתה ב'.. זה קרה בלי שליטה התחלתי לבכות..עד שפתאום קלטתי שהוא מסתכל עליי חטפתי שוק ניכנסתי ללחץ
הוא עזב את הנערה בשקט היא ברחה.. ראיתי שהוא מתחיל להתקדם לכיוון שלי ניבהלתי התחלתי לרווץ והוא גם התחיל לרוץ אחריי והתחיל קלל אותי "חיכת כלבה בת זונה!" ועוד כל מיני קללות ..הוא היה יותר גדול ממני ויותר מהיר ממני הוא השיג אותי ותפס לי את היד ונפלתי וקיבלתי מכה חזקה ברגל ולא יכולתי לקום.. הוא עלה עליי ניסיתי להתנגד אבל הוא תפס לי את הידיים ונישק אותי הוריד לי את החולצה צעקתי לעזרה אבל אבל זה היה בלילה אף אחד לא שמע ואף אחד לא בא לעזור לי..הצעקות שלי התחילו לעצבן אותו והוא סתם לי את הפה... :( הוא והתחיל ללקק אותי בחזה ניגעלתי כל כך ..ואז הוא ירד למטה וליטף אותי בבטן אחרי הוא ת הוא הוריד את המכנסיים שלו והוציא את ה*** שלו ואמר לי "נו קדימה כלבה תמצצי!" לא רציתי זה הגעיל אוותי כל כך אבל הוא הכניס את ה*** שלו לפה שלי בכוח ..
הוא החזיק לי את הידיים חזק והתחיל להוריד לי את המכנסיים הוא הצליח להוריד לי אותם והוא הוריד גם את התחתונים והכניס את האיבר שלו לשלי צעקתיי זה כוול כך כאב ! התפללתי שזה יגמר וזה לא ניגמר! כול פעם שניסיתי להתנגד הוא השתלט עליי כי הוא היה חזקק הרבה יוותר ממני ואני רק ילדה בת 12 ! אני יודעת שהוא נהנה בעוד שאני סבלתיי כמו שבחיים שלי לא סבלתיי!מידי פעם הוא אמר לי למה אני בוכה לא עניתי לו זה הרגיש כמו נצחח רציתי למוות ..בסווף הוא גמר ולבש את המכנסיים שלו ופשוט הלך והשאיר אותי שם בווכה עדיין מנסה לעקל מה קרה כרגע ..לבשתי את הגדים שלי ורצתיי הביתה! כוולי בוכה שהגעתי הביתה ניסיתי להסתיר את הפנים שלי כדי שלא יראו שאני בוכה ישבתי על מיטה ולא הפסקתי לבככות רק המחשבה על זה גרמה לי צמרמורת באותו לילה לא נירדמתי ויום למחרת לא הלכתי לבית ספר ..אמרתי לאימא שלי שאני לא מרגישה טוב לא סיפרתי את זה לאף אחד ...
אני בווכה כל פעם בחדר שלי שאף אחד לא רואה אני מנסה שלא להראות שרע לי בבית ספר למרות שקשה לי לעשות את זה ..יצאתי הכי מטומטמת שיכול להיות ..אני ל מסוגלת להתסכל על בנים אני נילחצת מכול דבר קטן ועוד גם באים אליי מלא מטרידים באיסי בפייס ובכול הכוול .. חלקם איימו עליי חלקם רצו שאני יפעיל מצלמת רשת ויוריד את הגדים לא הסמכתי לכולם פשוט ניתקתי להם .. וכמו שאתם יודעים הגיע אליי גם מישהו בפייס ואיים שהוא יספר לכול פורום FXP שעברתי אונס (לא יודעת מה חשבתי לעצמי שסיפרתי לו הוא פשוט לחץ עליי וזה יצא ..)הוא בנתיים הפסיק להציק לי כי מחקתי אותו קיצר יש לי חרא של חיים ואני כתבתי את כל זה לא בגלל שאני רוצה שירחמו עליי אלה שיעזרו לי להתמודד עם זה כי כבר אין לי כוח באמת שאיין לי !! :(
:cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

סמל אישי של המשתמש
הילה12
משתמש פעיל

Re: הסיפור שלי .. (המלא..)

הודעהעל ידי הילה12 » ה' מרץ 10, 2011 11:56 pm

יש ליי סיוטים בליי סווף פלאשבקיים נוראיים!
יש לי דמעות בעיניים שאני כותבת את זהה..
כואב לי הראש כל הזמן ..ויש לי בחילות.. :(
:cry2: :|

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ו' מרץ 11, 2011 12:22 am

אוי מתוקה שלי כמה נורא...
אני רוצה לחבק אותך
:(

תהיי חזקה! את נשמעת מאוד חזקה...מאחורי כל הכאב והפחד אני מרגישה שאת אדם שיש לו הרבה עוצמות ושואף לחיים נורמליים, תמשיכי להתחזק, הזמן ירפא, ואני מאחלת לך שתמצאי שלווה ואושר....רק תהיי מוכנה לקבל אותם כשהם יגיעו.

תמיד פה בשבילך
:cry3:
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אפרת מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי אפרת מסלן » ו' מרץ 11, 2011 12:26 am

היי הילה12,
נדודי השינה הם קשים,
קראתי את הסיפור שלך, והוא באמת לא קל.
שמתי לב ששכתבת את ההודעה הזו.
וכמו שרשמו לך אז, גם אני אומרת לך: את לא אשמה!
האם דברים השתנו עבורך מאז ששלחת את ההודעה בפעם הקודמת?
האם יש משהו שתרצי לחלוק איתנו?
אנחנו כאן!

האם יש משהו ער בשעה הזו ואת יכולה לדבר איתו?
אני מקווה שהכתיבה כאן מקלה עליך קצת, ואולי תוכלי להרדם.
אם לא, לפעמים להתעסק בדברים אחרים, יכול לעזור.
לראות טלוויזיה, לקרוא לצייר... כל דבר שיכול לעזור לך.

בנוגע למטריד, אני שמחה לקרוא שהוא הפסיק,
ומקווה שהוא אכן יעלם מהחיים שלך.

אני מקווה שעזרתי.
ואני מאחלת לך לילה קל, נטול פלשבקים וסיוטים.
אפרת
מתנדבת מסל"ן

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ו' מרץ 11, 2011 10:06 am

הילולה שלום,
כתבת שיש לך חרא של חיים.
אז רק רציתי להגיד לך שזה שעברת דברים מאוד קשים לא אומר שהחיים שלך חרא
הכל יכול להשתנות לטובה.
ויש לך יכולת לשלוט בזה ! לפחות לנסות כי מי שלא מנסה לשנות לא ישנה כלום ויתקע במקום שהוא נמצא
לכן ואני יודעת שאת שוללת את זה ,
את צריכה לעשות צעד משמעותי בבשילך חיים חדשים וטובים.
מתחיל בזה לספר להורים, נמשיך לזה שאת חייבת טיפול את עוד ילדה ואת חייבת גורם מקצועי שיתערב!
אני באמת מציעה שתכתבי להורים שלך מכתב .
את חייבת לחשוב קצת על עצמך השינוי הזה מתחיל בצעד שלך!
אם לא את תישארי במערבולת הזאת!
את יכולה לעזור לעצמך
עוד משהו שרציתי להגיד לך זה שאת חייבת למחוק את כל האנשים והבנים שאת לא מכירה .
אל תרגישי לא נעים או פדיחה מהם,
כל מי שאומר לך להפעיל מצלמה יש לחסום פשוט מאוד לחיצה קטנה והכל עובר.
לא לפחחד לא לחשוש הם רק מאחורי מסך הם לא יכולים לפגוע בך!
את יודעת את זה.
ושוב אני אחפור לך שגם אני עברתי איומים קשים מאוד ואני חייתי בפחד תמידי
כל מה שאמרו לי עשיתי ומרוב פחד אפילו לא עלה לי לראש שאני יכולה לחסום אותם.
לכן חשוב לי לעזור לך ולהראות לך את הדרך הנכונה.
אין לך מה לפחד מבטיחה לך שאחרי שתספרי להורים ותעברי את המכשול הזה את לא תפסיקי לחייך ותראי איך הכל מסתדר לך בחיים
מילה של אופיר!!!!!!!!!!!
אבל בשביל זה את חייבת לעשות את הצעד הזה .
מה את אומרת? :iloveu2:
כמה מפחיד הוא העבר המצפה לנו..

"ולחיות בשלום עם עצמי ולסלוח גם בכח אם לא לי אז למי.."

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

את ישנה ילדה אבל רק בכאילו
את עם חצי עין פקוחה ושותקת הצילו.

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ציפורשיר » ו' מרץ 11, 2011 2:54 pm

מותק....
ואוו אני לא יודעת מה לומר..
יושבת עם דמעות ....כואב לי עלייך....זה נוראי מה שעשו לך ....:cry:
בא לי לבוא לחבק אותך...

אממממ חייבת לומר לך שאת אמיצה בטירוף לכתוב ככה את הסיפור שלך ממי ...
ושעל זה את צריכה להיות גאה בעצמך...כי נורא קשה להוציא ככה פרטים כואבים... :heart2:

שולחת לך חיבוק גדווווול
ואם יציקו לך אנשים ....אז תמחקי אותם ....כמו שאת עושה...
(גם לי הציק איזה מישהו מהודו...בפייס ובשנייה שזה התחיל להפחיד.....חסמתי אותו....
די נזכרתי במישהו שמציק לך וחששתי לאן זה יכול להתגלגל ..ופעלתי תוך יום...)

:roses:
תמשיכי לכתוב לנו...
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ו' מרץ 11, 2011 6:20 pm

אני מקווה שתמצאי כוחות גם ללכת לטיפול זה עוזר קצת להירפא ולהתמודד כמה שאפשר לאט לאט אבל זה אפשרי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
הילה12
משתמש פעיל

הודעהעל ידי הילה12 » ו' מרץ 11, 2011 7:49 pm

תודה לכולם אתם כאלה נחמדוות 3>
:iloveu2:
לפחות מישהו מתייחס אליי ^ ^
אני לא יכולה לבוא למישהו לספר לו פנים מול פנים ..
קשה לבוא ולספר דבר כזה ..מאוד קשה .. :(

כמו שכבר אמרתי קודם תודה 3>

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 109 אורחים