רוצה לעזור ..אולי גם לעצמי (טריגר)

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

spsp
משתמש פעיל

רוצה לעזור ..אולי גם לעצמי (טריגר)

הודעהעל ידי spsp » ב' מרץ 07, 2011 10:48 am

היי..אני רוצה לעזור לבנות שעברו מה שאני עברתי .
אני כותבת והלב שלי דופק במהירות שאי אפשר להסביר.
אני צריכה לפרוק את זה אולי זה יעזור לי לצאת מהדאון שאני חייה בו ...
מאז שאני זוכרת את עצמי זה קרה כל יום כל יום אפחד לא שם לב ,הייתי בת 4 ,ושאת ילדה קטנה מה את מבינה ?
אם משך השנים עד גיל 8 בערך זה הייה חשבתי שככה צריך להיות ככה צריך להתנהג .אבל עכשיו שאינ יחסית גדולה אני מבינה שלא .
ת פתאום הפסיק שניתקתי איתו קשר עזבתי את זה לכמה שנים טובות והכל השתנה ניהתי מורדת התחלתי לעשן לשתות
לברוח מהבית הרבה לעשות כל מה שהילדה בגיל 12 לא צריכה לעשות ,מיררתי את חיי ההורים שלי והם לא הבינו למה גמאני לא פשוט הייתי צריכה עולם משלי עולם יפה יותר בלי כאב
אחרי שגדלתי קצת הבנתי מה עשיתי כל העולם שלי מתהפך מאותו יום שקלטתי את זה מה עבר עלי אפחד אפילו לא חבר שיש לי לא יכול לגעת בי לחבק אותי אני מרגישה זוועה .זוועת עולם .ושאני רואה אותו הוא לא מסתכל לי בעיניים לא מבקש סליחה אפילו !לפעמים אני חושבת שאני רוצה להרוג אותו על כל מה שעברתי על אך שהחיים שלי השתנו בגגללו ! קצת התפרקתי וזה עוזר .

והתחלתי להשתנות כיום אני מתנדבת בהרבה מקומות של ילדים בסיכון וכדומה וחשבתי שאי רוצה לעזור לבנות שעוברות/עברו לעזור להם פשוט
שלא יגררו לדברים שאני ניגררתי שלא ירהס להם החיים כמו שלי .אז תודה רבה על המקום הזה שנתן לי להתפרק כי הייתי צריכה את זה ואם ישלכן מקומות שנערה בגיל (15) יכולה להתנדב ולעזור אז אשמח אם תשתפו אותי.
"נצח בגן עדן לא ישכח דקה בגהנום.."
"צועדים ללא ידוע מקווים שאין שם עוד
ממה שאכלנו כל הזמן והצלחנו לעמוד.."

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

Re: רוצה לעזור ..אולי גם לעצמי (טריגר)

הודעהעל ידי זיו » ב' מרץ 07, 2011 11:02 am

SPSP,
ברוכה הבאה :flowers:
הגעת למקום הנכון, תוכלי כאן לעזור ולהעזר בשאר הבנות.
מאחל לך שתמשיכי להתחזק ולעזור לך ולאחרות.
זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

spsp
משתמש פעיל

הודעהעל ידי spsp » ב' מרץ 07, 2011 11:06 am

תודה....

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ב' מרץ 07, 2011 11:55 am

SP ברוכה הבאה,
כמה דרכים לעזור כאן,
את מוקפת פה במאות בנות שישמחו לתמיכה ועידוד..
ובנוסף יכולה לעזור להפיץ את קיום האתר באתרים שבני נוער מסתובבים בהם.
בנוגע לעזרה באירגונים:
את יכולה להתקשר ל- 1202 ולבדוק אם יש משהו שתוכלי לעזור בו.

רק תקבעי את היקף הזמן שאת מקדישה לעזרה כאן ובכלל באופן כזה שלא יפגע בחיים שלך, קל מאד להישאב לבלות כאן שעות,
אבל בסך הכל גם לך יש צרות, ואת נערה צעירה באחלה גיל, עם חשיבות להשקיע בלימודים בבית ספר, ולבלות וכו
אז אל תשכחי את לדאוג לעצמך מרב רצון לעזור לאחרים.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
טל מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי טל מסלן » ב' מרץ 07, 2011 4:21 pm

ברוכה הבאה spsp יקרה,
עברת דברים לא פשוטים בחיים ואני שמחה על הרצון שלך לספר את הסיפור, ולעזור לילדים ונשים אחרות במצבך.
רציתי רק לומר, בהמשך לדבריו של אייל, שבמקביל למתן העזרה חשוב לדעת גם לקבל עזרה.
נשמע שאת עדיין מלווה בפגיעה שחווית, וזה טבעי מאד. קשה לך לגעת ולקבל מגע מבן הזוג שלך וזה בטח רק קצה הקרחון של מה שעובר עליך גם היום.
אני שמחה שאת חזקה ובטוחה שתצליחי לחזק פה בנות רבות. מה שמדהים בפורום הזה שזה שכולנו תומכות ונתמכות, מבקשות ומקבלות עזרה.
לכן, אל תהססי גם לבקש חיבוק ותמיכה, ולא רק להיות משענת.
בנוסף, אני מצטרפת לאייל ומזכירה לך לשמור על עצמך. לא לתת למתן העזרה להשתלט על הכל, להמשיך לחיות, לנשום וליהנות, כדי שלא תתישי את עצמך.
את נשמעת לי מקסימה ותוספת מבורכת לפורום הזה!
אני שולחת לך חיבוק ענק
טל

spsp
משתמש פעיל

הודעהעל ידי spsp » ב' מרץ 07, 2011 10:23 pm

תודה רבה לכם !
אני פשוט נערה שמעדיפה לעזור לאנשים ולא להתרכז רק בי .אצלי החיים שלי כבר בטח אבודים אם כל מה שעברתי ...אבל אצל אחרות אולי זה עוד לא ואני מדעיםה לעזור לאחרים ואחר כך לעצמי כי את השטויות והדברים ההמטומטמטים (סליחה על הביטוי) אני כבר עשיתי ,ואני מלא חרטה אלהם א!ני לא רוצה שעוד יעשו את זה כי זה לא שווה .ואם יש אזשהוא דרך למנוע את זה אני הראשונה שתנסה ותעשה.
שיהייה לילה טוב :)

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ציפורשיר » ג' מרץ 08, 2011 1:18 pm

spsp כתב:היי..אני רוצה לעזור לבנות שעברו מה שאני עברתי .
אני כותבת והלב שלי דופק במהירות שאי אפשר להסביר.
אני צריכה לפרוק את זה אולי זה יעזור לי לצאת מהדאון שאני חייה בו ...
מאז שאני זוכרת את עצמי זה קרה כל יום כל יום אפחד לא שם לב ,הייתי בת 4 ,ושאת ילדה קטנה מה את מבינה ?
אם משך השנים עד גיל 8 בערך זה הייה חשבתי שככה צריך להיות ככה צריך להתנהג .אבל עכשיו שאינ יחסית גדולה אני מבינה שלא .
ת פתאום הפסיק שניתקתי איתו קשר עזבתי את זה לכמה שנים טובות והכל השתנה ניהתי מורדת התחלתי לעשן לשתות
לברוח מהבית הרבה לעשות כל מה שהילדה בגיל 12 לא צריכה לעשות ,מיררתי את חיי ההורים שלי והם לא הבינו למה גמאני לא פשוט הייתי צריכה עולם משלי עולם יפה יותר בלי כאב
אחרי שגדלתי קצת הבנתי מה עשיתי כל העולם שלי מתהפך מאותו יום שקלטתי את זה מה עבר עלי אפחד אפילו לא חבר שיש לי לא יכול לגעת בי לחבק אותי אני מרגישה זוועה .זוועת עולם .ושאני רואה אותו הוא לא מסתכל לי בעיניים לא מבקש סליחה אפילו !לפעמים אני חושבת שאני רוצה להרוג אותו על כל מה שעברתי על אך שהחיים שלי השתנו בגגללו ! קצת התפרקתי וזה עוזר .

והתחלתי להשתנות כיום אני מתנדבת בהרבה מקומות של ילדים בסיכון וכדומה וחשבתי שאי רוצה לעזור לבנות שעוברות/עברו לעזור להם פשוט
שלא יגררו לדברים שאני ניגררתי שלא ירהס להם החיים כמו שלי .אז תודה רבה על המקום הזה שנתן לי להתפרק כי הייתי צריכה את זה ואם ישלכן מקומות שנערה בגיל (15) יכולה להתנדב ולעזור אז אשמח אם תשתפו אותי.

הי..... :heart2: קטנה...
צר לי על מה שעברת ...
אבל ואוו מה שאת עושה עם זה ....מנסה לעזור לאחרים ומושיטה לכולם יד.... :flowers:
יקרה זה ממש מדהים
אני מבינה שאת בת 15 נכון? אז ואוו בגיל שלך הייתי אבודה לגמרי ובתחילת דיכאון ענקי...

מקסימה...תמשיכי לפרוק ...
שולחת לך חיבוק.. :candy:
נשיקות

חח אני מרגישה איזה חוש אימהי כזה (שתמיד היה בי) להגן עלייך....חח מוזר
:flowers:
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב

לורנס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורנס » ד' מרץ 09, 2011 10:26 am

spsp היקרה,
אני מברכת אותך לכניסתך לפורום שלנו, את נראת בחורה נהדרת וזקוקה לעזרה, אחרי ילדות זוועתית . מאוד יפה מצדך לרצות לעזור לאחרים . אך תדעי שהחיים שנתנו לך הן בעיקר באחריותך ואף אחד לא יוכל לעזור לך אם תזניחי את עצמך. תדעי שאין דבר כזה שהחיים נגמרו בגיל 15 ! הם רק מתחילים. זאת אומרת שרק עכשיו את יכולה לטפל בנזק שנגרם לך ולצאת לדרך. קודם היית קטנה מדי להבין מה שקורה ולהתגונן.
אני מקווה ומאמינה שתכלי להתגבר על הטראומה ולבנות לך חיים באושר, כפי שמגיע לך.
מחבקת אותך,
לורנס

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ו' מרץ 11, 2011 6:24 pm

גם אני התנדבתי במשך שנים זה נותן המון לנפש וממלא לתת לאחרים
תמיד שאלו למה?
אמרתי שזה מהלב וזה נכון
אבל את חייבת גם לדאוג שיהיה מי שגם יקשיב לך ויעזור לך בכאב שלך.
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
ברברה
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי ברברה » ב' מרץ 21, 2011 12:57 am

שלום spsp החמודה. ברוכה הבאה לפורום.
:flower1:
נעים מאד להכיר אותך ולשמוע על רצונך להתנדב כדי לעזור לאנשים אחרים. אני מבינה שהצורך בנתינה לאחרים הוא מאד חשוב לך ושזה נותן לך הרגשה של סיפוק.
גם המסר שאת רוצה להעביר לאחרות הוא מאד חשוב כדי שהן לא ייפגעו כמו שאת נפגעת. כל הכבוד לך על היכולת שלך לחשוב קודם על אחרות.
אבל - לפעמים הצורך לעזור לאחרים זו הדרך הכי טובה לדחות את ההתמודדות עם הבעיות שלנו, ואנו צריכות קודם להתמודד עם הבעיות שלנו לפני שנוכל לעזור לאחרים.
כפי שאחרים אמרו לך לפני - אסור לך לשכוח לטפל גם בצרכים שלך. אחרי כל מה שאת עברת, את גם כן זקוקה לעזרה כדי שתוכלי לבנות לעצמך חיים טובים ומאושרים ולהתמודד עם הזכרונות שעדיין מציקים לך ומפריעים לך ביחסים עם החבר ואולי גם בתחומים אחרים.
לא סיפרת לנו איך את מסתדרת עם הלימודים בביה"ס, עם ההורים ושאר בני המשפחה. האם סיפרת למישהו במשפחה על מה שעברת?
אני שמחה שאת אתנו כאן בפורום ויש כאן המון בנות כמוך שישמחו לקבל את עזרתך. אני מקווה שתרגישי נוח לספר לנו מה קורה אתך ביומיום כדי שנוכל לעזור גם לך.
חיבוק גדול
ברברה

סמל אישי של המשתמש
שני נ
משתמש פעיל

הודעהעל ידי שני נ » ד' מרץ 23, 2011 7:49 pm

spsp כתב:תודה רבה לכם !
אני פשוט נערה שמעדיפה לעזור לאנשים ולא להתרכז רק בי .אצלי החיים שלי כבר בטח אבודים אם כל מה שעברתי ...אבל אצל אחרות אולי זה עוד לא ואני מדעיםה לעזור לאחרים ואחר כך לעצמי כי את השטויות והדברים ההמטומטמטים (סליחה על הביטוי) אני כבר עשיתי ,ואני מלא חרטה אלהם א!ני לא רוצה שעוד יעשו את זה כי זה לא שווה .ואם יש אזשהוא דרך למנוע את זה אני הראשונה שתנסה ותעשה.
שיהייה לילה טוב :)

יקירה,
קטונתי מלספר מה העתיד יביא אבל אין החיים אבודים עד יומם ודקתם האחרונה, ממרום שנותי אחלוק עימך שאפילו שינויי חיים יכולים להגיע בשניות, חכי חכי איזה מסע מרתק עוד מחכה לך :growing: לא הכל ביידים שלנו אבל ההחלטה בסופו של יום היא בידנו לבחור מה לעשות
במילים אחרות את נשמעת = נקראת ;) בחורה חריפה ופילפלית שמודעת מרגישה וחשה קחי את הכלים האלה תחבקי אותם

טיפ שכבר נרשם פה תוכלי לחלוק ולחבק, איזו זכות בגיל כל-כך צעיר שאת כבר עושה את זה, לי לקח שנים להגיע אפילו לפורום

חיבוק גדול להמשך הדרך

סמל אישי של המשתמש
שני נ
משתמש פעיל

הודעהעל ידי שני נ » ד' מרץ 23, 2011 7:51 pm

במילה זכות התכוונתי לאיזה אומץ יש לך וטוב שכך

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים