פנטזיות מעורבות באשמה טריגר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

פנטזיות מעורבות באשמה טריגר

הודעהעל ידי בננה » ג' ינואר 04, 2011 4:37 pm

הרבה פעמים הטרידו אותי בצורה כזו או אחרת....תמיד קפאתי, אף פעם לא קפצתי להגן על עצמי או אמרתי משהו חד משמעי ההתנהגות שלי תמיד הייתה כמובלת אחרי שוביי..

אני חשה צורך עז בעת קיום יחסי המין לחוש נאנסת, ולא מפסיקה לפנטז על זה.
אני חוששת שאני משדרת לסביבה מיניות מוגברת ואפילו הזמנה מסויימת לפגיעה.

אני לא באמת רוצה שייפגעו בי.
אני לא יודעת מאיפה כל זה נובע.
אני יודעת שפנטזיה על אונס יכולה לנבוע מהרצון שלי כאישה לחוש נשלטת על ידי גבר חזק בצורה הכי פרימיטיבית שיש. שהוא חזק ויכול לשמור עלי אבל במיטה הוא עושה בי כרצונו, או שהוא לא יכול לשלוט במשיכה שלו אלי אז הוא פשוט עושה בי כרצונו בלי לשאול לדעתי.
אני גם יודעת שזה נחשב לפנטזיה נורמלית בקרב נשים עקב הסיבות האלה שפירטתי.

אך לאחרונה שמעתי שפנטזיה כזו עלולה לנבוע ממקום של התמודדות של המוח והסרת אחריות או הגנות מפני אונס אמיתי שקרה.
וגם הפרעות אכילה מתפתחות עקב כך. איך אתן מתמודדות עם הכל? האם גם לכן היו בעיות עם אוכל בגלל דברים כאלו?

המחשבה על זה גורמת לי לחוש חולשה בגוף ולנסות להיזכר בכל הדברים שעשו לי. והיו דברים קשים יותר וקשים פחות.

פתאום אני מרגישה אשמה על הדברים שעשו לי, כאילו זו אשמתי שפגעו בי כי תכלס לא עצרתי אף אחד. באותה מידה זה כמו לתת יד לאותו אדם שניסה לפגוע בי, האם זה אומר שהדברים שעשו לי היו מרצוני?
זו אשמתי שקפאתי ולא עצרתי את כל אותם גברים ששלחו אלי ידיים וניסו לעשות לי דברים? בעצם מה שקרה הוא לא הטרדה כי לא מנעתי מהם אותה. אז זה היה בהסכמה?

אתמול שודרה תוכנית של אופרה על הסוגייות האלו, וזה גרם לי לחשוב ומאז אני ממש מרגישה חלשה ועלובה, כאילו כל מה שחיזק אותי עד עכשיו היה שהם לא בסדר ואני פשוט הגבתי כמו שידעתי אז, שזה לא להגיב אלא להתעלם ולקפוא בתקווה שהם יסתלקו.
ועכשיו, אחרי שבחור שהטריד מינית התקשר לתוכנית ואמר שניסה להטריד 3 בנות משפחה צעירות - ילדות, ורק את השלישית הוא הצליח להטריד, הראשונה חסמה את ידו בכל ניסיון ובכך למד שאיתה לא יהיה קל. השנייה שנגע בה כאילו בטעות במקום אינטימי הקימה רעש שלילי סביב העניין וגם עליה הוא ויתר, אך הייתה אחת עם חולשה מסויימת- כנראה הגיבה כמוני, שפשוט זה שיחק לידיים שלו, הוא ידע ששם יש לו פוטנציאל ואז פשוט דוחפים את הגבולות עד שאין כאלו יותר.

יש דבר אחד שמעודד אותי כרגע: אני מעמידה את הקשר הזוגי שלי כעדיפות ראשונה, אפילו על פניי, ולכן אם גבר יגע בי כרגע אני אעצור אותו ולא אקפא, לא כי למדתי אחרת, אלא כי תחושת הבגידה שאחוש בכך שלא עצרתי אותו ובאשמתי קרה מקרה מיני- היא תחושה עזה מכפי שהתחושה שפגעו בי שאני לא חשובה כשאני לבד לכשעצמי.
זה לא טוב מהיכן שזה מגיע ואני יודעת את זה אבל לפחות זה משהו.
בעיקר זה מעודד אותי כי אני לוקחת כל יום טרמפים בשעות החשכה ליישוב בו אני מתגוררת כיוון שאין לי פתרון אחר, אין לי תחבורה ציבורית או מי שייקח אותי. אז אני עומדת עם שלט בתקווה שיעצרו לי ויקחו אותי.

איך אני מתמודדת עם כל מחשבות האשמה והפנטזיות האסורות כביכול האלו?
אני צריכה עזרה. האם ישנם טיפולים חינם בקופת חולים כללית?

אני יודעת שחפרתי, אבל אשמח לכל תובנה או עצה בכל נושא שהוא.
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

Re: פנטזיות מעורבות באשמה

הודעהעל ידי בננה » ג' ינואר 04, 2011 8:41 pm

אני מבינה שההודעה הזו קשה לכן לקריאה...אני אשמח אם המנהלים של הפורום יורידו אותה. כי נראה לי שהיא פוגעת בבנות פה.
לא התכוונתי לעשות כך, פשוט רציתי עזרה.

סליחה.
כנראה שבאינטרנט לא אמצא עזרה כזו. אף אחד לא נתן לי מענה לשאלות הקשות שלי שחבר שלי מתקשה להתמודד עם המידע הזה בכלל....אז כנראה שאין למי לפנות חוץ מלטיפול.
אבל אני לא במצב כלכלי ומבחינת זמנים לאפשר לעצמי טיפול כרגע. (סטודנטית)

אני סובלת מהבעיה ולא נהנית ממנה על אף השם.
ערב טוב וסליחה בכל מי שפגעתי בה.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ד' ינואר 05, 2011 12:02 am

אהלן בננה,
אם היית הראשונה שאומרת משהו כזה, אז אולי... מכיוון שיצא לי לשמוע \ לקרוא את זה כאן מספר פעמים,
לא רק שאני חושב שלא נכון למחוק את זה, או להעביר לך מסר שאסור לדבר על זה פה, אלא אני חושב שמין הראוי שנתייחס לזה ברצינות וננסה ביחד איתך להבין את זה,
ואיך מתמודדים עם זה.
ומזמין בנות לחוות דעתן בנושא, בין אם גם להן היו מחשבות דומות או שרוצות להביע דיעה, וכמובן שנשמח גם לחוות דעת מקצועיות בנושא מצד מסל"ן.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ד' ינואר 05, 2011 12:40 am

הי בננה,
אני מבינה על מה את מדברת...
כל כך מבינה,
האמת שאני חושבת שאת צריכה ללכת לטיפול וכן יש מחריים מוזלים בקופות חולים את יכולה לברר איתם,
ואם את עוד צעירה את יכולה לבקש עזרה מאדם קרוב.

אני מזדהה עם כל מה שכתבת פה,
את מזכירה לי את עצמי מאוד!
גם אני כמוך הייתי ועדיין מתלבשת חשוף ומרגישה צורך להיאנס,
לחוות את האונס שוב בצבורה חזקה יותר כואבת יותר.
גם אני הייתי מסתובבת ברחובות חשוכים "ומחפשת את זה".
גם אני עוד לפני האונס הייתי מתלבשת חשוף ומדברת בצורה פרובוקטיבית ...
כאילו רוצה את זה כאילו מרגישה צורך להעניש את עצמי.

אני מציעה שתבדקי את הצורך הזה שלך.. לפני שיקרה לך דבר שלא צריך לקרות .
לא שאני חס וחלילה מאשימה אותך..
פשוט אנשים רעים מזהים את החולשה שלנו ונדבקים אליה .
אני באמת מציעה לך ללכת לטיפול .
מה עם חבר שלך ? איך היחסים בינכם?
וכן אני מתכוונת גם ליחסים אינטימיים..(את לא חייבת לספר כמובן רק אם את מרגישה שזה בסדר לדבר על זה)
כי זה שהוא קרוב אלייך זה לא אומר שיש לו זכות לעשות דברים.
אני לא אומרת שהוא עשה רק אומרת בכללי :)

תשמרי על עצמך זה גוף שלך ואף אחד אין זכות לגעת בו ללא רשותך גם לא לאנשים הכי קרובים אלייך.
את מוזמנת לשתף פה תמיד :)
עומדת לשירותך
אוסי :flowers:
כמה מפחיד הוא העבר המצפה לנו..

"ולחיות בשלום עם עצמי ולסלוח גם בכח אם לא לי אז למי.."

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

את ישנה ילדה אבל רק בכאילו
את עם חצי עין פקוחה ושותקת הצילו.

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ד' ינואר 05, 2011 1:13 am

התגובות שלכם מחממות לי את הלב. אני בוכה.
עד עכשיו לא מצאתי אדם אחד או מקום אחד נורמלי לפנות אליו. אני לא ידעתי איך לאכול את הסרטים שלי לבד. אף אחד לא מבין אותי...אפילו לא חבר שלי.
הוא מתקשה לשמוע את הדברים האלו שקשה לי לספר לו, עד עכשיו סיפרתי לו פעמיים את הדברים ורק בערך:
פעם אחת בטלפון כשהייתי שיכורה לבד באוטו ליד פאב מחכה שאוכל לנהוג.
ופעם נוספת היום בבוקר כשהייתי מטושטשת כשהתעוררתי, בשעות האלו אני נדיבה במידע כמו אדם שיכור.
אני לא יודעת מה הוא חושב לעצמו, אולי אני צריכה לשאול אותו, בנוגע למה שהוא חושב שאולי קרה לי.
הוא לא אוהב לשמוע את זה כי הוא אוהב אותי וקשה לו שפגעו בי, הוא כמו גבר מנסה למצוא לי פתרונות. והפתרונות שלו הם לעתיד. והוא אומר שכשהוא איתי דבר כזה לא יקרה לי שוב, לפעמים ההבטחות שלו נשמעות לי תלושות....אחרי הכל הוא לא תמיד איתי במיוחד לא כשאני תופסת טרמפים לבד. (ואולי הבנת אותי לא נכון, אין לי כל כך ברירה, אלא אם כן אני אקנה אוטו, כי אני מתגוררת בישוב ללא תחבורה ציבורית ואין לי דרך אחרת להיכנס אליו...השלט עוזר לי להגיע מהר יותר, הוא גם גורם לאנשים להאט ולקרוא אותו..אני לא תופסת טרמפים מתוך ניסיון להיאנס...חלילה, אפילו שזה עובר לי בראש בכל יום שאני עושה את זה)
אני כבר ממזמן מוצאת את עצמי מפנטזת על אונס ומחפשת אותו, אבל תמיד הפנטזיה שלי היא מאוד פשוטה, או שאדם שנראה טוב פוגע בי, או שחבר שלי פוגע בי, או שאדם שנראה טוב פוגע בי וחבר שלי עוצר אותו. (סוג של נסיכה כזו שזקוקה לאביר שיציל אותה בכל מובן)
אני לא יודעת מאיפה ולמה זה מגיע וכבר די השלמתי עם הפנטזיות האלו כי הן וותיקות אצלי בחיים. אבל אני לא יודעת עד כמה הן בריאות לי בצירוף להתנהגות המינית הכל כך מאפיינת אותי- כמו שחברה שלי טוענת ובכלל אני מקבלת מהסביבה.
אני לא איזו חתלתולת מין, נראה לי לפחות כלפי חוץ שאני לא מנסה להיות כזו. אני לא לובשת מחשופים עמוקים בוודאי לא כשאני עוצרת טרמפים. אני לא יודעת מה הפירוש להתנהגויות המוזרות שמלוות אותי. אפילו היום, אני כועסת ושונאת את עצמי על כך. (ישבתי בשיעור וראו לי את הקצה של החוטיני מציץ...מופנה כלפי שני בחורים טובים מכיתתי...מה קורה לי? מה אני מנסה לעולל לעצמי?)
אני רוצה להיאנס? אני לא יודעת לענות על זה! אני לא יודעת מה עובר עלי....וברגעים כאלו שאני כל כך מבולבלת כמו שמעולם לא הייתי....אני חשה חולשה ולא מסוגלת להכין עבודות שעלי להגיש כבר! וללמוד לבחינות! אוף.

לגבי היחסים שלי עם החבר, אני סובלת מכאבים במהלך קיום היחסים, אני לא יודעת אם אני גומרת או לא, אני מעולם לא ידעתי אם זה זה או לא. לפעמים כל כך כואב לי שאנחנו לא יכולים לשכב, אני מקווה שזה לא יפריד בינינו......הכאבים לא נובעים מטראומה מינית, אני חושבת. הם חדשים בחיים שלי. והם מחלה כרונית שנפלה עלי...יתכן שנדבקתי מבן זוגי במשהו.
תקופה ארוכה מיחסינו, על מת שנוכל לשכב, הוא היה חונק אותי. עד שלא ארגיש, ואז היה יכול להתפרע, ואני הייתי מחוסרת תחושה וחצי לא בהכרה...מאבדת את השמיעה והראייה מיטשטשת לה....הייתי נהנית מזה....להיות מנותקת, לא להיות שם, כאילו נאנסת, לא מסוגלת לזוז או להגיב, לא להרגיש. גם כי כואב, גם כי זה מכניס להיי - לא לקחתי מעולם סמים אך אני מדמיינת שזה דומה. זה דומה קצת לשיכרות, זה פשוט עשה לי טוב והתמכרתי, עד שהוא הבין שאני יקרה לו מידי ושזה מסוכן ושאפילו שזה עושה לו את זה הוא לא מצליח ליהנות כמו שצריך כשהוא רק צריך לפקח על ההכרה שלי ולדאוג שלא ייגרם לי נזק.

הוא חובב שליטה, ואני חובבת ששולטים בי, יש בינינו התאמה מינית בקטע הזה, אבל אנחנו לא מסתדרים עם הכאבים והדברים שהוא עושה לי, אני לא יכולה להכיל אותם, הם יותר מידי בשבילי. הוא חשוב לי ואני לא רוצה לאבד אותו, לפעמים אני פשוט אומרת לו שיחנוק אותי כדי שיוכל לשכב איתי... רק שיהנה.
אבל מבחינתו זה לא ממש עובד ככה כבר. והוא לא מוכן שיכאב לי, אבל בוא נודה באמת, הוא גבר מיני, כמה זמן הוא כבר יחכה לי עד שאהפוך לנורמלית?
הכאבים לא יעלמו. הם לכל החיים. אני חושבת.

והשריטה שלי, המחשבות, ההפרעות, הנטל שאני מהווה כאדם מורכב, זה לא ייעלם.
טיפול תמיד נראה לי כמו צביעות...לשלם לאדם ישאזין לצרות שלי...איך זה יועיל לי? כמה כבר זה יכול לעזור? זה כאילו אין לי חברים לדבר איתם שיקשיבו, וזה נכון. אף אחד לא יכול לשמוע את הדברים שיש לי לספר. אנשים מתרחקים ממקומות אפלים כאלו. זה אף פעם לא נעים.

אני רק רוצה להיות נורמלית. או לפחות לחזור ללפני יום וחצי שבו תמיד חייתי באיזשהי אשליה שאני לא אשמה במה שקרה לי.
והיום אני מרגישה שבגלל שלא עצרתי את הדברים שקרו, זה כאילו שאישרתי אותם ונתתי להם יד.
קפאתי, חיכיתי שהידיים יסתלקו ממני, אולי יחשבו שאני ישנה, אולי יחשבו שלא שמתי לב ויתחרטו ועוד כל מיני מקרים...מהקלים שביניהם. ויש מקרים שלא בדיוק קפאתי במובן של העמדת פני מת, אלא הייתי בתזוזה מסויימת אבל לא יכולתי להוציא מילה מהפה רק כאב במחשבה במבוכה ודמעה שאף אחד לא רואה.

כאילו מישהו לימד גברים למתוח את הגבול, לבדוק עד לאן ניתן להגיע...הם לא מבינים שהם פוגעים בנשמה...
"זה כמו לשכב, מה ההבדל כבר, רק תורידי את המכנסיים זה לא באמת הבדל, את לא תרגישי בהבדל...זה במילא כאילו ששכבת איתי כבר, אז מה איכפת לך תורידי" תוך הפעלת לחץ. וחסימה של המרחב.

או לנעול אותי ולבקש ממני דברים....או ללטף אותי מתחת לשמיכה מול חברים, בידיעה שמהבושה אשתוק, כי אם אוציא מילה ידעו שאני זולה או לא יודעת מה יחשבו, אבל כנראה שזה הזמן הכי טוב ללטף אותי. כשאין לי אפשרות לברוח או לדבר.

אני אוהבת להתלבש יפה ולהיות סקסית, אבל זה לא אומר שההתנהגות שלי מזמינה אונס. אונס זה מעשה קיצוני מצד גבר שלא שולט ביצרים שלו. זה לא אומר שאם רציתי להרגיש סקסית שאני רוצה שיאנסו אותי, אני מקווה שזה לא הסיבה אחרת כל העולם שלי יקבל עיוות טוטאלי.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ד' ינואר 05, 2011 1:18 am

גם הבוקר שסיפרתי לו קצת מהתחושות שלי לא ממה שקרה, זה היה בטלפון. אנחנו לא גרים יחד.

אייל, תוכל להפנות אותי לראות בעיות דומות לשלי בפורום אם ניתן?

אוסי, מה הכוונה לפני האונס, היית פרובוקטיבית ואז נאנסת? למה רצית להעניש את עצמך לפני האונס. אחריו אני יכולה רק לשער, אבל לפניו? או שאולי דיברת על שני מקרים שביניהם התנהגת בצורה הזו?
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ד' ינואר 05, 2011 1:33 am

"לגבי היחסים שלי עם החבר, אני סובלת מכאבים במהלך קיום היחסים, אני לא יודעת אם אני גומרת או לא, אני מעולם לא ידעתי אם זה זה או לא. לפעמים כל כך כואב לי שאנחנו לא יכולים לשכב, אני מקווה שזה לא יפריד בינינו......הכאבים לא נובעים מטראומה מינית, אני חושבת. הם חדשים בחיים שלי. והם מחלה כרונית שנפלה עלי...יתכן שנדבקתי מבן זוגי במשהו.
תקופה ארוכה מיחסינו, על מת שנוכל לשכב, הוא היה חונק אותי. עד שלא ארגיש, ואז היה יכול להתפרע, ואני הייתי מחוסרת תחושה וחצי לא בהכרה...מאבדת את השמיעה והראייה מיטשטשת לה....הייתי נהנית מזה....להיות מנותקת, לא להיות שם, כאילו נאנסת, לא מסוגלת לזוז או להגיב, לא להרגיש. גם כי כואב, גם כי זה מכניס להיי - לא לקחתי מעולם סמים אך אני מדמיינת שזה דומה. זה דומה קצת לשיכרות, זה פשוט עשה לי טוב והתמכרתי, עד שהוא הבין שאני יקרה לו מידי ושזה מסוכן ושאפילו שזה עושה לו את זה הוא לא מצליח ליהנות כמו שצריך כשהוא רק צריך לפקח על ההכרה שלי ולדאוג שלא ייגרם לי נזק..."

אני מצטערת שהפסקתי לקרוא לכאן... לא יכולתי להמשיך הייתי חייבת להגיב על זה.
כי זה פשוט מה שאני הייתי עושה ומבקשת מחבר שלי שיעשה !
הכאבים שאת סובלת זה מחוסר רטיבות מחוסר יכולת להגיע להנאה .. הנאה שלך באה רק כאשר מכאיבים לך,
אני אחרי שהייתי שוכבת עם חבר שלי היה שורף לי בטירוף האיבר מין . בגלל שאף פעם לא הצלחתי הגיע למצב של גירוי.
ואני לא חושבת שאי פעם בחיים שלי גמרתי.
היה לי חבר שנה וחצי, וכן גם הוא היה תוקפני ואהב שליטה.
במקום להפסיק לחנוק ולהבין שזה רע הוא היה ממשיך.. ונושך ושורט גם שידע שזה לא טוב.
בננה יקרה שלי אני מציעה לך בדחיפות ללכת לטיפול .
טיפול זה לא מילה גסה מאז שאני בטיפול אני מבינה את עצמי יותר ואני פורחת.
ישלי עוד שאלה.. את זוכרת מתי הפעם הראשונה שהתחלת לחשוב מחשבות כאלה על להיאנס וכו'..
באיזה גיל?
אני עכשיו אמשיך לקרוא ויגיב בהמשך..

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ד' ינואר 05, 2011 1:46 am

כאילו מישהו לימד גברים למתוח את הגבול, לבדוק עד לאן ניתן להגיע...הם לא מבינים שהם פוגעים בנשמה...
"זה כמו לשכב, מה ההבדל כבר, רק תורידי את המכנסיים זה לא באמת הבדל, את לא תרגישי בהבדל...זה במילא כאילו ששכבת איתי כבר, אז מה איכפת לך תורידי" תוך הפעלת לחץ. וחסימה של המרחב.

או לנעול אותי ולבקש ממני דברים....או ללטף אותי מתחת לשמיכה מול חברים, בידיעה שמהבושה אשתוק, כי אם אוציא מילה ידעו שאני זולה או לא יודעת מה יחשבו, אבל כנראה שזה הזמן הכי טוב ללטף אותי. כשאין לי אפשרות לברוח או לדבר

עוד נקודת הזדהות מפחידה ומצמררת...
גם לי עשו את זה...
בננה אני חושבת שאת צריכה טיפול אני חושבת שיש נושא שאת מדחיקה מהעבר..
אני לא רוצה להכניס לך סתם מחשבות לראש..
אבל אני מרגישה שיש שם משהו נסתר מהעבר שלך..
ובטיפול תוכלי לפתור את העניין הזה.
וכן משלמים לפסיכולוגית ויוצאים עם הרגשה טובה יותר מתמודדים טוב יותר עם דברים
זה לא כמו שזה שנשמע לדבר וזהו.. זה הרבה יותר מזה .
תנסי כמה מפגשים.. אל תשללי ישר.
וחס וחלילה לא אמרתי שאת מזמינה אונס..פשוט יש גברים שמפרשים דברים בצורה מעוותת
גברים חולי שליטה דברים שאוהבים לנצל.
וזה לא אשמתנו שאנחנו קורבן.
כי גם אם זה ליטוף מתחת לשמיכה עד לנעילה בחדר ובקשה להוריד מכנסים .. זה עדיין דבר חמור
זה חדירה לגוף שלך.. לדבר האישי הזה שלך לאוצר שלך.
והם לא בסדר ואת צריכה לדעת את זה שאין להם שום זכות לעשות את מה שהם עשו!

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ד' ינואר 05, 2011 1:48 am

אני חושבת שבסביבות גיל 15-16 אבל ממש ממש ממש לא בטוחה.
יכול להיות שסתם פינטזתי על גברים גדולים וחזקים. כנראה אפילו שיותר הגיוני.
ורק מאוחר יותר זה התפתח, קשה לי לשים את האצבע על זה, מתי זה החל, לפני או אחרי כל הנגיעות וההתרחשויות.
אני חייבת לציין שכל הטרדה שעברתי הייתה מבחור שונה בחיים שלי או לא מהחיים שלי ואין להן כל קשר אחת לשניה. אני מושכת אש בתחום הזה.

הכאבים שלי נובעים אכן מחוסר רטיבות....אבל יש מחלה כזו ויש לה שם!
וסתיבוליטיס או:
http://en.wikipedia.org/wiki/Vulvodynia
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ד' ינואר 05, 2011 1:58 am

סליחה שאני קטנת אמונה, במה הטיפול ישנה? מה הוא יתרום לי?

האם אני אפסיק לפנטז על מין אלים, על גברים שיפגעו בי?
האם אני אפסיק למשוך אש?
האם אני אהיה פחות שרוטה בחיים שלי? יפסיקו לי הפרעות האכילה? שהיו לי ואינן עוד, אך השריטה תמיד תשאר וההפרעה עלולה לחזור בכל רגע.

האם אוכל לחזור ליהנות ממין אם מטפלת תאמר לי שאסור לי לפנטז על מין אלים?
רק כשהוא נוהג בי באלימות גסה אני נרטבת ממש, לא רק במקרים האלו, גם במקרים של התרגשות, או אם יש בינינו שעה ארוכה של חיבוקים ונשיקות לוהטות אבל זה כבר בקושי קורה כי אין זמן.
גם אין לי זמן לטיפול כרגע בחיים. גם אם אני צריכה כזה, אין לו מקום כרגע בלו"ז שלי.

את לא חושבת שאם יש משהו שאני מדחיקה במקרה, אולי לא כדאי שהוא יתגלה...ויהרוס לי את החיים יותר? למרות שאני בספק שיש משהו שאני לא יודעת שקרה לי.
מה עשה לך הטיפול, כי נשמע שיש דמיון במחשבות שלנו....? איפה את נמצאת כיום מבחינה מינית/זוגית? בת כמה את? האם את חושבת שמשנה מתי אגש לטיפול?
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ד' ינואר 05, 2011 2:15 am

פרפר כתב:אני לא בדיוק יודעת אם מה שאני כותבת מתאים לכאן. ואני בטוחה שיש הרבה יותר גרוע ממה שאניעוברת.
אני בכלל עוד לא בטוחה איך בדיוק הפורום הזה מתנהל ואיך לעבוד איתו (מה לעשות.. קשת הבנה כשזה מגיע למחשבים).

אני בת 20... לפני קצת פחות משנה גילו אצלי בעיה גינקולוגית ששמה "ויסטיבוליטיס".
מי שלא מכיר- ויסטיבוליטיס זה שם שונה ל"דלקת במבוא העריה", דלקת בפתח הנרתיק, אך זו לא דלקת רגילה, זו דלקת שלא יודעים ממה היא נגרמת, ולהיפט ממנה זה אפילו יותר קשה. איך היא באה לידי ביטוי? כאבים עזים בפתח הנרתיק. לרוב בא לידי ביטוי כששוכבים. ככה אני גיליתי את זה... אחרי כמעט חצי שנה שהיה לי חבר קבוע וכל הזמן ניסינו לקיים, וכל הזמן כאב לי, והלכתי לגינקולוג, ולא מצאו שום דבר, עד שסיפרו לי על הבעיה הזו, והגעתי לפרופסור שמתמחה בויסטיבוליטיס, ובאמת הסתבר שזה מה שיש לי.
מבחינת הרפואה, הטיפול הראשון שמוצע הוא פיזיוטרפיה (ביופידבק) ודיאטת דלת אוקסלטים. טיפול זה עוזר רק ב40 אחוז מהקרים. והטיפול המוצע לאחר מכן זה ניתוח, מאוד לא מומלץ...
אני חיילת, כשגיליתי את הבעיה הייתי בתפקיד קשה ועמוס. התחלתי את הפיזיוטרפיה והדיאטה, וזה לא עזר.
באיזהשהו שלב עזבתי את התפקיד, מסיבות אישיות ורפואיות, והתחלתי לקרוא באינטרנט כי בעיית הויסטיבוליטיס היא בעיית "גוף-נפש", כלומר, זו אכן בעיה פיזית, אך שנוצרת מבעיה רפואית. התחלתי לקרוא בפורום של אתר "דוקטורס" והשכלתי, שרוב הבנות שיש להן ויסטיבוליטיס לרוב הן בנות שעברו טראומה כלשהי (לאו דווקא מינית, אך לרוב כן), והדחיקו. החלטתי ללכת לפסיכולוגית סקסולוגית המתמחה בבעיה זו. כשהתחלתי את הטיפול עלו הרבה פחדים שיש לי ובכלל לא הייתי מודעת אליהם, כשיש חושך- שמישהו יתקוף אותי מינית, בעיקר פחד שקיים רק באיזור הבית (לא בצבא או אצל חברים לדוגמא), התחלנו לדבר על כל הבעיות הרפואיות שיש לי (והם רבים מאז היותי בת 4), ודברים החלו להתחבר, כשהייתי בת 4 והחלטתי שאני רוצה להיות "טום בוי", היה לי חבל שלא נולדתי גבר, למרות שעד גיל 4 הייתי חולת שמלות, בגדי גו, גרביונים וכו.
כל הסימנים הצביעו על כך שאני מתנהגת כמו מישהי שעבר משהו, והאיום עדיין קיים. אך לא זכרתי כלום. רק הגוף שלי והנפש שלי הם שאותתו לי לאורך השנים מבלי שבכלל שמתי לב.
אתמול היתי בטיפול, ואתמול זו פעם הראשונה שידעתי להגיד בוודאות, האיבר של אבי היה מול הפרצוף שלי מתישהו כשהייתי קטנה. אני זוכרת את זה בבהירות. אני זוכרת את היותי במקלחת איתו, כשהוא מתקלח, במקלחת שלהם. אני זוכרת משחקים שהוא היה משחק איתי, שאיכשהו הייתי מגיעה למצב שאני משחקת עם הישבן שלו. למה שדברים כאלו יקרו עם ילדה בת 4 אני חושבת לעצמי? יותר מדי דברים חריגים שעולים, ואני יודעת בוודאות שקרו.
ההורים שלי מסתובבים בבית ערומים, זה טבעי אצלינו לראות אותם ככה באיזור חדרם. זה טבעי שאראה את אבי ערום, זה נושא שעלה לפני כמה זמן שבכלל לא חשבתי על להעלות אותו מרוב שהוא כל כך טבעי כאן ולא ידעתי שהוא חריג, אבל הוא כן. ורק אתמול לראשונה נזכרתי בהיותי ילדה קטנה ועומדת מול איברו. יש לי בעיה קשה היום עם האיבר הגברי, וחבר שלי נכון לשנה וחצי יחד איתי לאורך כל הדרך ועוזר לי להתמודד. אתמול הבנתי למה. אולי זה נוצר רק מתמימות העירום שבבית (שנכון זה דפוק, אבל בכוונה כדי לפגוע). אבל אז אני נזכרת במקלחת, ומשחקים, וזה הכל כבר נראה לי מוזר מדי, ואמא שלי לעולם לא הייתה בבית במצבים אלו.
אני לא יודעת איך לעכל ומה לחשוב, מאתמול אני רק מנסה להחזיק מעמד, יש רגעים שאני אומרת לעצמי ששום דבר מזה לא היה, אך אז מגיעים הרגעים שמזכירים לי שהדחקתי את כל זה עד עכשיו, ושיש בי את הזכרונות כעט שזה קרה בוודאות, אני מרגישה את זה מבפנים. אז מה אני אמורה לעשות עכשיו?כבבר אין לי סבלנות ויש בי קצת ייאוש. אני בטיפול עם מישהי מצויינת, אבל לפעמים צריכים אנשים מהחיים שלך כדי לדבר איתם על זה, וזה קשה.

משהו שמצאתי עכשיו פה בפורומים.

אני לא מוכנה ללכת לטיפול עם כל מה שיפנו אותי אליו (אפילו שלא נכון וסתם יפתח אצלי הפרעות נוספות ונוראיות בחיים) זה משהו שקשור בילדות ובמשפחה (במשפחה לא מתעסקים! זה לא מגיע להם ובטח שלא ארצה לחיות את חיי באשליות עליהם שבהכרח לא נכונות שיכניסו לי סרטים על זה לראש). נדמה שבזה פסיכולוגים טובים, להשתיל זכרונות לא נכונים כדי למצוא פיתרון לכל הבעיות של המטופלים בבית בילדות במשפחה.

כשבעצם המוח מורכב בהרבה ואני בטוחה שאמצא בזכרוני גם דברים דומים, אבל זה כי כל ילדות נראית בצורה מסויימת דרך עיניים כאלו, האמת היא לא שם אצלי, היא לא שייכת. אני אשמח לשמוע על התמודדויות שלך ושל אחרות פה עם דברים שאני עוברת ואולי בכך להמשיך, וכשיהיה לי זמן ואפשרות אלך לטיפול ואודיע למטפל/מטפלת מראש שאין שום סיכוי שהוא מתעסק לי במשפחה ושזה מחוץ לתחום, למרות שכמו שאני מכירה אותם זה רק ידליק להם נורה.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ד' ינואר 05, 2011 2:17 am

בננה יקרה,
אני אתחיל בזה שכן בעזרת טיפול תלמדי להבין את עצמך יותר טוב להבין מהם הדחפים האלה
ושלוט בהם להבין למה הם נובעים ממה ..
אני חושבת שאם תגלי משהו מהעבר זה רק יעזור לך להשלים את הפאזל.
ואם לא תגלי את זה עכשיו זה יצא מתישהו.. בחלומות, ובחיים בכלל..
וכן תוכלי לשלוט על הפרעות האכילה שלך כי הכל נובע ממשהו אחד או כמה דברים שמודחקים אצלך.
שהלא מודע שלך אותם לעזאזל .
והחיים שלך יותר חשובים מכל חוג \ עבודה\ או לימודים.
כי אם לא טוב לך נפשית, תגיעי למצב של התמוטטות וגם לעבודה ללימודים וכו' לא תוכלי ללכת ..
אני מציעה לך להיות כנה עם עצמך ועם מה שקרה ולהבין שזה רע
שזה לא הגיע לך ושמגיע לך לטפל בעצמך ולהמשיך עם טיפול טוב שיעזור לך לשלוט בהתנהגויות שלך.
אני אומרת לך את זה עם כל הלב !

בכל מקרה אני עוד חודשיים בת 18 .
לפני כמה חודשיים יצאתי מקשר לא בריא של שנה וחצי.
קשר של הענשה העצמית קשר שמבוסס על שליטה ואלימות (וכן גם לתפיסה של היד וגרירה לחדר ונעילת החדר נחשב לאלימות מסתבר..)
שהייתי בקשר לעולם לא חשבתי שזה נקרא אלימות עכשיו גיליתי שכן.
ואני חושבת שאת צריכה ללכת לטיפול כן.
אל תזלזלי בעצמך את חשובה יותר מכל דבר אחר ומגיע לך להנות מסקס.
אני לא חושבת שזה מחלה אני חושבת שזה מדברים שקרו לך בעבר.
ולא נראה לי שאני טועה אחרת לא היית פונה לפורום הזה..
מגיע לך לאהוב את הגוף שלך ומגבר שיעריך את הגוף שלך.
וכן גמאני הייתי מתעצבנת שהיו מדברים ככה על חבר שלי על האהבה שלי,
אבל אין לי דרך אחרת להגיד לך את זה.
אומנם אני עברתי אונס 3 פעמים הטרדות בלתי פוסקות איומים וכו'..זה קרה לפני 4 שנים בערך.
אבל עדיין את מזכירה לי אותי מאוד.
בהתחלה הייתי בטוחה שעברתי אונס אחד.. ואז בעזרת הטיפול גיליתי שעברתי עוד 2
פשוט האשמתי את עצמי אז לא התייחסתי לזה. חשבתי שזה מגיע לי.
וזה לא !!!!!!!!!!!!!!!
בכל מקרה מה שתצטרכי אני פה :) אשמח לדבר על כל דבר...
אל תפחדי לשאול. הכל הכל הכל הכל. אני פתוחה בקטעים האלה.
:flowers:

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ד' ינואר 05, 2011 2:21 am

שאני אומרת דברים שקרו לך בעבר זה לאו דווקא שנאנסת שהיית קטנה זה נובע גם מהטרדות וכו'.
שלא תביני אותי לא נכון שאני מנסה לשתול לך דברים בחיים.
יכול להיות שקרה משהו ויכולת להיות שלא!
זה לא שבגלל מה שעברתי אני חושדת בעולם ובטוחה שכום עברו מה שעברתי.
ממש לא!
התכוונתי לזה שאפילו הטרדות שלפעמים נראות "קטנות" ולא משמעותיות הן כן משפיעות עלינו בצורה כזאת או אחרת

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ד' ינואר 05, 2011 2:22 am

דווקא* סליחה על הטעות

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ד' ינואר 05, 2011 2:47 am

אוסי.
משום חשבתי שאת בוגרת יותר.
חחח....

אני גדולה ממך. אני בת 24. אני חושבת. בפעם האחרונה שבדקתי.

אני מסכימה עם חלק ממה שאמרת. שקשה לתפקד כשהנפש לא בריאה וכל הקשקושים האלו שכולם אומרים כל הזמן, אבל בתכלס יש עבודות להגיש בתואר ובחינות לגשת אליהן, ולכן אין אפשרות כרגע לשום דבר...לצערי.

חבר שלי מבוגר ממני ב-6 שנים כמעט.
הוא לא הקשר הראשון שלי, ולא הראשון הרציני.
אני יודעת איך נראים כל מיני סוגים של קשרים שחלים בהם סוגים שונים של התנהגויות...
אז, אני לא רוצה שתביני לא נכון חבר שלי מיוחד, הוא תומך בי ומנסה לעזור ולא רוצה לפגוע בי. אבל לא תמיד גברים יכולים להבין מה אני כאישה עברתי, חשתי, חשה, עוברת ואיך זה משפיע עלי ואיך זה עלול לצוץ פתאום ובאיזו צורה.
ולא להכל אפשר להיות מוכנים ולדעת להגיב. הוא לא יודע הכי טוב, כי קשה לו לשמוע שפגעו בי, מבחינתו הוא היה מחסל כל אחד שפזל לכיווני.
הוא ניסה ללמד אותי מעט הגנה עצמית ואיך לשמור על עצמי (לזמנים שאהיה לבד ואזדקק לכך).
אבל זה לא הולך בפועל, כשיבוא מישהו, או שאקפא או שאיאבק אבל כמה הגנה עצמית וטריקים שלא אדע, חלשלושה כמוני מול גבר אפילו מהחלשים, לא ממש נראה לי שוויון כוחות.
בכל אופן, אני מקווה שלך טוב ושלא תדעי עוד מקרים רעים ואכזריים, ובקשר ללגמור, את בת 18!!! זה נורמלי שעוד לא גמרת. במיוחד לאחר כל מה שעברת.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים