הי אני כבר גמורה

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

מאיה1985

הי אני כבר גמורה

הודעהעל ידי מאיה1985 » ד' אוקטובר 06, 2010 9:40 pm

הטיפול החדש הורס אותי גומר עלל זה מוציא את כל מה שעמוק בפנים ומצד שני מקשה את חיי
\
בגיל 9 התחלתי לעשן סיגריות כמו קטר התחלתי לגנוב מאנשים מבלי לשים לב כנראה זעקתי לעזרה אבל לא התיחסו
ספגתי מכות מאימי ברחוב בבית עברתי 6 בתי ספר ו 4 קופות חולים נכשלתי בלימודים
בגיל 13 אמרתי די אני יותר לא אסבול וברחתי מהבית וגרתי בתלאביב על ספסל כמעט חצי שנה ודאגתי לעצמי

סמל אישי של המשתמש
יעל.נ
מתנדבת מסל"ן

Re: הי אני כבר גמורה

הודעהעל ידי יעל.נ » ה' אוקטובר 07, 2010 11:01 am

מאיה

אני מקווה שהטלטלה הזו תרגע ותהיי מחוזקת יותר...

פרשת פה בשבועות האחרונים את הסבל שעברת בחייך והכאב בא לידי ביטוי בכל מילה ומילה,
אבל מרגישים גם בכח שלך, המאמצים שלך לשנות, היכולת שלך לבקש עזרה ולהפתח ולעזור לאחרות:
את מספרת גם על הדברים הטובים שבחיים שלך וזה חשוב כל כך להמשיך לתת לזה ביטוי!

אני מבינה שהטיפול מציף דברים, עוזר וגם מקשה באופן המיידי (גם בידיעה שהוא ארוך טווח, ושינויים לא תמיד נראים בו ברגע) אבל
תדעי שבכל רגע ביממה את יכולה תמיד להתקשר לקו הסיוע, 1202, ולדבר, אם משהו לוחץ או מעיק --
תמיד תהיה מישהי על הקו שיכולה להקשיב ולהכיל.

יעל

מאיה1985

הודעהעל ידי מאיה1985 » ה' אוקטובר 07, 2010 10:22 pm

הענין שכל חיי כתבתי לעצמי וכל חיי דיברתי עם עצמי ודי נמאס לי לעשות ככה שוב זה תקופה קשה שאני זקוקה לתמיכה פיזית את החיבוק ההקשבה 1 ליד השני

סמל אישי של המשתמש
ברברה
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי ברברה » א' אוקטובר 17, 2010 11:25 pm

מאיה חמודה
מרגישים מהמילים שלך כמה שכואב לך וקשה לך לחזור ולספר למטפלת שלך על אירועים הקשים שעברו עליך. זה תהליך ארוך ואיטי ושום דבר לא מובטח מה יקרה בדרך או בסופו.
אבל אני מצטרפת לעצה של יעל - לפנות לקו החרום שלנו 1202 בכל שעות היום והלילה. תמיד תענה לך מתנדבת קשובה ונעימה. אנחנו עוברות הכשרה מיוחדת במשך כמה חושים ומבינות מה עברה עליה ומה עוברת עליך עדיין היום. לפעמים ניתן גם להיפגש עם מתנדבת לשיחה פנים אל פנים. נסי פעם אחת להתקשר ל 1202 כאשר את זקוקה לאזן קשבת וחיבוק ותראי עם טוב לך בסיום השיחה. אם לא - לא קרה כלום (בכל מקרה זה בעילום שם).
נשמח אם תתקשרי אלינו
ברברה
:)

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים