בקשה לא פשוטה...

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

הילהליז
הודעות: 3
הצטרף: ב' יולי 12, 2010 9:27 am

בקשה לא פשוטה...

הודעהעל ידי הילהליז » ב' יולי 12, 2010 9:32 am

שלום לכן יקרות!
אנחנו פונות אליכן בבקשה לא פשוטה....
מאיה-ורד לב תבעה את אביה ואחיה למשפט...היא האישה הראשונה בישראל שאזרה אומץ ויצאה לשביתת רעב מול משכן הכנסת ב 10.6.2010.
מאיה-ורד היא אישה מעוררת השראה ואומץ ליבה מגנט אליה תוך ימים ספורים מעגל הולך וגדל של ציבור שאינו מוכן לשתוק יותר: נפגעי ונפגעות תקיפה מינית כמו גם אנשים שפשוט אכפת להם
מאיה-ורד לב ממשיכה את שביתת המחאה שלה מתוך אג'נדה מאד ברורה:
1. למחות על אוזלת היד החברתית, תקשורתית, ציבורית ופוליטית בכל הקשור למניעת פשעים מיניים ולחולל טרנספורמציה אמיתית וראשונה בישראל.
2. ביטול לאלתר של חוק ההתיישנות אשר אינו מאפשר לנפגעים לתבוע אחרי תקופה של 10 שנים. לרוב האנשים שחוו בילדותם תקיפה מינית לוקח שנים ארוכות לגייס מסוגלות להתמודד עם הטראומה ולתבוע את האשמים.

מאבקה של מאיה-ורד צובר תאוצה אדירה בשבועות האחרונים ובעקבות פעילות תמיכה ספונטנית ברשת Facebook החל גל מחאות ברחבי הארץ של מאות פעילים ופעילות הדורשים להחזיר את הנושא לסדר היום הציבורי.
ואנו 4 נשים שחוו תקיפה מינית בילדותינו והלאה החלטנו לעשות מעשה... ולעמוד לצידה של מאירה ורד לב ולצידן של כל אותן נשים כמונו שרוצות להגיד די! די לאדישות.. לזילזול... לכאב...

בחברה שלנו יש קבוצות רבות של אוכלוסיה אשר זקוקה לעזרה ותמיכה אולם, יש לזכור, שהיחידים שאינם יכולים להגן על עצמם הם הילדים: שלי, שלך ושל כולנו.
מחובתנו המוסרית לדאוג ולהגן על זכויותיהם!

במוצ"ש ה 24.7.2010 בשעה 21:00
תערך עצרת מחאה ברחבת מוזיאון תל אביב.
בעצרת ישתתפו אומנים אנשי ציבור ושחקנים...
כחלק מהעצרת אנחנו מעוניינות להקריא טקסטים של נשים כמונו... נשים נפגעות אלימות מינית והיינו רוצות לבקש מכן... אם יש מישהי שמעוניינת להעביר לנו טקסט שכתבה שהיתה רוצה שייקרא בעצרת ע"י שחקנים מקצועיים... על מנת שנוכל להעביר למשתתפי העצרת אולי קצת פחות מבינים את הכאב.. הטראומה והשלכותיה.. קצת ממה שקורה לנו... שיוכלו להבין מדוע המצב הזה בו ילדים לדות נערות ונשים נאנסים כל יום הוא מצב חירום!
שוב...
מבינות את גודל הבקשה... ומשמעותה... ובכל זאת מי שמרגישה מוכנה ויכולה.. נשמח אם תשלח לנו טקסטים בהקדם....

(גם אני – אחת מהנשים המארגנות, כותבת ותיקה בפורומים של תמיכה.. מעיזה לבקש מכם רק את מה שמבקשת מעצמי...ומבינה את הקושי מהמקום האישי... )

תודה רבה!!
הילה

מייל לכל שאלה אישור להשתמש בטקסט מהחדר או לשליחת טקסט:
hillaliza@walla.co.il

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים