מצה עושים?

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

מהורהרת

מצה עושים?

הודעהעל ידי מהורהרת » ג' יולי 06, 2010 12:19 am

לפעמים מחפשים רק שקטו, מחפשים אוויר לנשימה
קמים בבוקר בלי חשק - מביטים במראה ורואים כלום
מנסה לחייך מבעד למראה , מנסה להבין איך , למה ומדוע ?
וזהו סיפורי:
אני בת 35 נשואה ואם לבן ובת מקסימים
נולדתי למשפחה בעלת 7 נפשות אולם אבי גם טיפל באחיו היתתי בת 10 אני חושבת אולי פחות אחד מהאחים של אבי היה מגיע אלי לחדר בלילה נכנס למיטתי והיה מלטף את גופי, שערי ומנסה לנשק אותי אני זוכרת שהייתי עושה את עצמי ישנה שיעזוב אותי והוא היה אומר לי אני יודעת שאת עושה את עצמך ישנה.
ניסיתי להדחיק את המאורע אך משום מה הוא תמיד מהדהד, חוזר
לפני כ-7.5 שנים התחלתי לעבוד במשרד , מכובד" כמזכירה וגם שם הבוס הטריד אותי בהתחלה מילולית ולאחר מכן ניסה פיזית ואז אזרתי אומץ ועזבתי
הגשתי נגדו תביעה על הטרדה מינית והוא בשיא חוצפתו הגיש נגדי תביעה על הוצאת שם רע .
בעלי מנסה להבין אותי , לתמוך אך בתוך תוכי סופה מתחוללת , מנסה להתקדם, לעבוד, ללמוד אך אני מרגישה כאילו יש בתוכי משיהי שרוצה להתפוצץ
מנסה לשכב עם בעלי לפעמים אני נהנית לרוב אני לא , קשה לי מאוד עצם המחשבה שהוא יודע שהבוס הטריד אותי מינית במשך 7.5 שנים ואני שתקתי, איפה הכבוד שלי נעלם, מחפשת תשובות ולא מוצאת , מנסה להבין איפה טעיתי , למה נשארתי הכל חלול.מנסה לדחוק , אולי הבוס לא הטריד אולי הכל היה בצחוק שלו לא שלי
האם מישהי מכן מצאתה את ה :cry3: תשובה שאני מחפשת :cry3:

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

Re: מצה עושים?

הודעהעל ידי אוסי » ג' יולי 06, 2010 12:30 am

היי מהורהרת ברוכה הבאה :)

חשבת ללכת לטיפול ? לטפל בעבר להשלים איתו לסדר לך את הדברים בראש!
אני ממליצה לך בחום יש גם הנחות דרך מרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית .
מה עם התלונה ? איך זה נגמר? או שזה עדיין בתהליכים?
את באמת אמיצה לא לכולם יש את הכח להתמודד עם תלונה והכל .
את מקסימה אל תוותרי לחרא הזה .

ברוכה הבאה הגעת למקום הנכון אל תתביישי אפילו לא לרגע כולנו פה אחיות :)את יכולה לשתף בהכל .
:flowers: :flowers: :flowers:
:hi:

בהצלחה אוסי :)
כמה מפחיד הוא העבר המצפה לנו..

"ולחיות בשלום עם עצמי ולסלוח גם בכח אם לא לי אז למי.."

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

את ישנה ילדה אבל רק בכאילו
את עם חצי עין פקוחה ושותקת הצילו.

מהורהרת

Re: מה עושים?

הודעהעל ידי מהורהרת » ג' יולי 06, 2010 1:14 am

מודה לך על תגובתך המהירה
רק היום הבנתי את הבעיה שלי (החור השחור שנמצא בתוכי)

התביעה שלי טרם הוגשה אך היא תוגש
האמת שמאוד קשה לי להגיש את התביעה נגדו
מצד אחד אני יודעת שהוא היה חרא בסופו של דבר אך עדיין אני במאבקים עם עצמי
האם זה נורמלי אני לא יודעת, בכל זאת אני מרגישה אשמה שלא עזבתי ,שאם שתקתי אז למעשה הרשיתי לו להמשיך
אחותי מתעצבנית עלי אומרת לי שאני לא אשמה , שאני לא צריכה לרחם עליו אך עדיין אני מרגישה לא שלמה , מפחדת להתייצב מולו בביה"ד מפחדת ממה שיגידו אנשים מפחדת להישבר מפחדת מעצמי
אני רוצה לברוח לשכוח מהכל אך אני לא מצליחה.
התביעה שקיבלתי היום ממנו שברה אותי לא בגלל שהגיש נגדי תביעה אלא בגלל שהוא רשם " שלא יורקים על באר שממנה שותים"
אני כועסת עליו , על השקרים שלו איך הוא מעז להמציא עלי דברים הרי הוא אמר לי את כל הדברים והוא ניסה לגעת בי , מי נותן לו את הזכות לשקר
ואין תשובה
נכון שאני קוקו

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ג' יולי 06, 2010 2:08 am

ברוכה באה,
האם זה נורמלי אני לא יודעת, בכל זאת אני מרגישה אשמה שלא עזבתי ,שאם שתקתי אז למעשה הרשיתי לו להמשיך

הסיבה שכל כך "מפחיד" להתלונן נגד הבוס, לגרום לו להפסיק, או אפילו להעיר לו שאת לא מעונינת היא התלות - יחסי מרות.
הוא העמיד אותך במצב בלתי אפשרי, שבו הוא מנצל את ה"כח" שיש לו והחשש שלך כעובדת תחתיו כדי לנטרל את היכולת הכל כך לגיטימית שלך להגיד לא!
חכמים מאיתנו הבינו שהסיטואציה הזו כל כך בעייתית, שכדי למנוע ממך את הקושי הזה - לבחור בין סיכון מקום העבודה לבין הזכות שלך לבחור למי מותר להגיד לך מה, ולמי מותר לגעת ולמי אסור, ולכן חוקקו חוק שאוסר עליו באופן חד משמעי להעיר, לרמוז, לגעת.
אל תרגישי אשמה על ה- 7.5 שנים... תרגישי גאווה, על האומץ לקום ולהפסיק את זה, למרות המחיר, ועל האומץ להגיש תלונה, ולהתמודד איתו.
תרגישי גאווה, על הרבה שנים של סבל שמנעת מעצמך, בכך שעצרת את זה כאן ועכשיו.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

מהורהרת

הודעהעל ידי מהורהרת » ד' יולי 07, 2010 7:59 am

אני מודה לכם על התמיכה
אך אני לא מרגישה גאווה, אני מרגישה שעצם השתיקה שלי היא שגרמה לו להמשיך וקשה לי לקבל את העובדה שהוא הטריד אותי,
אני הולכת להתלונן עליו במשטרה וכולי בפחדים
בתוך תוכי אני יודעת שמה שהוא עשה זה לא תקין אך עדיין אני מרגישה חרא עם עצמי
כל מה שאנימבקשת זה שקט, לישון ולשכוח מהכל

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים