הטרדה מינית

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אנונימית20

הטרדה מינית

הודעהעל ידי אנונימית20 » ש' נובמבר 14, 2009 4:31 am

זה קרה לפני יותר מ10 שנים... הייתי אז בכיתה ד'..אני זוכרת כאילו זה קרה אתמול..
זה היה בערך בסביבות הצהרייים, חיכיתי לאבא שלי הוא היה צריך לאסוף אותי אז ירדתי למטה..
פתאום שכן שלי (בערך בן 30+) קרה לי למחסן.. הייתי אז ילדה קטנה ותמימה ולא ידעתי שזה משו לא בסדר...
בקיצור הוא קרה לי לבוא למחסן (היה לנו אז מחסן משותף עם השכנים) כי חסר משו בדברים שלנו.. אז ניכנסתי ליראות ואז הוא ניכנס אחריי וסגר את הדלת..
והוא שאל אותי עם חסר משהו אז אמרתי שלא.. ואז הוא היתקרב אליי והיתחיל לגעת בי בחזה.. ואני פשוט נחנקתי... הרגשתי שאני לא יכולה לזוז.. כאילו מאובנת..
הוא הימשיך לגעת בי.. ואז הוא אמר לי עם הוא יכול לקבל נשיקה אז עשיתי עם הראש לאאאא כי לא הצלחתי לדבר.. ובסוף הצלחתי להישתחרר מימנו וברחתי משםםם
עד היום סיפרתי את כל הסיפור הזה רק לחברה אחת... אני כל יום זוכרת את הגועל שהרגשתי אזזז!! זו היתה הרגשה גועליתת! מלוכלכתת!!
עד היום אני מפחדת ממנו.. ואני עוד מעט בת 20... לפעמים כשאני רואה אותו בא לי פשוט לקחת סכין ולחתוך לו את הידיים!!!..

יש לי אחות קטנה.. עכשיו היא בת 13 ואני מפחדת שהוא יתקרב אליהה. אני מפחדת שינסה לעשות לה מה שעשה לי....
אני כל הזמן אומרת לה לא להיתקרב אליו ולא להקשיב לו לא משנה מה יגיד לה..

אנונימית20

Re: הטרדה מינית

הודעהעל ידי אנונימית20 » ש' נובמבר 14, 2009 2:16 pm

אני יכולה עדיין להגיש תלונה? או שזה כבר לא רלוונטי..?

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורית » ו' נובמבר 27, 2009 6:33 pm

אני אנסה לברר לך בשבוע הבא לגבי התלונה.

לגבי השאר, אולי הגיע הזמן לשתף בזה את ההורים ? :/

כי נראה שלבד לא תצליחי לעצור אותו...
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

אנונימית20

הודעהעל ידי אנונימית20 » ש' נובמבר 28, 2009 4:11 am

אני לא חושבת שאמא שלי צריכה לדעת את זה... אחרי שאבא שליניפטר אני מחזיקה ת'בית בערך..
ואני לא חושבת שמישהו צריך "לעבור" את זה איתי... כי זה דבר שפוגע... במיוחד באנשים שאוהבים אותי...
עם אני אספר את זה למישהו אז הוא פשוט לא ידע מה לעשות עם זה.. בקיצור אני אנסה להיתמודד עם זה..
אבל טוב שיש את הפורום הזה, יש איפה להוציא הכל..

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ש' נובמבר 28, 2009 7:39 pm

ומה לגבי לחשוב על עצמך? את לא רוצה להכביד על אחרים בכך שיצטרכו להתמודד עם זה, אבל התוצאה הישירה זה שאת מתמודדת לבד,
עם משהו הרבה יותר קשה...
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

חסויה...

הודעהעל ידי חסויה... » ב' נובמבר 30, 2009 11:58 pm

גם לי קרה משהו דומה בגיל 8, כמעט 10 שנים.
וגם עם שכן שלי במחסן של הבית שלו.
שאני רואה אותו עובר בא לי להוציא סכין ולשחוט אותו,
והוא עוד עובר לידי נכנס הבית שלי [ הוא חבר של אחי הגדול ] אומר לי שלום כאילו כלום.
סיפרתי את זה ליועצת בית ספר אתמול והיא רוצה לספר את זה להורים שלי אני לא יכולה אני ימות מבושה.
ועם אבא שלי או אחי ידעו מזה אבא שלי יהרוג אותו.
אבא שלי לא רואה בעיניים הוא יהיה מוכן לשבת בכלא מאסר עולם על מישהו שהוריד את הכבוד של הבת שלו.
ואחי הגדול בכלל רק לפני 3 שבועות הוא יצא מהכלא אחי חצי שנה על זה שהוא רב עם חבר והיו סכינים.
תאמינו לי לאחי הגדול אין בעיה לחזור לשם..!

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים