אייל או אורית, לא בטוחה למי זה קשור..

נתקלת בבעיה טכנית? לא מצליח/ה להתחבר לפורומים? אל דאגה! (: אל תתביישו לשאול, כי אנחנו שמחים לענות !
בפורום זה תוכלו לפנות אלינו בכל בעיה שנוגעת לשימוש באתר, במערכת הפורומים, או בעיה טכנית אחרת שרלוונטית ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לסייע בהקדם האפשרי.
כמובן, שחברי וחברות הקהילה שיודעים לסייע בבעיה שהועלתה בפורום זה, מוזמנים לנסות לעזור, ולא להמתין להנהלת האתר.
להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

אייל או אורית, לא בטוחה למי זה קשור..

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ד' ספטמבר 13, 2017 1:42 am

כתבתי כמה וכמה דברים בפורומים מאוד מסויימים ומגלה שמעבירים לי אותם כאן דירה חופשי! זה לא נעים ולא נותן ביטחון להמשיך לכתוב... יש דברים שכתבתי במקומות מאוד ספציפיים שאם הייתי רוצה יכולתי לכתוב אותם במקום אחר אבל לא כך עשיתי ובמכוון.. ואם כבר מעבירים אז לפחות לעשות סינון או לעביר למקום ש*אני* הייתי רוצה שיהיה בו...
בכמה מילים, טוב לדעת שגם כאן אין ממש מקום..
הייתם לי מקום נפלא! אבל אני לא בטוחה כבר שאמשיך לכתוב.. מרגיש לי פולשני מדי כבר...... כדאי שתשימו לב לעניין....

מלאני
משתמש פעיל

Re: אייל או אורית, לא בטוחה למי זה קשור..

הודעהעל ידי מלאני » ד' ספטמבר 13, 2017 9:26 pm

אני חושבת שזה בכלל עבירה על החוק בגלל זכויות יוצרים (מי שלוקח דברים שאת רשמת ובשמו מפרסם את זה במקום אחר ללא אישור שלך...).

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ה' ספטמבר 14, 2017 12:44 am

מהמילים שלך, אני מבין שאת נסערת קצת, אני רוצה להאמין שלא כל הכעס הזה נובע מהעברת נושא שלך לפורום אחר.
אשתדל להתייחס לכל מה שכתבת בצורה עניינית:
״כמה וכמה דברים עוברים דירה חופשי״

העברתי לך נושא אחד בתקופה האחרונה, הנושא הזה:
viewtopic.php?f=6&t=7580
הוא נושא שנוגע לתמיכה והפורום הכללי המתאים לכך, הוא תקיפה מינית, אם תרצי שאעביר אותו לפורום ״תמיכה״ אחר, מוזמנת לכתוב לי בהודעה פרטית ואעביר אותו לשם.
לא זכור לי שום נושא אחר שלך שהועבר, אם יש כזה - את מוזמנת לשלוח לי בהודעה פרטית (או להגיב פה אם את מעדיפה לנהל את השיח ציבורית)

זה לא נעים ולא נותן ביטחון להמשיך לכתוב...

מצטער שאת מרגישה ככה, למרות שאני לא מבין למה העברה של הודעה הנוגעת לתמיכה, ופורסמה תחת תת-הפורום תמיכה טכנית אמור לגרום לך אי נעימות או פוגע בתחושת הביטחון שלך. כאמור, אם ההעברה גרמה לך להרגיש כך, מתנצל על כך.

ואם כבר מעבירים אז לפחות לעשות סינון או לעביר למקום ש*אני* הייתי רוצה שיהיה בו...

אני ממש לא מוכשר בטלפטיה, כך שסביר שלא אדע לנחש לאן היית רוצה.
באופן כללי - כשאני רואה נושא שפורסם במקום שלא נראה לי נכון, אני פשוט מעביר אותו כדי לעשות סדר.
כפי שאני מוחק נושאים שפורסמו פעמיים, מבלי לשאול את הבחורה אם היא רצתה בכוונה לפרסם פעמיים אותו דבר, או בטעות.
עם זאת אני משתדל להיענות לפניות אלי - בין אם לתקן משהו שמישהי עשיתה, או שאני עשיתי.

צר לי שאת מרגישה כך, במיוחד שזה לאור משהו שאני עשיתי - קרי, העברת נושא שלך מפורום תמיכה טכנית, לפורום תקיפה מינית.

הייתם לי מקום נפלא!

כיף לשמוע ! נשמח להיות כזה גם בעתיד

אבל אני לא בטוחה כבר שאמשיך לכתוב..

זכותך, לוודא שלכל בחורה כאן יש בחירה מלאה זה משהו שחשוב לנו מאד, תרגישי חופשי להתרחק כשבא לך, ולחזור כשבא לך - אנחנו כאן, ותמיד נשמח לשמוע ממך.

מרגיש לי פולשני מדי כבר......

זה כבר טיפה מוגזם...

כדאי שתשימו לב לעניין....

שמתי לב, עניתי בפירוט, והתנצלתי על כך שבגללי את מרגישה כך.

אני חושבת שזה בכלל עבירה על החוק בגלל זכויות יוצרים (מי שלוקח דברים שאת רשמת ובשמו מפרסם את זה במקום אחר ללא אישור שלך...).

מתלבט אם זה סתם משפט מוגזם, או שממש ניסית לאיים עלי על כך שהעזתי לבצע פעולה ניהולית בפורום.
בכל מקרה, לא פרסמתי את מה שכתבת במקום אחר, לא פרסמתי משהו שפרסמת בשמי או כאילו הוא שייך לי.
העברתי נושא שכתבת, בתת-הפורום הלא נכון (להבנתי) לתת-הפורום ה(אולי) נכון, הפוסט עדיין בשמך.

שאלת איפשהו מה זה בכלל תת פורום, המערכת פה, למרות שנקראת ״פורום״, בפועל, היא מערכת פורומים, שבתוכה יש מספר פורומים, לפעמים אני אכתוב ״פורום תקיפה מינית״, ולפעמים ״תת-פורום תקיפה מינית״, הכוונה לאותו דבר.

ואהבת לרעך כמוך
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ה' ספטמבר 14, 2017 1:11 am

מהדברים שכתבת אייל אני רק מבינה עוד יותר כמה אתה לא מבין. אתה מנסה להצדיק את עצמך למרות שיש ממש במה שאני אמרתי. אני חושבת שלכתוב משהו בשמי (או שם בדוי) ולראות איך מישהו אחר נוגע לי בדברים הכי אישיים שלי שקשורים בי עמוק וחזק, החלק הכי *שלי* בעולם ומעביר ומחליט החלטות לגביהם זה רק מחדד יותר את החוזר אמון בעולם.
תודה לך על כך, אולי היה כדאי לשאול בהודעה אישית לפני ההעברה, כי אם תשים לב גם באחד מהאשכולות שכתבתי והעברת כתבתי מפורש שאני כותבת את זה במקום מסויים כי אני לא מרגישה בנח במקום השני.
אבל בסדר, אנשים אחרים כאן מחליטים בשבילי החלטות.
אני לא חושבת שהגזמתי בצורה בה הצגתי את הרגשות שלי- אין מה להתווכח עם רגשות.
יום טוב.

גריזלדה

הודעהעל ידי גריזלדה » ה' ספטמבר 14, 2017 4:45 am

1-"להתחבר לאמת שבתוכי"

אייל מבולבל לא פחות מיובל...הוא בילבל בינך לבין מלאני,
סיננתי את התגובה שלו(אין לי חיים) ומחקתי את כל ההתייחסויות הלא קשורות.
קראי אותה שוב,מחדש,ברוגע.

אייל כתב:מהמילים שלך, אני מבין שאת נסערת קצת, אני רוצה להאמין שלא כל הכעס הזה נובע מהעברת נושא שלך לפורום אחר.
אשתדל להתייחס לכל מה שכתבת בצורה עניינית:

״כמה וכמה דברים עוברים דירה חופשי״

לא זכור לי שום נושא אחר שלך שהועבר, אם יש כזה - את מוזמנת לשלוח לי בהודעה פרטית (או להגיב פה אם את מעדיפה לנהל את השיח ציבורית)

זה לא נעים ולא נותן ביטחון להמשיך לכתוב...

מצטער שאת מרגישה ככה,כאמור, אם ההעברה גרמה לך להרגיש כך, מתנצל על כך.

ואם כבר מעבירים אז לפחות לעשות סינון או לעביר למקום ש*אני* הייתי רוצה שיהיה בו...

אני ממש לא מוכשר בטלפטיה, כך שסביר שלא אדע לנחש לאן היית רוצה.
באופן כללי - כשאני רואה נושא שפורסם במקום שלא נראה לי נכון, אני פשוט מעביר אותו כדי לעשות סדר.
כפי שאני מוחק נושאים שפורסמו פעמיים, מבלי לשאול את הבחורה אם היא רצתה בכוונה לפרסם פעמיים אותו דבר, או בטעות.
עם זאת אני משתדל להיענות לפניות אלי - בין אם לתקן משהו שמישהי עשיתה, או שאני עשיתי.

צר לי שאת מרגישה כך, במיוחד שזה לאור משהו שאני עשיתי.

הייתם לי מקום נפלא!

כיף לשמוע ! נשמח להיות כזה גם בעתיד

אבל אני לא בטוחה כבר שאמשיך לכתוב..

זכותך, לוודא שלכל בחורה כאן יש בחירה מלאה זה משהו שחשוב לנו מאד, תרגישי חופשי להתרחק כשבא לך, ולחזור כשבא לך - אנחנו כאן, ותמיד נשמח לשמוע ממך.

כדאי שתשימו לב לעניין....

שמתי לב, עניתי בפירוט, והתנצלתי על כך שבגללי את מרגישה כך.

הארת הכותבת:ברגע שאת רואה שיש נושא שלך שהועבר,שלחי הודעה פרטית לאייל והוא יעביר את זה בחזרה,בתנאי שזה לא פורסם בתמיכה טכנית(כי זה באמת לא קשור לפרסם שם פוסט על תקיפה מינית או פוסט דכאוני כלשהו) או בפורום הצעות לשיפור.
במקום להמשיך את השרשור הזה,שלחי לאייל בפרטי את הקישורים שלך שהועברו מפורום אחד למשנהו,תפרטי באיזה פורום הן נכתבו ותבקשי שיחזיר אותן לשם ואת המשך השרשור תמשיכו בפרטי ולא על גבי הפורום כי ההתכתבות על גבי הפורום יוצרת קצר בתקשורת ובהבנה של הדברים...

הערת הכותבת:הארת הכותבת הינה מלשון הארה,כי רציתי להאיר לכם משהו...נא לא להתבלבל חלילה עם "הערת הכותבת".

2-
מלאני כתב:אני חושבת שזה בכלל עבירה על החוק בגלל זכויות יוצרים (מי שלוקח דברים שאת רשמת ובשמו מפרסם את זה במקום אחר ללא אישור שלך...).

מלאני,
"סייג לחוכמה שתיקה."
אין שום קשר לזכויות יוצרים וחבל שאת טועה ומטעה...
תקראי את התקנון של האתר,
בעמוד הראשי לפני שאת מתחברת מהמשתמש שלך תלחצי על הרשמה,תקראי את התקנון בעיקר את 7 השורות האחרונות של הפיסקה השלישית.

3-
אייל כתב:מתלבט אם זה סתם משפט מוגזם, או שממש ניסית לאיים עלי על כך שהעזתי לבצע פעולה ניהולית בפורום.

שלחתי לך עור של פיל בזמנו,מניחה ששוב פישלו בדואר...תפסיק "להתרגש" מכל ביקורת או הערה של אחת המשתמשות.

נ"ב
נא לא להגיב לי כי אני לא הולכת להתייחס,את התכתובות ביניכם עדיף שתמשיכו בפרטי :)

בוקר טוב והמשך יום קסום ומלא בהרמוניה ושלווה :growing:

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' ספטמבר 14, 2017 10:42 am

"אני חושבת שזה בכלל עבירה על החוק בגלל זכויות יוצרים (מי שלוקח דברים שאת רשמת ובשמו מפרסם את זה במקום אחר ללא אישור שלך...)."

כתבתי את זה כי הבנתי משהו אחר לגמרי!!!!! ממה שקרה במציאות אז מתנצלת על חוסר ההבנה מראש אך למה שאני הבנתי בהתחלה התגובה שלי תאמה בהחלט!

ההבנה שלי הייתה שאחד הכותבים פה בפורום ראה בפורום אחר לגמרי - לדוגמא פורום תפוז או פורום מקום (לא קשור לשוברות שתיקה) - דברים שלהתחבר לאמת שבתוכי כתבה ופרסמה, העתיק את התוכן שפרסמה והעלה את זה בפורום שוברות שתיקה תחת השם שלו (כאילו שזה הוא כתב...).
זה פגיעה בזכויות יוצרים וזאת עבירה על החוק על פי הידע שלי וזה גם מה שאני הבנתי שקרה ולכן הגבתי כך...

מכיוון שמבינה בדיאבד שזאת הייתה חוסר הבנה מצידי וסהכ מנהל הפורום העביר תוכן בתוך הפורום למקום בו התוכן מותאם יותר - אני מתנצלת וחוזרת בי...

חזור אל “תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים