שינוי שם משתמש+מין משתמש

בפורום זה, נודיע על יכולות ותכנים חדשים שנוספו לאתר, וכמו כן זה המקום לשלוח הצעות לשיפור האתר ו\או מערכת הפורומים.
אנחנו תמיד נשמח לשפר את האתר וזה לא משנה אם אתה פריק מחשבים בן 22 או מתעמלת קרקע בת 10, לא להסס, חושבים שכדאי להוסיף משהו? לשנות? לנסח אחרת? לעשות טוב יותר?
שתפו אותנו...
שלמות מהלכת
משתמש פעיל

שינוי שם משתמש+מין משתמש

הודעהעל ידי שלמות מהלכת » ג' מאי 12, 2020 4:00 pm

מר מנהל ראשי,
החלטתי לשנות את מיני מעתה אני מעוניין שיקראו לי ניסים,אין לי שום רצון להרשם כמשתמש חדש האם תואיל בטובך לשנות לי את הניק לניסים?
ואם השם תפוס אז לניסים ונפלאות.

שלמות מהלכת
משתמש פעיל

Re: שינוי שם משתמש+מין משתמש

הודעהעל ידי שלמות מהלכת » ד' מאי 13, 2020 12:49 pm

הומופובים לא מתים הם רק מתחלפים...
מר מנהל ראשי,פגעת עמוקות ברגשותיי,
לקח לי המון זמן לקבל את עצמי כ-ניסים זה תהליך שאני עובר בשנים האחרונות,במקום לשנות לי את הניק ולגרום לי להרגיש טוב עם עצמי כמו שאני ראוי ומגיע לי בחרת לא לשנות לי את הניק ובכך למעשה זלזלת ברגשותיי.
החלטתי לעזוב את האתר הזה לאלתר!לא אהיה במקום שבו לא מקבלים אותי או את השינויים שאני עובר!

שלמות מהלכת
משתמש פעיל

Re: שינוי שם משתמש+מין משתמש

הודעהעל ידי שלמות מהלכת » ה' מאי 14, 2020 3:10 am

אהמ אהמ....כחכוח קל בגרון...
איילסיטו...
רציתי להתנצל על שניסיתי להשתמש בך כדי לברוח מהאתר שלך,
לא עשית לי כלום ולא פגעת בי.

מכיר את האנשים האלה (הם מופיעים יותר בסדרות ובסרטים)
שעדיין תקועים בתקופת התיכון?מפספסים את ההווה וחיים את רגעי הזוהר של התיכון?
אז ככה זה מרגיש לי,כאילו מנטלית נתקעתי בתיכון,
שוב''ש הוא סוג של תיכון בשבילי ואני כמו האנשים הלוזרים האלה שהמציאות התפוצצה להם בפנים והיא לא מה שהם חשבו אז הם בורחים לעבר כדי להתנחם בו...משחזרים את רגעי הזוהר ולא מבינים שמהצד הם מתנהגים בצורה מגוחכת.
אני מרגישה שכל פעם אני מנסה לחזור לתיכון שלי ואני לא מבינה שהאנשים השתנו שהמנטליות השתנתה,שאני עדיין תקועה בזמן שהחיים המשיכו בלעדיי....בזמן שהאתר שלך המשיך להתקיים בלעדיי.
אני כמו גבר בן 50 שמגיע לתיכון שהוא למד בו ורק מתלונן על איך המקום השתנה והאנשים שונים,אותו גבר לא מבין שהוא זה שהשתנה וכבר לא שייך לתיכון.

אני מקווה שאתה מבין את מה שאני מנסה להגיד...(גילוי נאות: גם אני לא מבינה את עצמי לפעמים)
אני קצת רדומה והמוח שלי לא ממש מתפקד בתקופה האחרונה,סליחה אם פגעתי בך לא חשבתי עד הסוף על מה שאני עושה,חשבתי על הרגשות של עצמי ולא של אף אחד אחר,שיהיה לך כל טוב והמון הצלחה בחיים,תודה על הכול.

חזור אל “חדש באתר והצעות לשיפור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים