אולי זאת רק אני אבל...

בפורום זה, נודיע על יכולות ותכנים חדשים שנוספו לאתר, וכמו כן זה המקום לשלוח הצעות לשיפור האתר ו\או מערכת הפורומים.
אנחנו תמיד נשמח לשפר את האתר וזה לא משנה אם אתה פריק מחשבים בן 22 או מתעמלת קרקע בת 10, לא להסס, חושבים שכדאי להוסיף משהו? לשנות? לנסח אחרת? לעשות טוב יותר?
שתפו אותנו...
סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

אולי זאת רק אני אבל...

הודעהעל ידי אמה » ש' פברואר 18, 2012 8:01 pm

זה לא נראה לכם קצת מוזר שכתוב בלוגו של האתר -"שוברות שתיקה - פורום התמודדות עם תקיפה מינית" אבל בעצם יש כאן פורום של הטרדות מיניות, תקיפות מינית אבל גם של אלימות .. ?
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

Re: אולי זאת רק אני אבל...

הודעהעל ידי אייל » ה' פברואר 23, 2012 7:38 pm

שלום אמה,
קודם כל תודה על כך שאת לא מקבלת את הכל כאן כמו שהוא, אלא חושבת איך אפשר לשפר.
אנסה לענות לך לכל מה שהעלית כאן.

תקיפה מינית היא מושג כולל, בדומה לאלימות מינית, שכולל בתוכו הטרדה מינית, אונס, גילוי עריות וכו.
המטרה העיקרית של הפורום הוא לעזור לנפגעות תקיפה מינית בהתמודדות (הארוכה, ולעיתים יומיומית) עם תקיפה מינית שהן עברו או עוברות.

החלוקה ל"תתי-פורומים" שונים, נועדה לענות על שתי מטרות:
א. לאפשר למי שנפגעה מהטרדה מינית, לדבר על זה, ולהשתתף בתמיכה בבנות אחרות שעברו דברים דומים, בלי להכריח אותה להיחשף לדברים הקשים יותר (בדרך כלל)
שיש בתקיפה מינית קשה יותר, כפי שמופיעה בפורום תקיפה מינית.

ב. לעשות הפרדה לוגית, בין קטגוריות התקיפה המינית העיקריות כדי שכל בחורה תוכל למצוא את המקום המתאים יותר לכתוב בו, ולתמוך באחרות שעברו דברים דומים.
כך שנערה לדוגמא שעברה תקיפה מינית במשפחה, תדע שיש לה תת-פורום מתאים שמיוחד לפגיעות מסוג זה.

ועכשיו למה בכל זאת יש גם "אלימות רגילה", הסיבה לכך היא שלעיתים הנושאים משולבים זה בזה, למשל אח שגם מכה וגם אונס, ויש רצון לאפשר גם לבטא את הקשיים הנוגעים ספציפים לאלימות הפיזית.
ובנוסף, הקושי בהתמודדות עם אלימות רגילה, יכול להיות גדול מאד, אם נערה שעוברת את זה, ושומרת בבטן, הגיעה לפה במקרה, מבחינתי חשוב שהיא תדע שאפשר לדבר כאן גם על זה.
* מידי פעם, נחשפים בכלי התקשורת כתבות מזעזעות על נערות צעירות מאד, שעוברות גיהינום על ידי קבוצות של נערות אחרות או נערים שמתעללים בהן פיזית, בין אם זה משולב גם באלימות מינית או לא,
במצב כזה, הטראומה, הקושי לספר, והצורך בשבירת שתיקה ולהרגיש לא לבד הוא חשוב כל כך, שראוי מבחינתי לאפשר להן להרגיש שיש להן כאן מקום.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ה' פברואר 23, 2012 11:00 pm

אייל, נראלי שהבנת אותי לא נכון.. אני לא שואלת על למה יש פורום של אלימות או למה זה מחולק ככה. לפי דעתי זה ממש טוב. אני מתכוונת ללוגו הראשי של האתר שהוא מתייחס ספציפית לפגיעה מינית בזמן שהאתר מחולק לתקיפה מיני ואלימות.
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ו' פברואר 24, 2012 8:31 am

אוקי, זו כבר שאלה קלה יותר... כי העיסוק העיקרי שלנו הוא התמודדות עם תקיפה מינית, ולא אלימות "רגילה".
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ד' יולי 25, 2012 2:59 pm

כל יום אני מגלה משהו חדש!

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ד' יולי 25, 2012 11:11 pm

מזל שיש אותי בעולם :good: :good:

חזור אל “חדש באתר והצעות לשיפור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים