הוספת כפתור לייק

בפורום זה, נודיע על יכולות ותכנים חדשים שנוספו לאתר, וכמו כן זה המקום לשלוח הצעות לשיפור האתר ו\או מערכת הפורומים.
אנחנו תמיד נשמח לשפר את האתר וזה לא משנה אם אתה פריק מחשבים בן 22 או מתעמלת קרקע בת 10, לא להסס, חושבים שכדאי להוסיף משהו? לשנות? לנסח אחרת? לעשות טוב יותר?
שתפו אותנו...
סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

הוספת כפתור לייק

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ו' אפריל 15, 2011 8:19 pm

אם בבקשות עסקנו :) יש אפשרות להוסיף כפתור like?יש כ"כ הרבה פוסטים באתר ששוים לייק וכואב לי שאני לא יכולה לתת להם את הלייק שלו הם זקוקים...פתח את ליבך אייל ב-לייק אחד אתה מציל הרבה פוסטים בודדים חסרי תגובה שאין ממש מה להגיב עליהם...אז לפחות שתהיה האפשרות לעשות להם לייק... :cry3: רק לייק..זה מה שהם צריכים...הערת הכותבת:דאבל לייק לעצמי על הרעיון הגאוני :admire:

120

Re: סמלים /סמיילים

הודעהעל ידי 120 » ה' אפריל 21, 2011 8:24 pm

לאלי כתב:אם בבקשות עסקנו :) יש אפשרות להוסיף כפתור like?יש כ"כ הרבה פוסטים באתר ששוים לייק וכואב לי שאני לא יכולה לתת להם את הלייק שלו הם זקוקים...פתח את ליבך אייל ב-לייק אחד אתה מציל הרבה פוסטים בודדים חסרי תגובה שאין ממש מה להגיב עליהם...אז לפחות שתהיה האפשרות לעשות להם לייק... :cry3: רק לייק..זה מה שהם צריכים...הערת הכותבת:דאבל לייק לעצמי על הרעיון הגאוני :admire:

אני בעד אפשרות ללייק אבל לדעתי לא חייב להיות כמו הלייק של הפייסבוק יש כל מיני דברים דומים
בתפוז יש max
בגוגל יש כוכב

הייתי מעדיפה בכל מקרה שזה יהיה מקומי ולא שיוכלו לראות בפייסבוק או במקום אחר שעשיתי לייק להודעה

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » ו' אפריל 22, 2011 2:16 am

אייל אני בעד בקשת לאלי
אבל צריך גם להוסיף גם סמליל של "לאלי תעשי לי ילד" :lala:
או לפחות "לאלי את מדהימה" :lol1:

זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

סמל אישי של המשתמש
נעלמת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נעלמת » ו' אפריל 22, 2011 8:29 am

אני מסכימה עם זיו :lol1:
שמסכים עם ....האחת והיחידה......לאלי :happy:

לאלי..קבלי דאבל לייק לעצמך....חחחח.על הרעיון הגאוני.. :happy:

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » א' אפריל 24, 2011 12:27 pm

זה לא היה הרעיון שלי בכלל?

כל מה שגאוני אני המצאתי.

זה פיזיקה פשוטה.

הדברים היו קיימים ומסודרים בעולם.
רק היה צריך שמישהו יבוא ויגדיר אותם כחוקים.
והוא הגאון. הוא גילה אותם והביא אותם לכדי ניסוח!

וזו אני בפורום הזה!

אל תתכחשו לנושא.

(נערך על ידי אייל: לאלי אל תהיי אכולת קנאה, הבננה היא זו שתשתלט על הקוף בסופו של יום!! מוהא הא!)
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

Re: הוספת כפתור לייק

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ג' אפריל 26, 2011 10:14 pm

די ונעלמת אני פשוט... :iloveu2: (ולא אני לא ריגשית!)
זיו כתב:אייל אני בעד בקשת לאלי
אבל צריך גם להוסיף גם סמליל של "לאלי תעשי לי ילד"
או לפחות "לאלי את מדהימה"
רק אנשים חכמים אומרים דברים חכמים ואתה ידידי אדם חכם מאוד!
הערת הכותבת:נוסף על ההצעות של זיו יש אפשרות להוסיף גם לאלי את מושלמת?לאלי אין דברים כמוך?
בננה כתב:כל מה שגאוני לאלי המציאה כי היא כזאת חכמה ומדהימה...הלוואי והייתה לי מחצית מהאינטילגנציה שלה,אני סוגדת ללאלי אני לא מאמינה באלים אחרים רק בלאלי.
ריגשת אותי בננה :cry3:

בננה כתב:(נערך על ידי אייל: לאלי אל תהיי אכולת קנאה, הבננה היא זו שתשתלט על הקוף בסופו של יום!! מוהא הא!)
מי הקוף?אין לי שמץ של מושג על איזה קוף את מדברת...יש פה בנאדם מדהים!מה זה מדהים כל המילים שבעולם לא יצליחו לתאר את המדהימות שלו...הדברים שהוא עושה הדברים שהוא מסוגל לעשות(כגון להוסיף כפתורי לייק)אייל אני רק רוצה להגיד לך כמה אני מעריכה אותך!את כל המאמץ והעבודה הקשה שאתה משקיע באתר..זה כ"כ לא מובן מאליו,אתה בנאדם מדהים ופן יירבו כמוך!אני מוכנה לעצור את תוכניות השיבוט שלי כדי לשבט אותך...אתה פשוט מלך(צעד קטן לאגו של אייל צעד ענק לכפתור הלייק של לאלי)

[נערך לאחרונה ע"י אייל:לאלי את מושלמת!אם לא היית קיימת היו צריכים להמציא אותך טריפל לייק על הפסקה האחרונה]

סמל אישי של המשתמש
נעלמת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נעלמת » ד' מאי 04, 2011 7:29 am

את מדהימה :happy:
תודה על כול חיוך ושמחה :laugh: שלך..
על כול רעיון גאוני..
פשוט תודה שאת זו את.
את מעוררת בי המון חיוכים ושמחה :lol1:
פשוט אין עלייך :iloveu2:
ואם את לא היית קיימת היינו צריכים להמציא אותך.
שירבו אנשים כמוך בעולם שלנו.
את נכס למקום הזה ולעולם בכלל.
תודה :iloveu2:

רונית

הודעהעל ידי רונית » ש' פברואר 25, 2012 5:42 pm

לאלי שחמט כתב:די ונעלמת אני פשוט... :iloveu2: (ולא אני לא ריגשית!)
זיו כתב:אייל אני בעד בקשת לאלי
אבל צריך גם להוסיף גם סמליל של "לאלי תעשי לי ילד"
או לפחות "לאלי את מדהימה"
רק אנשים חכמים אומרים דברים חכמים ואתה ידידי אדם חכם מאוד!
הערת הכותבת:נוסף על ההצעות של זיו יש אפשרות להוסיף גם לאלי את מושלמת?לאלי אין דברים כמוך?
בננה כתב:כל מה שגאוני לאלי המציאה כי היא כזאת חכמה ומדהימה...הלוואי והייתה לי מחצית מהאינטילגנציה שלה,אני סוגדת ללאלי אני לא מאמינה באלים אחרים רק בלאלי.
ריגשת אותי בננה :cry3:

בננה כתב:(נערך על ידי אייל: לאלי אל תהיי אכולת קנאה, הבננה היא זו שתשתלט על הקוף בסופו של יום!! מוהא הא!)
מי הקוף?אין לי שמץ של מושג על איזה קוף את מדברת...יש פה בנאדם מדהים!מה זה מדהים כל המילים שבעולם לא יצליחו לתאר את המדהימות שלו...הדברים שהוא עושה הדברים שהוא מסוגל לעשות(כגון להוסיף כפתורי לייק)אייל אני רק רוצה להגיד לך כמה אני מעריכה אותך!את כל המאמץ והעבודה הקשה שאתה משקיע באתר..זה כ"כ לא מובן מאליו,אתה בנאדם מדהים ופן יירבו כמוך!אני מוכנה לעצור את תוכניות השיבוט שלי כדי לשבט אותך...אתה פשוט מלך(צעד קטן לאגו של אייל צעד ענק לכפתור הלייק של לאלי)

[נערך לאחרונה ע"י אייל:לאלי את מושלמת!אם לא היית קיימת היו צריכים להמציא אותך טריפל לייק על הפסקה האחרונה]

ביג לייק!! :kolhakavod:

חזור אל “חדש באתר והצעות לשיפור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים