צאט לשוברות שתיקה

בפורום זה, נודיע על יכולות ותכנים חדשים שנוספו לאתר, וכמו כן זה המקום לשלוח הצעות לשיפור האתר ו\או מערכת הפורומים.
אנחנו תמיד נשמח לשפר את האתר וזה לא משנה אם אתה פריק מחשבים בן 22 או מתעמלת קרקע בת 10, לא להסס, חושבים שכדאי להוסיף משהו? לשנות? לנסח אחרת? לעשות טוב יותר?
שתפו אותנו...

האם נכון להוסיף צ'אט לשוברות שתיקה

כן
14
88%
לא
2
13%

סך הכול הצבעות: 16

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

צאט לשוברות שתיקה

הודעהעל ידי אייל » ש' אוגוסט 08, 2009 8:57 pm

חשבנו מספר פעמים בעבר להוסיף צאט,
אך יש לכך יתרונות וחסרונות.
מה דעתכן בנות?
תצביעו בבקשה בסקר בצירוף הסבר
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

Re: צאט לשוברות שתיקה

הודעהעל ידי אורית » ש' אוגוסט 15, 2009 10:02 pm

במקרים מסויימים, נראה לי שזה יכול להועיל מאוד.

אם קורה משהו ורוצים לדבר אבל לא רוצים לעשות את זה בטלפון אלא כאן ורוצים שיחה יותר זורמת זה יעזור.
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

שקד

הודעהעל ידי שקד » א' אוגוסט 16, 2009 11:21 pm

אני בעד

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורית » ב' אוגוסט 17, 2009 2:05 am

חשבתי לעצמי כמה היה עוזר משהו כזה בדיוק עכשיו. כשאף אחד לא עונה ומרכז סיוע גם לא ואין לי מושג מה לעשות עם עצמי. :(
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ש' אוגוסט 22, 2009 9:31 pm

מה דעתכן על הבעיות הבאות:
1. מישהי תכנס לכאן, תמצא צאט ריק, ותתאכזב ובמקום לכתוב בפורום, פשוט תתנתק...
2. מישהי תזדקק לתמיכה, תמצא בחורה בצאט שדווקא במצב שגם היא זקוקה לתמיכה, ובמקום ששתיהן יכתבו בפורום כל אחת נושא משלה,
ויקבלו תמיכה בהמשך היום מבנות אחרות שמרגישות שהן מסוגלות כרגע לתמוך ולעודד, במקום זה... הן עוד יותר ידרדרו אחת את השניה מבחינת מורל?
3. יש פחות יכולת לחשוב מה רוצים לכתוב, או לתקן במידת הצורך בקריאה חוזרת לפני השליחה
4. עלול לפגוע בכך שהפורום מהווה מרכז עניינים, דבר שמאפשר תמיכה הרבה יותר רחבה, ואיכותית מבחינת תוכן מאשר צאט, ובכך להוריד את איכות התמיכה שבאתר
5. ביתר קלות בנות עשויות לפתוח בשיחות אישיות אחת עם השניה, דבר שכשהוא מתוך רצון הדדי הוא מצוין, אך כשהוא בא מצד אחד, הוא עשוי להיות מעיק לאחד הצדדים.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
תמר
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תמר » א' אוגוסט 23, 2009 9:03 pm

אני חושבת שצ'אט יועיל מאוד כי יש בנות שצריכות תמיכה מיידית ואפשר לעשות את זה כך שלא כל אחת חייבת לחבר לצ'אט או שהיא יכולה להיות מוסתרת כך שלא יפנו אליה והיא לא חייבת להתכתב
לעצור, מתחילה בלעצור,
מחפשת להחזיק ידיים,
בלי מילים, מנגינות של נזיפות
את הופכת לשירים עלייך,
מכתבים שכתבו על הקירות,
כמו ענן שחור בתוך שמיים
הפסקה, לא לוקחת הפסקות,
מחבקת את עצמך בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אתנה » ו' אוגוסט 28, 2009 12:28 am

האמת היא שהנטייה הראשונית שלי הייתה לחשוב שצ'אט יהיה מצוין, שזה היה יכול להיות ממש מועיל בשבילי ברגעי משבר וכו'. אפילו הצבעתי בעד. אבל לא הייתי סגורה על זה, ולכן לא הגבתי. לאחר מחשבה נוספת, אני סבורה שאייל צודק. צ'אט הוא מדיום תובעני, בניגוד לפורום, שבו אנחנו יכולות לקבל תמיכה ולהעניק אותה במתינות, לפעמים במשך כמה ימים (ואפילו שבועות) על נושא אחד. וזה טוב, כי יש תחושה שיש רצף וישנה ידיעה מנחמת שיש מי שמקשיבה וקוראת ואכפת לה ולפעמים אפילו מגיבה, גם כשאני לא מחוברת. זה קצת דומה לגבולות בטיפול: כשם שבטיפול, הזמן הקצוב והיום הקבוע שומרים עליי מלטבוע באופן לא מבוקר בעומקים החשוכים של המצוקה שלי ביתר ימות השבוע, כן שומרת עליי העובדה שיש מגבלות טכניות ליכולת של הבנות בפורום להיענות לי. וגם להפך: כולנו רוצות לעזור ולהציל זו את זו, כאן ועכשיו, אבל אין לנו את הכוחות לזה. אנחנו לא יכולות לצ'טט זו עם זו כל היום וכל הלילה, אם בגלל שזה סוחט רגשית, אם בגלל שכולנו עובדות/ לומדות/ חולקות מחשב עם אנשים אחרים, ואם בגלל שאנחנו יכולות להיות טריגריות רצח אחת לשנייה, ובפורום אפשר להתחמק מלענות כשקשה לי באופן שצ'אט לא מאפשר כל כך, משעה שנכנסתי לתוכו.

צ'אט נראה לי כמו פתרון טוב ל"עזרה ראשונה נפשית", אבל דבר כזה נראה לי שעדיף לקבל מנשות מקצוע. ומה גם שדבר לא מונע בעדנו לצ'וטט זו עם זו ו/או לדבר בטלפון ואפילו להיפגש, כמו שיצא לחלקנו לעשות אחרי שיצרנו קשרים אישיים וחשופים יותר בהודעות פרטיות ואחר כך במייל. תמיד אפשר להחליף פרטים ולעבור למסנג'ר וכאלה, אם רוצים. וכן, נראה לי שעדיף שאם אני כבר מצ'טטת עם מישהי, זה יהיה אחרי שבחרתי לדבר איתה בצורה יותר אישית והיא בחרה אותי, ולא "על עיוור", כדי לצמצם את הסיכוי לעוגמת נפש.

ארוך ומנומק, ראית, אייל? השתדלתי :) :)

סמל אישי של המשתמש
~מלודי~
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ~מלודי~ » ו' אוגוסט 28, 2009 3:59 pm

אני מסכימה עם אתנה, אני חושבת שאם יש צא'ט הוא צריך להיות מנוהל ע"י נשות מקצוע..
בהתחלה גם הצבעתי " כן " אבל התלבטתי... ועכשיו אני חושבת שזה באמת לא נכון ..

שתיקה אחרונה

חזור אל “חדש באתר והצעות לשיפור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים