שוברות שתיקה 2.0 - אתר חדש - 2010

בפורום זה, נודיע על יכולות ותכנים חדשים שנוספו לאתר, וכמו כן זה המקום לשלוח הצעות לשיפור האתר ו\או מערכת הפורומים.
אנחנו תמיד נשמח לשפר את האתר וזה לא משנה אם אתה פריק מחשבים בן 22 או מתעמלת קרקע בת 10, לא להסס, חושבים שכדאי להוסיף משהו? לשנות? לנסח אחרת? לעשות טוב יותר?
שתפו אותנו...
סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

שוברות שתיקה 2.0 - אתר חדש - 2010

הודעהעל ידי אייל » ש' אוגוסט 08, 2009 11:42 am

שלום בנות יקרות,
כבר הרבה זמן שאני חושב על זה שהגיע הזמן לשפר את האתר שלנו (לא הפורום, אלא האתר עצמו).
שיהיה נוח יותר לשימוש, יכיל יותר מידע, שנגיש בצורה טובה יותר.
וחשוב מאד, שיאפשר למי מכן שרוצה, לקחת חלק פעיל בהוספת מידע לאתר, חדשות, דיעות, עצות, טיפים לרגעים קשים, ועוד ועוד.

במהלך החודשיים האחרונים בוצעה עבודה על עיצוב האתר החדש, שמתקדמת בקצב מהיר ובעזרת השם אוטוטו האתר החדש יהיה מעוצב ונוכל להתחיל לעבוד על התוכן.

מה שאני מבקש, זה שמי שמעוניינת לסייע, הן ברעיונות והן בכתיבת תוכן, תגיב כאן, ותרשום בצורה מסודרת את דעתה כדי שאוכל לאסוף את כל העצות שלך, לכדי תכנון לאתר החדש.
כמו כן, אנא כתבו לי במה אתן מעוניינות לעזור, לדוגמא:
1. איסוף כתבות ומידע חשוב.
2. עריכת תוכן (מעבר על מידע שנאסף ונכתב ועריכתו לוודא שהוא כתוב נכון וטוב)
3. בדיקות לאתר - האתר החדש יוקם במקביל לאתר הקיים, כל התוכן יועבר, נוסיף תוכן חדש וכו,
צריך לעשות בדיקות לאתר (לגלוש, ובעצם להשתמש בו) ולוודא שהכל עבר כמו שצריך, שהכל עובד, נגיש ושום דבר לא נשכח בדרך.
4. העלאת רעיונות לתוכן שחשוב שיהיה \ פונקציונאליות חשובה.
5. באתר החדש תהיה אפשרות הרבה יותר נוחה להוספת כתבות, חדשות וכו - מה שיאפשר לבנות שירצו לעזור, לקבל משתמש לאתר שאיתו הן יוכלו לעזור להוסיף כתבות, חדשות רלוונטיות וכו.

ככל שתהיה הירתמות רבה יותר, כך נוכל לעלות לאוויר עם אתר חדש טוב יותר, ובפחות זמן...
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

Re: שוברות שתיקה 2.0 - אתר חדש

הודעהעל ידי אורית » ש' אוגוסט 08, 2009 8:24 pm

אני אשמח לעזור.

לפי דעתי, צ'ט כלשהו יכול להועיל בהמון סיטואציות.

מעבר לזה, אני תמיד נתקלת בכל מיני חדשות או טיפים שצצים שאני יכולה להוסיף.
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אתנה » ש' אוגוסט 08, 2009 10:50 pm

אוי, זה יהיה נהדר.
בכלל, אני חושבת שהגיע הזמן להעניק לאייל את התואר "שובר של כבוד". מה דעתכן? :veryhappy:

רעיונות:
*טכניים: אולי אפשר לפתוח את הדיון בפורום כך שיהיה לא למשתמשים רשומים בלבד? אני יודעת שלי לקח נצח להעז לפתוח לעצמי משתמש שמחייב להזין כתובת מייל - וכן, פתחתי אחת פיקטיבית לכבוד העניין, אבל זה עדיין מלחיץ אותי. לפעמים בנות שנפגעו זקוקות לעזרה כאן ועכשיו, ומאד יעזור להן להיכנס לפורום ולמצוא אופציית כניסה כ"אורחת", בלי להירשם ממש. לפעמים על העניין הטכני יקום וייפול הסיכוי שמישהי במצוקה תקבל עזרה. (בדיוק כמו מרכזי הסיוע במרכז הארץ שלא עונים לטלפונים בלילה... והמבין יבין).
*בעיית דיסקרטיות: יש מצב אולי שהבאנר הסגול היפה של "שוברות שתיקה", "אלימות מינית" וכו' לא יופיע בעמודים הפנימיים? אני מניחה שזאת משאלה מוגזמת. בכל זאת, אסביר: קורה שאני גולשת ממחשב שאיננו שלי, במקום לא פרטי במיוחד כמו בעבודה או בסלון של ההורים שלי; ולעתים אני מגלה במייל שלי שקיבלתי "הודעה פרטית", אבל אני לא יכולה להיכנס לקרוא אותה - למרות שאף אחד לא מציץ לי במסך - כי הבאנר הסגול כל כך גדול, אטרקטיבי ומושך תשומת לב, שאני לא מעזה. ואי אפשר להסתיר אותו, גם אם מקטינים את החלון ומסיטים אותו שמאלה או ימינה על המסך - בכל מצב רואים את הכיתוב המפליל...
*תוכן: - יהיה מגניב לרענן את קטגוריית הסיפורים האישיים. ואולי להוסיף לה אפשרות להגיב? (אם יש ופספסתי, סליחה. אני טיפשה).
- אולי כדאי לתת בכל פורום ופורום דף עם הסברים בסיסיים למתחילות (איך צובעים את הטקסט, איך מוסיפים לינק או סרטון מיו-טיוב וכו'), או לינק לפורום התמיכה הטכנית. אני יודעת שרוב הצעירות שבינינו שוחות בחומר, אבל אין מניעה שנושיט יד למשתמשות המבוגרות יותר, נכון? נראה לי שגם להן מגיע לשבור שתיקה :)
- מה עם פלטפורמה של בלוגים, או מעין בלוגים, של בנות יותר גרפומניות שאולי ירצו לשתף בנושא הספציפי של ההתמודדות של הפגיעה באופן רחב יותר ממה שהודעה בפורום מאפשרת? סתם מחשבה, לא יודעת אם זה מתאים לכם או אם תהיה היענות...
- החלק של החדשות מאד מאד לוקה בחסר, בעיניי. כידוע, תקיפה מינית היא נושא חם שלא יורד מהכותרות בשום שבוע, והדיון בסיפורים שתוקפים אותנו מכל צד יכול להיות טוב לכולנו, לדעתי. אני חיית אקטואליה רצינית ואני מתנדבת לעדכן את החלק הזה בכיף, אייל, אם רק תלמד אותי איך... או שאשלח לך תוכן ותעדכן אותו אתה. אקיצר, אשלח לך הודעה בפרטי ונתאם :)
- אולי אפשר לשים בצד לינקים לבלוגים פמיניסטיים רלבנטיים או טקסטים חשובים? אורית קמיר ב"רשימות", למשל. לה עצמה יש כמה קישורים נהדרים, זה למשל:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3358531,00.html

זהו, זה מה שעולה בדעתי כרגע, אם יהיו לי עוד רעיונות אוסיף גם אותם. לילה טוב
:moonsleep:
(מה שמזכיר לי: עוד סמיילי-ים!)
בכלל, בכל מה שקשור לטקסטים, עריכתם, העלאתם לאתר וכדומה - אשמח לעזור.

סמל אישי של המשתמש
~מלודי~
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ~מלודי~ » ו' אוגוסט 14, 2009 2:39 pm

אממ...
אולי אפשר לכתוב על נושאים שהרבה יכולים להתחבר אליהם כמו:
- התמודדות עם פלשבקים
- נדודי שינה ודרכים להירדם
- מסכה מול אנשים אחרים והפחד להוריד אותה
- הפרעות אכילה
- דברים שעוזרים ברגעים קשים
ועוד..

ואולי גם שתהיה פינה שבנות כותבות שירים ומפרסמות אותם..
או ציורים ...

אין לי ממש רעיונות... מקווה שמה שהצעתי עוזר במשהו..

שתיקה אחרונה

סמל אישי של המשתמש
יויובוט
משתמש פעיל
יצירת קשר:

Re: שוברות שתיקה 2.0 - אתר חדש - 2010

הודעהעל ידי יויובוט » ו' יולי 02, 2010 10:08 am

אני שמח לעזור כמה שאני יכולה

בכל מה שתצטרך..

ממליצה גם על צ'אט זה דבר מעולה ...
לשעבר יעל ג..

"חברים הם מלאכים שמעמידים אותנו על הרגליים כאשר הכנפיים שלנו שוכחות כיצד לעוף".. נשמה, תודה רבה על הכול, אל תזלזלי לעולם בכוחות שלך, אני ראיתי אותם.. הם ראויים הערצה. תודה שאת חברה שלי. אוהבת אותך המון!! מעיין.

לא זה לאאאאאא!!!!

הכינה נחמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי הכינה נחמה » ו' יולי 16, 2010 10:40 am

היי אייל :)
אני אשמח לעזור בבדיקות לאתר.

שלח לי קישור לאתר ש"יושב בצד" כשתצטרך אותי.
עוד כמה זמן בערך תסתיים העבודה עליו?
לדבר, לא לשתוק
לקבל את המר כמתוק
לנשק את לחייך
ולשתות עוד כוסית, ולחייך
ולשקוע, לא לשמוע
ולחיות בשלום עם עצמי
ולסלוח, גם בכוח
אם לא לי אז למי?

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ש' יולי 17, 2010 10:29 am

עוד חודש בערך
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ו' נובמבר 12, 2010 10:57 pm

ואני אשמח לתרום מהנסיון והידע שצברתי בהגשת התביעה כדי לעודד בנות אחרות לעשות זאת
ולתת להן אינפורמציה בנושא
אם אוכל לעזור במשהו פנה אליי בפרטי אייל.
ועוד משהו
קראתי באחד הנושאים שאתה מממן את האתר באופן פרטי
אז קודם כל בחרת בעבודת קודש
וזה מראה שאתה אדם מאוד אנושי ואיכפתי ודואג לאחרים
ופשוט תודה רבה שהקמת את האתר ושאתה משכלל אותו כל הזמן.
שי :)
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “חדש באתר והצעות לשיפור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים