כואבבב ליייי ( טריגר..)

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

Re: כואבבב ליייי ( טריגר..)

הודעהעל ידי שי מתנה » א' יוני 08, 2008 6:20 pm

טיפת גשם הפלאשבקים זה משהו שתמיד מגיע כשקורים טראומות
השאלה היא איך מתמודדים עם זה.
או בעזרת פסיכולוגית או אדם שקרוב אלייך או קבוצת תמיכה
לא טוב להשאר לבד עם זה
זה גם לא יעלם מעצמו לבד.
בטיפול לומדים טכניקות איך להשאיר את זה בצד כשזה מגיע.
אוהבת שי
אל תוותרי מאמי!
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ג' יוני 10, 2008 4:25 pm

טיפת גשם מתוקה,

את האמת שאני כל כך מבינה אותך.... כי אני עברתי 2 אונסים בשניהם התחכשתי בפעם הראשונה כי לא הבנתי שזה זה ובפעם השנייה הבנתי שמשו לא טוב קרה, אבל התכחשתי... ובאמת שהתחלתי לעכל, וגם שפלאשבקים מטורפים החזירו אותי לאונס הראשון ששכחתי ממנו... הכל היה כואב ומגעיל, ואי אפשר לחיות עם זה וקשה, אני מנסה להזכר מה עזר לי? או מה קרה בתקופה ההיא?
אני חושבת שרק חברות שלי והפסיכולוגית עזרו, וגם החבר לשעבר שהיו ותמכו... והחזיקו אותי על הרגליים, תעזרי בהם מתוקה! זה חשוב כל כך, ואם לא בהורים כי זה בהחלט עלול להביך, אז אפילו בחברה אחת טובה יחידה שאת מסוגלת איתה, או פסיכולוגית שלך, אם יש? או יועצת ביה''ס.. או כל אדם שיכול לעזור לך... תהיה חזקה, אני יודעת שהביטוי הזה לא עוזר כרגע, אבל שתחשבי עליו בדיעבד תביני שזה נכון, כי להיות חזק זה קשה, אבל זה אפשרי! הכל תלוי בהבנה בדרך עיכול....
גם אני אמרתי לעצמי באונס השני אחרי שזה קרה, לא מה פתאם הוא בחיים לא יעשה לי דבר כזה... ממש לא... זה סתם.... ונתתי לו להמשיך...
אנחנו במשך החיים סומכים על אנשים, ולפעמיים התמימות מתגברת ואתה לא שולט בזה יותר.... כמו שקרה לך, כמו שקרה לי....
אין לך מה להאשים את עצמך, את היית במצב לא טוב, מחובתו היה לעזור לך גם אם הוא האשם ושם לך שם את הסם! הוא השפוי היה בזמן ההוא והוא היה צריך לעזור לך ובמיוחד ל'.... כי הבנתי שהיא בחורה... אם אני לא טועה....
להאשים זה חלק מההתמודדות, אבל היא לא נכונה, כי את ממש לא אשמה! את לא יכולת להאבק בו כי היית חלשה, לא יכולת לשלוט על המצב כי הוא לא נתן לך והיית חלשה! את מבינה?
את לא אשמה ממש לא!.... אני יודעת שקשה לשמוע קשה לעכל את זה, אבל את באמת לא אשמה, העיכול הוא בהחלט השלב המאד כואב והבעייתי בסיפור, אבל בסוף תביני, ותלמדי מזה הרבה דברים טובים! למרות שעכשיו זה לא נראה ככה, אני לקחתי הרבה מאד דברים טובים מהאונס.... למדתי דברים יישמתי דברים.... החלטתי דברים, גיבשתי דעות.... לקחתי את הטראומה המזוויעה הזו למקומות לטובים!

תלמדי מזה...

מחזקת אותך ומחבקת אותך!!! חזק חזק!!!

מאיו'ש.

נ.ב.
אני פה... למרות שאני נעלמתי... את יכולה תמיד לשלוח הודעה לפרטי.. ואני אענה שם!
החיים יפים, תלוי איך כל אחד מסתכל עליהם, ואיך כל אחד בוחר לחיות, ברע או בטוב.

סמל אישי של המשתמש
טיפת גשם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי טיפת גשם » ג' יוני 10, 2008 6:15 pm

שי יקרה שלי,
תודה רבה על המילים..
יש לי פסיכולוגית שלא עוזבת ותמיד שם בשבילי......
אבל יש לי איתה פגישה רק פעם בשבועיים... כי זה עולה הרבה... אבל היא נותנת לי לכתוב לה גם אמייל ולהתקשר....
והשבוע יש לי איתה פגישה..... ביום שישי....
אבל למרות שהיא איתי, לפעמים זה לא מספיק.......
לפעמים צריך קצת יותר........ חברות שיהיו שם....... זה אחרת לגמרי.........
כי פסיכולוגית נותנת דרכים והכול... אבל אין כמו חיבוק מחברה....... והרגשה שאת לא לבד....
וזה חסר לי בזמן האחרון.... אבל אני יודעת שהן לא יוכלו לעזור לי הפעם... מה לעשות..... הן לא יוכלו........
אבל הפורום למשל עוזר לי המון, אפילו שזה וירטואלי, בשבילי זה כבר המון לקבל תגובה, אפילו רק חיבוק אוהב,
זה כל כך הרבה בשבילי....

תודה מתוקה!!!
טיפת גשם
I just want to be free in this world"
I hope that everybody understands
I just want to be free and fly away
And smell at the flowers in my heart
I want to feel the love in me
I want to go..go…go….go away".

סמל אישי של המשתמש
טיפת גשם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי טיפת גשם » ג' יוני 10, 2008 6:22 pm

נועם יקרה,
תודה רבה לךךך!!
אין לך על מה להצטער, מאוד מבינה אותךך,
גם לי מאוד קשה להגיב..... מרגישה לפעמים שאין מילים.....
מאוד הזדהיתי עם מה שכתבת אז בהודעה שלך, עם התחושה שאי אפשר לסמוך על אף אחד,
כל כך מבינה...... מרגישה גם כמוך, מרגישה שאם האדם שהכי אהבתי, והייתי בטוחה שבחיים לא יפגע בי, וחשבתי שהוא ייגן עלי, בסוף פגע בי.... אני לא יכולה לסמוך על אף אחד.........
אז אני מתרחקת נכון....... ומאוד קשה לי עם טריגרים שונים אבל למדתי כבר לקבל את זה ..... ואני כבר לא כמו פעם נותנת חיבוק למשפחה או לכל אחד אחר מתוך הרגשה של חובה...... אם אני לא מרגישה בנוח אני לא עושה את זה..........
ואני נמצאת עם מי שנוח לי להיות איתו.... ואם אני בוחרת להיות לבד, אז אני לבד......
אבל כל פעם כשאני לבד.... דווקא אז אני מבינה כמה אני זקוקה לתמיכה הזאת...... רק לחיבוק או להקשבה........
אני חושבת שחשוב שתמצאי את האנשים שנוח לך להיות איתם ושיקבלו אותך כמו שאת, ולא ילחצו עלייך לעשות דברים שגורמים לך לאי נוחות....
ואני תמיד פה בשבילך,
אוהבתתתתת מלאאאא!!
טיפת גשם

סמל אישי של המשתמש
טיפת גשם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי טיפת גשם » ג' יוני 10, 2008 6:34 pm

מאיוש יקרה שלום,
גם אצלי זה היה שאחרי מה שקרה לי עם ע'..... התחלתי להיזכר באונס הראשון שקרה לי בגיל שנתיים.... רק שאת האונס השני הדחקתי......
אני זוכרת שאמרתי: " לא יכולה להתמודד עם זה עכשיו, לא יכולה להתמודד עם שתי הטראומות זה יותר מדי...." אז הדחקתי.......
היה לי מאוד קשה בגלל כשמתי שהתחילו להתעורר לי פלשבקים מהטראומה מגיל שנתיים.... אז האמנתי שזה קורה לי עכשיו.... וע' התחיל לומר לי שאני משוגעת.... ושאני מדמיינת והוזה... והייתי בטוחה שהוא צודק.......
והוא זרק אותי ונתן לי את ההרגשה שזה בגלל שהוא פוחד ממני כי אני משוגעת......
ממש האמנתי לו, הייתי בטוחה שאני מדמיינת ושאני כזאת.....
עד שהפסיכולוגית שלי גרמה לי להבין שאני לא מדמיינת ואני לא משוגעת..... ושאני רואה את זה בגלל שזה קרה ושאין לי סיבה סתם לראות דברים מזוויעים כאלו.......
לקח לי הרבה זמן להאמין לה.........

בקשר לתמיכה, מלבד הפסיכולוגית שלי..., מרגישה שאני לא יכולה לשתף אף אחד.... לא חברות לא משפחה..... לא מסוגלת....
הם גם בחיים לא יבינו.... ובקשר למשפחה....... אני פוחדת גם שהם ירצו שאני יגיש תלונה נגדו.... ואני באמת לא רוצה את זה....
לא מסוגלת.... לא מספיק חזקה בשביל זה.........
גם לא נראה לי שאי פעם אני אתלונן עליו.....

ע' שם לי את הסם הזה כדי שאני לא יוכל להתנגד..... הוא ממש לא התכוון לעזור לי.......
ול' היא אכן בחורה והיא הייתה שותפה שלו... בקושי הכרתי אותה והיא ממש לא התכוונה לעזור לי...
הם היו מתואמים בינהם....... היא עזרה לו...... היא הייתה ה"פיתיון" כדי שאני יבוא לשם..... הרי לא הייתי ישנה אצלו......
הוא זה שתקף אותי ופגע בי...... אבל היא זאת שעזרה לו בלא מעט דברים............

גם אני אוהבת אותך מאודדדדדד!! תודה מתוקההה!
טיפת גשם

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ד' יוני 11, 2008 1:32 pm

שמחה מאד על זה שאת מאמינה!! כי זה חשוב!!...
אני יודעת שקל להגיד, אבל אל תתני לסתם אנשים להכניס לך דברים לא נכונים לראש! למרות שלפעמיים זה חזק מאיתנו!

פסיכולוגית עדיפה על פני כלום! דברי איתה ותהיה הכי פתוחה שאת יכולה, ונראה לי שאת בהחלט עושה את זה, וזה חשוב !
לגבי ההורים והתלונה, את לא חייבת לספר, כל דבר בזמן שלו, אולי בעתיד אולי לא... מה שבטוח שחשוב להתמודד עם זה בדרך שלך! ורק שלך!
תלונה לא מחייבת אותך בשום מצב, ותלונה היא לאו דווקא התמודדות, הרבה פעמים היא ממש לא! והם לא יכולים לעשות את זה... עוד מעט את בת 18 ועם כל הכבוד את אדם בפני עצמך .... ואת, ורק את יכולה להגיש תלונה, ולכן לא משנה ילחצו לא ילחצו בחירה שלך, ותעמדי על שלך! את לא חייבת לא עכשיו ולא בכלל!
צריך הרבה חוזק לתלונה צודקת, אני בעצמי לא חזקה מספיק בשביל זה... לא רוצה להתנסות בזה בכלל... מאמינה שאם צריך עונש הוא יבוא מלמעלה....

ברוררררררררררררררר שהוא שם את הסם שלא תתנגדי, ברוררררררר לי שהוא לא רצה לעזור לך!!! מובן מאליו שזה ככה! אין שמץ מה עבר לו בראש! אבל זה ברור לי...
היא ללא ספק שותפה לפשע, היא אשמה באותה מידה כמו שהוא אשם, הוא ביצע היא עזרה! במשטרה היא עדה לפשע מבחינתם, ולכן היא שותפה, ולכן העונש חל גם עליה, אולי פחות חמור משלו אבל גם לה יש צד פה! ואז מה אם היא לא הכירה אותך?
אם חברה הכי טובה שלך תרצי לרצוח מישהו אבל את לא מכירה את האדם, את תעזרי לה? לא נראה לי! לכן לא משנה אם היא בכלל הכירה אותך אותו חברה שלו שלך... לא משנה! זה פשע! זה עברה! זה לא מוסרי! ולכן היא הייתה צריכה לעצור את זה גם אם הוא לא עצר את זה מיוזמתו, ודווקא בגלל שהיא הבחורה! ודווקא בגלל שהיא לא העלתה את הרעיון הזה!
בחורה הכי הרבה צריכה להבין את זה! ואם לא זה חמור........
ושוב, היא אשמה באותה מידה!

חיבוקים!

מאיו'ש.
החיים יפים, תלוי איך כל אחד מסתכל עליהם, ואיך כל אחד בוחר לחיות, ברע או בטוב.

סמל אישי של המשתמש
טיפת גשם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי טיפת גשם » ה' יוני 12, 2008 10:37 am

מאיוש יקרה,
ל' היא לא סתם חברה של ע'... שניהם תכננו הכול ביחד...... ע' היה הבוס... אבל היא לא התנגדה לעזור לו......
היא משוגעת בדיוק כמוהו אולי קצת פחות אבל עדיין.... שניהם מסוממים!! שניהם תלויים אחד בשני!!
וממש לא היה אכפת לה שאני איפגע, היא רק עזרה לע'....
ההבדל הוא, שאני ואת לא מטורפות כמוהם, כי אנחנו שפויות, הם לא שפויים!!
ע' מסוגל להכול.........
כמו שע' אשם, גם היא אשמה....
היא עבדה עליי שיש לה בעיה ברגליים!! היא גם שיקרה לי!!
היא ידעה שע' שם לי את הסם הזה.., והיא לא עשתה כלום..., כי הרי היא שיתפה איתו פעולה...
היא נתנה לו לצאת איתי לטיול כשהייתי מסוממת למרות שידעה מה הוא מתכנן לעשות לי........... :cry2:

אני לא חושבת שאי פעם אני יגיש תלונה....., אני לא יודעת אם יהיה לי האומץ לעמוד מול ע' ולצרוח עליו ולהגיד לכל העולם..........:
ע' א..נ.ססס אותי...! ע' סימם אותי.....!

אוהבת המוןןןןן

טיפת גשם

סמל אישי של המשתמש
טיפת גשם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי טיפת גשם » ה' יוני 12, 2008 12:51 pm

דרך אגב......
התבטלה לי ההופעה של הערב מגמה.... :cry2: ( הודיעו לי על זה אתמול...... בכיתי בלי סוף.. עכשיו טיפה נרגעתי אבל עדיין....)
שוב מרגישה שדבר שכל כך עבדתי עליו קשה....., נהרס.......
רציתי לקוות רק שהפעם זה לא יקרה, וזה קרה...
מנסה אכשיהוא להתאושש....
ולאסוף את מעט הכוחות שנשארו לי להופעה של המפגש תלמידים במסגרת הפיתוח קול...
שתהיה ביום חמישי הבא.......

טיפת גשם

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 78 אורחים