נשלחתי לבידוד בית..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

Re: נשלחתי לבידוד בית..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' מרץ 04, 2020 12:21 am

"איך יש סיכוי של חמישים אחוז אם את אפילו לא בטוחה שהיית בסופר ההוא באותו יום ובאותה שעה?"
אני רואה עכשיו למה התכוונת. 50% נדבקתי ו50% לא נדבקתי כי זה או אותו סיכוי אם כן או לא זה 50% מתוך ה50% של הייתי שם או לא הייתי שם. זה מה שהתכוונתי.
אבל עזבי - נתונים מתמטיים זה באמת לא חשוב. ואין לי כח להתווכח על נתונים. באמת שאין לי כח.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' מרץ 04, 2020 12:25 am

הבנת מה התכוונתי..? 50% הייתי שם 50% לא הייתי שם.
מתוך ה50% של הייתי שם זה 50% נדבקתי 50% לא נדבקתי.
בכל אופן זה מה שהתכוונתי. פשוט לא הסברתי את כל זה בכתיבה שם כי באמת שאני לא פה לדווח על נתונים וסטטיסטיקות והסתברויות.
אני נטו כותבת את אשר על ליבי ואת הנתונים שמתכוונת אולי לא יצאתי מובנת - קבלתי. ופורקת.
וכן, גם בקשתי עזרה בשירשור הזה.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' מרץ 04, 2020 12:46 am

מעלה שוב את בקשת העזרה..

"בריאות לכולם!
ואם יש טיפים להתמודדות עם בידוד בשילוב של פוסט טראומה ופוסט טראומה מורכבת ממש אשמח לכל עצה שהיא לא קרקוע כי קרקוע לא מסייע לי ורק גורם לי נזק לטווח הרחוק.."

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' מרץ 04, 2020 3:24 pm

לפעמים עצם ההמתנה לתשובה של בדיקת הקורונה היא קצת מורטת עצבים.
למרות שאני לא בלחץ - עדיין הייתי רוצה לקבל כבר את התשובה ומחזיקה אצבעות שהתשובה תהיה שלילית.
יש לי
MVP - Mitral Valve Prolapse
או בעברית - חוסר סגירה מלאה של השסתום בלב - משמע דליפה מהעורק הראשי של הלב
ההמתנה לתשובה של הבדיקת קורונה קצת קשה לרגעים כי מה אני אמורה להסיק כש............
קרדיולוג אחד אומר שאין מספיק מידע בשביל לדעת אם מי שסובל מ
MVP
נחשב למצב סיכון או לא במידה ונדבק בקורונה.
קרדיולוג אחר אומר שזה לא נחשב לקבוצת סיכון בשילוב עם הקורונה.
וקרדיולוג אחר אומר שאם זה כולל אי ספיקת לב זה נחשב לקבוצת סיכון כשחולים בקורונה.
העליתי את השאלה בשלושה פורומים קרדיולוגים שונים וכל כמה ימים קבלתי תשובה מרופא אחר לשאלה שהעלתי..
איך אומרים..? שלוש יהודים שלוש דעות..?
אני גם לא עוקבת אחרי זה מספיק. צריכה לעבור בדיקות אולטרסאונד לב תקופתיות אך בגלל שמריחת חומרים עלי זה טריגרי בשבילי ומציף אותי אני נמנעת מלעבור בדיקות תקופתיות למרות שאמורה להיות במעקב..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' מרץ 05, 2020 7:46 am

אני שמה לב שכמה שהזמן מתקדם אני מתחילה להרגיש לחץ מתגבר. אני מפחדת שיגידו לי שיש לי קורונה וישלחו אותי לבית חולים. ככה שכמה שהזמן מתקדם אני נהיית מתוחה ולחוצה.
מקווה ממש שיגידו לי שיש לי שפעת עונתית ושאני נשארת בבית..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' מרץ 05, 2020 9:14 am

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש לי שפעת עונתית רגילה ולא קורונה!!!
כשהטלפון שלי צלצל וראיתי שחסוי מיד הבנתי שזה הם והלב שלי קפא במקום כי איש מדא שעשה לי את הבדיקת קורונה אמר לי שאם הבדיקה חיובית הם מתקשרים ואם לא הם שולחים מייל.
הלב שלי עדיין לא עבר חזרה למצב נורמלי אבל אני כל כך מאושרת שקבלתי חדשות טובות!!!
אני צריכה להשלים בכל זאת את הבידוד עד הסוף שזה אומר עוד שבוע בידוד אבל נכון לכרגע הבדיקה לקורונה שלילית.
לא הולכת לבית חוליםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' מרץ 05, 2020 9:32 am

ואוו! מצד אחד הלב שלי עדיין קפוא מהבהלה ומצד שני אני בעננים!!!
עדיין לא יצאתי מטווח הסיכון של כניסה לבית חולים כי עדיין צריכה להיות שבוע בבידוד משמע עוד יש סיכוי שזה יתפרץ ושאגיע לבית חולים אז עדיין יש קצת פחד אבל העובדה שכרגע לא אצטרך להגיע לבית חולים ממש הוריד לי אבן מהלב. אני בעננים!

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' מרץ 05, 2020 9:43 am

הפחד שלי זה לא מהקורונה. הפחד שלי זה מהרופאים.. הטראומה שהם גרמו לי בחודשים האחרונים זה פשוט לא יאומן!!

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' מרץ 05, 2020 5:18 pm

קשה לי.. פעם במצבים שהייתי מוצפת הייתי יוצאת החוצה לנשום אויר - לפעמים - כי לפעמים היה מסוכן מידי לצאת כי כבר קרה לי שדאגו לי והזמינו לי משטרה כי לא הבינו מה קורה - אנשים לא יודעים מזה ניתוקים ופלאשים.. אבל עכשיו כשמוצפת צריכה תמיד להשאר בחדר זה לא קל..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' מרץ 05, 2020 7:03 pm

יואו!!! אני עצבנית כל כך ואני תקועה בחדר הזה!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' מרץ 08, 2020 8:49 am

בוקר אור יקירה !
מה שלומך ?
הבידוד למרות יתרונותיו אכן נשמע מעיק.
בתקווה ענקית לך המון בריאות.
איתך באהבה, מיכל. :flowers: :flowers: :flowers:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' מרץ 08, 2020 9:45 am

מיכל ⁦♥️⁩ כבר התחלתי לדאוג..
אמרתי לעצמי שאם עד יום שלישי לא תכנסי לאתר אשלח לך הודעה לוודא שהכל בסדר איתך..
שמחה לראות שהכל בסדר (:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' מרץ 08, 2020 9:56 am

מיכל יקרה,
תודה על האיחולים. הבידוד באמת קשה (ובעיקר בזמן הצפות של הפוסט טראומה) אך יחד עם זאת יש לו גם צדדים חיוביים..
לדוגמא הוא נתן לי ללמוד איזה שותף ושכנה מדהימים יש לי. כמה הם נרתמו עבורי וכמה אכפת להם ממני..
ובמדא אמרו לי שאני יכולה להיות קצת יותר חופשיה כשהשותף לא בבית. רק לחטא את הדברים שנגעתי בהם לפני שהוא חוזר.
ובסופש הוא נסע להורים אז יכלתי להיות עם דלת פתוחה ולהסתובב בבית ולהיות בלי מסיכה וזה..
בגדול בגלל שעוד לא במאה אחוז בריאה העדפתי פשוט להשאר בחדר בעיקר כי לא היה לי כח להתחיל לחטא את כל הבית אבל היה נחמד לפתוח את הדלת ולנשום קצת אויר מחוץ לחדר (:
תודה על הכל! ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 43 אורחים