לפעמים אני מרגישה אשמה..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

לפעמים אני מרגישה אשמה..

הודעהעל ידי מירנדה » ש' פברואר 29, 2020 8:36 pm

לפעמים אני מרגישה אשמה - שיכלתי להציל את בת דודה שלי הקטנה ואולי אף את חברה טובה שלי לשעבר - אם רק הייתי פותחת את הפה..
הייתי יכולה למנוע מבת דודה שלי 20 שנה של התעללות מינית בתוך המשפחה אם רק הייתי מספרת מה הוא עשה לי. הרי בי הוא פגע לפני שהוא פגע בה..
אבל בחרתי לשתוק כי לא רציתי לפרק לבת דודה שלי השניה את המשפחה.
אפילו שהיה לי חשד שגם בת דודה שלי הקטנה נפגעה ממנו - לא העזתי לפתוח את הפה כי אם אפתח את הפה ואני טועה - אם אפתח את הפה והיא לא באמת נפגעת ממנו אלא פשוט התבגרה או שהיא ככה איתו כי יש לה חבר - אני אפתח פה קן צרעות.
והחברה שלי - כן - לא ידעתי שהאקס שלי אנס. למרות שאין לי כמעט בכלל זכרון מהתקופה שאני והוא היינו ביחד אני לא חושבת שהוא אי פעם פגע בי. היינו ידידים למשך 10 שנים מהרגע שנפרדנו ואז עברתי לגור איתו בתור שותפים בדירה יחד עם שותף נוסף. בזמן שכבר גרתי איתו בתור שותפים החברה שלי ספרה לי ששנתיים לפני אנס אותה.
אני יודעת שאין לי אשמה במה שהוא עשה כי בתאכלס אין לי שליטה על הבחירות שלו בחיים וגם לא העלתי על דעתי שהוא - אותו אקס שכבר שנים ידיד שלי ואנחנו אפילו גרים ביחד בתור שותפים!! הוא בעצם אנס.
הם הכירו ביום הולדת שחגגתי. אני בכלל נסיתי לשדך לה ידיד אחר שלי! (ידיד שבסוף אחרי 8 שנות ידידות פגע בי מינית ובעקבות כך נתקתי איתו קשר אך כשחגגתי את אותה היום הולדת זה עוד לא קרה.. הוא כיבד אותי מאוד לאורך כל ה8 שנות ידידות הללו..). לא העליתי על דעתי שדווקא העניינים יתחממו בין האקס שלי לבין חברה טובה שלי דה אז.
היא שאלה אותי אם היא והוא יכולים להיות ביחד - היא בקשה את האישור שלי כי בכל זאת זה האקס שלי והיא חברה טובה הייתה שלי באותן שנים. אני גם ככה לא זוכרת כמעט את הזמן שהיינו ביחד ואין לי רגשות אליו בכלל כך שחופשי אמרתי לה ותהנו! רק תקחי בחשבון שלדעתי האישית הוא טיפוס קצת רודף נשים - כלומר לדעתי הוא טיפוס שמסוגל לבגוד. לא חושבת שאי פעם בגד בי אבל זוהי ההרגשה האישית שלי ממנו. העניין הוא שבהסתמך על ההסטוריה של אני מסתובבת עם אנשים בעייתים ומפוקפקים..
כך שהיה צריך לקחת את זה בחשבון - שלא כדי לצאת עם אף אחד שאני אי פעם יצאתי איתו או בקשר איתו.. פשוט בהתבסס הסטוריה.. ואם רק הייתי חושבת על זה הייתי מצילה אותה מהזרועות שלו..

אם רק..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 44 אורחים