התמודדות.

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

התמודדות.

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 27, 2020 11:38 pm

קבלתי מאחי סרטון מהחתונה. בחתונה הורי הופיעו בסרטון וזה מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד הציף אותי..
מרגיש כאילו אפילו שנתקתי איתם קשר מאפריל אני לא מצליחה לברוח מהם.
כתבתי למישהו בנסיונות להרגע. זה מה שכתבתי לו..

יש לי שותף מדהים ויש לי שכנה מקסימה שממש זכיתי בהם ואני מרגישה בטוחה בסביבתם. אני אוהבת את הבית שלי אני אוהבת את השכנים אני אוהבת את השקט ואת המיקום שבחרתי לעצמי. טוב לי פה, שקט ובטוח. כן העבר רודף והוא ירדוף תמיד אך הוא חלק מהעבר וההווה הוא בכאן ועכשיו. אני אוהבת את הבובה טיגר שאחי קנה לי - יכולה לראות אותה יושבת שם מולי ואת האורגנית שלעולם לא יוצא לי לנגן בה. אני אוהבת את החופש והאפשרות להיות חופשיה לבחור את הבחירות שלי בחיי, לחיות על פי הרצונות שלי והכי הרבה אני אוהבת כמה אני אוהבת את עצמי. יש לי מקום ואני אדם חזק. תמיד הייתי ותמיד אהיה. זה העולם שלי - כאן אני חיה - ואף אחד! אני חוזרת ואומרת - אף אחד!! לא יקח את זה ממני.. תודה על ההקשבה.

בניתי לעצמי חיים. בניתי לעצמי עולם. אני חיה בדרך שלי. עם הבחירות והרצונות שלי. אף אחד לא יכול לשלוט בי יותר! לשלוט בחיי! רק צריך לזכור איך נושמים. לסלוח אני לא אסלח. לשכוח אני לא אשכח. אך את חיי אני אבנה כמו שבניתי אותם עד היום. והשקט שלי יבוא מבפנים. כי הרעש הוא לא שלי. הוא של מי שפגע בי. ואני לא אחיה בצל אחרים.

הבאנו שלום עליכם.. הבאנו שלום עליכם.. הבאנו שלום עליכם.. הבאנו שלום שלום שלום עליכם.

אני שומעת את השכנה וזה מרגיע אותי.
היא הולכת עם עקבים.

זהו - הסרטון מתחיל להכנס לעבר במקום להווה אז מתחילה להרגע
למרות שעוד הבטן מתהפכת
עוד בוכה
ועוד מצומררת
וכל השרירים וכל הגוף עוד כואב
אבל לפחות חזרתי לנשום.
לא יודעת אם אי פעם אתגבר
אני כועסת
אני כועסת כל כך
זה תפס אותי לא מוכנה..

https://www.youtube.com/watch?v=KXw58dIBL6E
ציפור מדבר - כמו ציפור את חופשיה...............
חופשיה היום וצריך לזכור את זה.

מירנדה
משתמש פעיל

Re: התמודדות.

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 27, 2020 11:43 pm

מיכל - הלינק זה השיר של ציפור מדבר של להקת אתניקס - רק למקרה שלא היה מובן.. כך שלא אמור להיות לך קושי עם הלינק (:

מירנדה
משתמש פעיל

Re: התמודדות.

הודעהעל ידי מירנדה » ש' פברואר 29, 2020 8:11 pm

.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים