התקשרה אלי שוב האחות

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

התקשרה אלי שוב האחות

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 27, 2020 10:07 am

מאותה מרפאת נשים שהגעתי אליה אחרי הביקור במיון אחרי התקיפה המינית האחרונה (מבין המרפאות שיצרו את הטראומה שיש לי עכשיו מרופאים..).
היא כל כמה זמן מתקשרת אלי לשאול לשלומי.
ספרתי לה בשיחה הקודמת על הטראומה שהם בין היתר גרמו לי והיא הבטיחה להעביר את זה למנהלת של המרפאה (את הדברים שעברתי שם) ושתגיש לה גם בקשה שכל הצוותים שם יעברו הכשרה לטיפול בנפגעת תקיפה מינית (בעיקר שהם מרפאת נשים.. חשוב שהם יעברו הכשרה!).
הבוקר התקשרה אלי שוב והעירה אותי.
האמת שזה כבר מתחיל להיות מטרד. אני מבינה שהאחות הזאת אכפת לה והיא רוצה לדעת לשלומי אבל די תרדו ממני זה מטרגר אותי לשמוע מכם..
יש לי עכשיו רופאת נשים מדהימה שרק עליה אני סומכת. לא מתכוונת לחזור למרפאה שלכם.
אין לי עוד מידע להוסיף להם על מה שכבר ספרתי להם - אמרתי להם את הכל על מה שעברתי אצלם והטראומה שהם גרמו לי - שילמדו מזה ויתנו לי להמשיך בחיי.
אותה אחות באמת שאכפת לה והטעויות היחידות שעשתה היו מחוסר הבנה בתחום הפגיעה המינית.
אבל עכשיו במקום לישון אני עסוקה בטראומה שעברתי שם שכמובן מציפה את הטראומות האחרות שקבלתי מרופאים מאז התקיפה המינית האחרונה שכמובן מציפה את הפגיעה המינית עצמה שכמובן מציפה את התקיפות המיניות שעברתי בחיי שכמובן מציפים טראומות נוספות שעברתי בחיי..
ובמקום לישון אני כולי מוצפת ובטראומות.
היא אמרה שתתקשר שוב בפעם אחרת.
אני אשמע אותה הפעם אבל אם זה ימשיך אגיד לה להפסיק להתקשר.
יודעת שזה מרצון טוב וכוונה טובה שלה אך זה דוחף אותי חזרה למקומות שאני מנסה להמשיך הלאה מהם.
להתגבר לא רואה את עצמי מתגברת. גם לא רוצה להתגבר. המרפאה הזאת גרמה לי לטראומה שאני משקשקת כבר מללכת לרופאים. לא רק המרפאה הזאת אבל גם המרפאה הזאת.
ולא רוצה קשר איתם.
מקווה שהם הפיקו לקחים ועם בנות אחרות יתמודדו כבר אחרת. את מה שהם עשו לי אין איך לקחת חזרה.
הטראומה כבר נוצרה. אני אצטרך ללמוד עם הזמן לא לשקשק מפחד מרופאים. אבל הם את העבר לא ישנו. אז לפחות שיעזבו אותי בשקט..

מירנדה
משתמש פעיל

Re: התקשרה אלי שוב האחות

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 27, 2020 11:48 am

התקשרה אלי שוב. הסברתי לה שאני פה בשבילם למידה והם זקוקים לייעוץ, הכוונה, שאלות איך להתנהל עם נפגעת תקיפה מינית וזה למרות שהקשר מולם מציף אותי כי אני עושה את מיטב יכולתי לסייע בתחום הזה בכל מיני אופנים כדי להפוך את כל הרע למשהו לפחות מועיל וחיובי כי אחרת זה יהיה רק רע.
אבל השיחות הללו הן טריגריות עבורי ומציפות..
אז אם הם מתקשרים אלי רק בשביל לשאול מה שלומי זה לא תורם עבור אף אחד זה רק טריגרי עבורי ומציף אותי אחרי שהם היו אחד המקומות שהיווה טראומה כל כך גדולה עבורי אחרי הפגיעה המינית האחרונה.
היא הבינה ומקבלת.
ואף ספרה לי שהם (הצוותים של המרפאה) עברו הכשרה לטיפול בנפגעות תקיפה מינית בגללי.
לפחות משהו אחד טוב יצא מכל זה..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 48 אורחים