למי שמחפש מדיטציות משנות חיים..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

למי שמחפש מדיטציות משנות חיים..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 26, 2020 5:10 am

היא המהפנטת הכי טובה שמצאתי אי פעם ביוטיוב..
לי היא עוזרת מאוד. מקשיבה לה כל לילה עכשיו.
מרגישה איך הלב שלי נפתח לאכפתיות כלפי האחר לאט לאט.
אבל זה קשה.. זה מדהים אבל קשה. קחו בחשבון..
מצרפת את הקישור למי שירצה להעזר..

https://www.youtube.com/user/EdensCloset

זה באנגלית אמריקאית..

מירנדה
משתמש פעיל

Re: למי שמחפש מדיטציות משנות חיים..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 26, 2020 5:25 am

ולא רק נפתח לאכפתיות כלפי האחר אלא באופן כללי הלב לאט נפתח לחיים..
פעם משהי אמרה לי שאהבה זה הוויברציה הכי מרפאת הידועה על פני כדור הארץ.
לא האמנתי עד כמה זה משנה הרגשה כללית עד שלמדתי להכיר את העולם הזה של מדיטציות שהרבה עובד גם על אהבה עצמית וזה משפיע גם על הסתכלות על העולם..
לדוגמא עכשיו שיש חשש עם סיפור הקורונה עם אותה בחורה מהאוניברסיטה של השותף שלי - אני חושבת על בעל הדירה שלי שהיה אצלי אחרי שאותה קבוצת צליינים הייתה בישראל אך לפני שנודע שלנו באופן אישי יש מגע עם משהי שהייתה במגע איתם ובעל הדירה שלי נלחם בסרטן. כלומר הוא בקבוצת סיכון למוות מהקורונה..
ואכפת לי. אני לא רוצה שהוא ידבק. בעבר לא היה אכפת לי מבני אדם. לא היה לי קשר רגשי בכלל לבני אדם.
ובטיפול המדהים שעברתי התחיל להיות לי לב. אך עבר הרבה זמן מאז שהטיפול הופסק באמצע ואין לי טיפול אמיתי כל השנים מאז..
אז במובן הזה מעט חזרתי אחורה אבל אז בעזרת המדיטציות שלה משהו מאותו טיפול מתחיל להתעורר לחיים מחדש.
באינטרנט חווה הרבה אנרגיות שליליות שמורידות אותי למטה.
מניחה שרק באינטרנט כי כמעט ולא יוצאת מהבית ואם הייתי יוצאת הייתי זוכה להרבה אנרגיות שליליות גם מאנשים מחוץ למרחב האינטרנטי כי לא חסר ישראלים שכאלו.. המבין יבין.
אבל אני רואה שהמדיטציות הללו באיזה שהוא מקום בונות אותי מחדש - מזכירות לי ניצוץ מהטיפול המדהים שחוויתי.
זה לא מחלים אותי אבל זה מסייע לי.
אז חולקת עם מי שירצה לנסות. אולי זה יעזור למשהו נוסף..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 45 אורחים