הגעתי לרופאת משפחה.

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

הגעתי לרופאת משפחה.

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 20, 2020 3:05 pm

אחרי חמש מאות מליון קביעות תורים וביטולים הצלחתי להביא את עצמי לרופאת משפחה החדשה.
קצת קשה לי להבין את מה שהיא אומרת (ממבטא, אינטונציה והשמיעה שלי) אך בגדול אני בריאה - לא נדבקתי במחלות מין מאותה התקיפה המינית והאולטרסאונד חזר תקין.
איך היא בתור רופאה - אני עדיין לא יודעת. רק העתיד יגיד.
היה קשה מאוד להגיע לשם ולהיות שם אבל עשיתי את זה ואני אחרי.
סיפור הבדיקות בעקבות התקיפה המינית האחרונה נגמר. עכשיו רק צריך ללמוד להתגבר על הטראומה שהרופאים יצרו אצלי.
העיקר שאני אחרי..

מירנדה
משתמש פעיל

Re: הגעתי לרופאת משפחה.

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 20, 2020 4:48 pm

עבר עלי יום קשה וזה מתחיל עכשיו ממש להתבטא ולהציף את הכל השרירים הגוף הרגש האויר שנושמת.
עבר עלי יום קשה כי הלכתי לרופאה ואחרי זה קניתי מתנה לבעל הבית ובעל הבית הגיע לראות דברים שצריך לטפל.
יציאה מהבית לפרק זמן והתמודדות עם חברה (אנשים) סוחט אותי טוטאלית כיום.
יושבת במיטה בקושי נושמת הכל כואב הכל מכווץ הלב צורח וצלילי מועקה מתפרצים לי מהגרון.
כל יציאה מהבית מביאה למצב של מצוקה בכל יציאה מהמיטה מהחדר מהבית.
אני יודעת שעברו עלי חודשים מאוד קשים ואני יודעת שאני דוחפת את עצמי לפעמים לקצה רמת היכולת ואני יודעת שזה רק טבעי מה שאני מרגישה וחווה. אני יודעת שאני זקוקה לזמן התאוששות.
אבל אני רוצה לחזור לחיות. אין לי חיים!
לחזור לחיות אומר אפילו לחזור לפרנס את עצמי.
אבל חברה - אנשים - יציאה מהבית דורשת כל כך הרבה אנרגיות.
חייבת להתאושש בקרוב. לא מגיע לי להיות סגורה בין ארבע קירות ושבכך יסתיימו חיי. חיים רק פעם אחת - צריך לנצל את הזמן שאנחנו פה לחיות.
מקווה להתאושש בקרוב. פעם יכלתי פשוט לעשות סוויץ' להתעורר בבוקר לעשות החלטה ולבצע. כן זה היה דרך ניתוקים וכן סבלתי המון אבל לפחות גם חייתי.
כמה שהטיפול המדהים הציל את חיי הוא גם סגר אותי מהחיים. הכניס אותי לארבע קירות וזה התחיל בכך שהחיים הסתכמו בעבודה בית. והמשיך לבית בלבד.
פעם חייתי. הייתי יוצאת מבלה רואה אנשים חיה.
כמה שהטיפול היה מדהים - גם יש לו חסרונות.
ואני רוצה לחזור לחיות אבל זה קשה מידי ונשאר שכל מה שרוצה זה מיטה חדר בית. לא לצאת וגם שאף אחד לא יכנס.
כן נכון זה גם כבר גיל אחר אבל זה הרבה מעבר לזה. הלב שלי השתנה.
אז סתם כותבת ופורקת וקצת עצובה.
קצת מתגעגעת לחיים שהיו לי אך גם יודעת מבינה וזוכרת שאלו היו חיי סכנה. ולא, אני לא רוצה לחיות על הקצה.
אז עשיתי את זה מחוסר יכולת לראות ולהבין את הסכנה (עצימת עיניים של ניתוקים) אך היום קצת מתגעגעת ללחיות על הקצה אך כולי רוצה להיות מוקפת בארבע קירות עם הדברים המוכרים והאהובים שלי. פה יכולה להשתחרר ויש למח ולגוף שלי שקט שאין לי בחוץ ואין לי בסביבת אנשים. זה מה שנהייתי.
עברתי מקיצוניות אחת לקיצוניות שניה - מאוד ביתית ורוצה בעיקר שקט ולבד.
יבוא יום ואתאושש. וארים את הראש מעל המים. אך זה לא יהיה היום. היום יציאה גוררת השארות בבית להתאוששות.
סתם.. חולקת..

מירנדה
משתמש פעיל

Re: הגעתי לרופאת משפחה.

הודעהעל ידי מירנדה » ו' פברואר 21, 2020 1:02 am

יכולה להגיד שרק עכשיו מתחילה להתאושש.. יום שלם שהייתי מוצפת רצח - זה רמת הטראומה שהרופאים הביאו אותי אליה. זה פשוט לא יאומן כמה נזק הם גרמו!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 45 אורחים