זה מרגיע אותי שיש לי הרבה אוכל במקרר ובמזווה..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

זה מרגיע אותי שיש לי הרבה אוכל במקרר ובמזווה..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 3:44 pm

מיכל את מכירה את זה? שמרגיע לראות שיש לך הרבה אוכל..?
אני מעולם לא גדלתי בעוני כלכלי אך ההורים שלי לא כל כך היו קונים אוכל שאני אוהבת ואוכל שאני אוכלת ואם הייתי מעיזה לבקש ולדבר על זה הייתי מקבלת את הצרחות של החיים שלי אז לא העזתי לדבר על זה ופשוט לאורך כל השנים הייתי בתת משקל מטורף והקיבה שלי הייתה פיצקלחית כך שלא הייתי מסוגלת גם ככה לאכול יותר מכמה ביסים בארוחה ואפילו כשכבר בשלתי אוכל שאני אוהבת אני הייתי מספיקה לאכול מזה מספר ביסים והאחים שלי כבר היו מסיימים את מה שבשלתי ולא הייתי מספיקה בקושי לאכול ממה שהכנתי כי לא הייתי יכולה לאכול בפעם אחת יותר מכמה ביסים.
כשהשארתי פתק שמה שהכנתי זה בשבילי קבלתי את הצרחות של החיים שלי כי אנחנו משפחה אחת ואין לי זכות 'להוציא את עצמי מהמשפחה' ואם אני מכינה משהו זה לכולם ולא רק לי.
נסיתי להסביר שאני לא מספיקה לאכול ממה שמכינה ונסיתי להציע לחלק את זה חצי שיהיה לכולם וחצי שיהיה לי. נסיתי גם להציע שהאחים שלי גם יכולים לבשל אוכל לעצמם. אבל כלום לא עזר וחטפתי כאלו צרחות שלא העזתי לנסות שוב.
רק בטיפול המדהים שהיה לי (בין גיל 25 לגיל 30) למדתי שאני אוהבת אוכל ונהנת מאוכל.
מאז אני אוכלת ומתנהלת כמו אדם שמן - כל הזמן יש לי אוכל בראש ורוצה לאכול ואוהבת לאכול ורב היום אוכלת וחושבת על אוכל. בגלל הגנים שלי אני נשארת רזה למרות שאני חיה ונושמת אוכל. אם לא הגנים שלי הייתי בעודף משקל רציני.
ועכשיו שהיה לי קשה פתחתי את המקרר וראיתי שהוא מלא במאכלים שאני אוהבת וראיתי שהמזווה מלא באוכל שאני אוהבת וזה הרגיע אותי. למרות שהקושי באותו רגע לא בא מעניין האוכל אבל אני אוהבת שהמקרר מלא באוכל שאני אוהבת.
שלמתי על זה הון! אני בן אדם אחד ושלמתי על זה 900 שקל אתמול - על הקניות של האוכל.
אבל זה מרגיע אותי לראות שיש הרבה הרבה הרבה אוכל ואני אוהבת את זה מיכל. כי זה טעים לי..

מירנדה
משתמש פעיל

Re: זה מרגיע אותי שיש לי הרבה אוכל במקרר ובמזווה..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 9:05 pm

זה נעים לי להרגיש אוכל טעים בתוך הגוף - אני אוהבת את זה. אני מאוד אוהבת את זה. זה טעים לי.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 11:05 pm

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא מאמינה שכתבתי את זה..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 11:06 pm

"זה נעים לי להרגיש אוכל טעים בתוך הגוף - אני אוהבת את זה. אני מאוד אוהבת את זה. זה טעים לי." - כלומר את זה..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 11:10 pm

זה משהו שמתאים לילדה של הדיסוציאציה להגיד..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ש' פברואר 15, 2020 5:13 pm

"מאז אני אוכלת ומתנהלת כמו אדם שמן - כל הזמן יש לי אוכל בראש ורוצה לאכול ואוהבת לאכול ורב היום אוכלת וחושבת על אוכל. בגלל הגנים שלי אני נשארת רזה למרות שאני חיה ונושמת אוכל. אם לא הגנים שלי הייתי בעודף משקל רציני" - טוב אולי זה לא רק גנים אלא גם מה שאני אוכלת. אני מאוד שומרת על תזונה בריאה ומזינה - אפילו שזה יקר יותר.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 46 אורחים