הייתי היום ליד הים..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

הייתי היום ליד הים..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 05, 2020 7:14 pm

ממש ליד השגרירות האמריקאית - איפה שאותה התקיפה המינית האחרונה קרתה.
חשבתי ללכת לים - לא ירד גשם והיה מזג אויר יחסית חם.
אבל לא יכלתי. זה היה יותר מידי בשבילי. נתתי לעצמי מספר פעמים את האופציה היום להגיע לים ומידי פעם רציתי אבל כל פעם שהתקרבתי זה היה יותר מידי עבורי.
זה מה שקורה כשלא חוזרים באופן יחסית מיידי לאיזור. נוצרת חרדה גדולה יותר מהאזור.
אבל עם כל הגשמים והמזג אויר לא הייתה את האופציה ללכת לים.
אולי אנסה שוב ביום אחר.
בדיוק בזמן שהייתי על האוטובוס ליד הים היה את הקטע בשיר שנקרא שמש של בית הבובות - בואי ונלך הביתה - אז מיד הילדה של הדיסוציאציה שרה בקול את המשפט הזה ביחד עם הלהקה כי התאים בדיוק למה שהרגישה באותו רגע חח. היה לה קשה מידי ללכת לים למרות שמידי פעם רצתה..
אני חושבת שזה פשוט כרגע עוד מוקדם מידי כי לא נגשתי לשם בטווח זמן מיידי מרגע המקרה.
אנסה שוב ביום אחר..

מירנדה
משתמש פעיל

Re: הייתי היום ליד הים..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 11:22 pm

חושבת שאולי מחר אנסה שוב. אולי. נראה איך ארגיש לגבי זה מחר. אבל אולי מחר אני ינסה שוב.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' פברואר 13, 2020 1:24 pm

בוקר אור יקירה !
סומכת עליך שתצליחי למצוא את הזמן הנכון לך.
הים תמיד נשאר וישאר
ואנרגיה שהוא יכול להוסיף עצומה.
נסי גם במדיטציה ןהרגיש ולשמוע את גלי הים.שיעטפו ויביאו מרגוע.
איתך באהבה, מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 13, 2020 2:14 pm

מיכל יקרה, כמה שהזמן עובר החרדה שמרגישה סביב הים גדלה.
ואפילו רעש של ים ביוטיוב ובמדיטציות מציף חרדה גדולה מאוד.
הייתי צריכה לעשות את זה - לחזור לים - בטווח זמן קרוב לזמן תקיפה אבל עם כל הגשמים אי אפשר היה וגם היו לי דברים אחרים על הראש כי כל הזמן היה חשד שאולי בכל זאת נדבקתי במחלת מין או שאני בהריון מצד הצוותים הרפואיים וכל יומיים הייתי בבדיקות ואצל רופאים והמשכתי לצבור טראומות עד שעד היום עוד מתקשה ללכת אפילו לרופאת משפחה החדשה לקבל תשובות למה אומרת התשובה נשלח לביילינסון באחד מהבדיקות למחלות מין במקום שיכתבו שלילי או חיובי.
ועוד בדיקה שעברתי שהתשובה מחכה אצל רופאת המשפחה וצריכה ללכת אליה בשביל לקבל אותה והתרופה שקבלתי למשך חודש שפגעה עוד יותר בשינה שלי כי גם השותף היה בבית בגלל תקופת מבחנים שהעיר אותי כל פעם ששמע מוזיקה באיזור המשותף או השעון מעורר שהיה מעיר אותי על מנת לקחת תרופה והכל.
אתמול למשל התחלתי להרדם סביב 9:30 בערב. ואז השותף חזר הביתה עם חבר שלו ללימודים בשביל להמשיך ללמוד לקראת המבחן והתעוררתי מזה ומאז לא נרדמתי חזרה עד בערך 3 בבוקר. וגם ככה השינה שלי לא טובה. אני מתעוררת מכל רעש הכי קטן שיהיה, אני מתעוררת במהלך השינה כמה פעמים לאורך השינה ואני לא עוברת את כל השלבי שינה במלואם כי לא מרפה את השרירים במהלך השינה. כלומר אם ארדם עם משהו בידיים אתעורר איתו בידיים. לדוגמא כדור שכמובן היה אמור להתגלגל מהידיים שלי במהלך שינה אך הוא לא.
בעיות השינה זה בגלל הפוסט טראומה והפוסט טראומה המורכבת.
אז רק עכשיו בימים האחרונים שאני לא לוקחת את התרופה יותר הוקל לי קצת על השינה למרות שהשותף עוד בחופש. יש לו עומס מטורף של בחינות וקשות.
אני לא אומרת לו כלום לגבי הזמן ששומע מוזיקה - נגיד בסרטון פייסבוק וכדומה כי זה לא בשעות שלא הגיוני שישמע ובסופו של דבר זה גם הבית שלו וזה הזמן היחידי שיש לו קצת לנוח מהלימודים והוא לומד כל כך קשה. אז מתחשבת בו ולכן לא אומרת לו כלום על זה וגם זוכרת שזה רק לזמן הבחינות - אחרי זה הכל יחזור למסלול הנורמלי עד הבחינות הבאות בסמסטר הבא..
אז יש שבועות שעובד חצי יום ויש שבועות שלגמרי בבית. ביום ראשון תהיה לו בחינה שניה ואז ישאר לו עוד שתי בחינות.
אבל ראיתי את הספרים שלהם - זה מלא חומר! וחומר קשה ממש שהרבה סטודנטים לא עוברים..
אני צריכה ללכת לרופאה אבל כל פעם קובעת ואז דוחה מחדש. נוצר לי ממש טראומה מרופאים מכל מה שעברתי מאז התקיפה המינית מצוותים רפאויים.
יש לי תור ליום ראשון - מקווה שאצליח להביא את עצמי אז לרופאה שלי. עוד לא מכירה אותה. מעולם עוד לא פגשתי אותה ובקושי זוכרת איך קוראים לה.
פשוט אחרי מה שהרופא משפחה החדש שלי העביר אותי - שלא שלח אותי לכל הבדיקות שצריכה לעבור למחלות מין אחרי תקיפה מינית ושכתבו לו הצוות בבית חולים לשלוח אותי לבדיקה מסויימת הוא ענה לי שאלך לבקש את זה מרופאת נשים למרות שהוא יכול לשלוח אותי לבדיקה הזאת - סתם הוא טרטר אותי ועם הטראומה מרופאים עדיין לא עשיתי את הבדיקה הזאת וכנראה שגם לא אעשה. והוא תמיד מחפש שכולם יחייכו בהוויה של איך שמתנהל ולא בא לי לחייך - קשה לי לבוא קשה לי עם מה שעברתי ומה שעוברת וואלה לא בא לי לחייך. בא לי להיות אמיתית עם עצמי ועם הסביבה - אבל משהו בתוכו דורש את זה. לפחות זה מה שהוא משדר - זה לא שהוא דרש ממני מילולית לחייך או משהו. אני בטרואמה מרופאים - אתה רופא - קשה לי לבוא אליך - לא במקום של לשדר שמחת חיים לא מציאותית.
קיצר אז עברתי לרופאה אחרת אבל עוד לא מצליחה להביא את עצמי אליה.
מקווה להגיע אליה ביום ראשון ולא לדחות שוב את התור שלי.
אז לים כדי לי ללכת - לאותה נקודה שזה קרה. ודי בדחיפות כי כמה שמחכה עם זה הקושי להיות שם רק הולך ומתעצם.
מדיטציות אני לפעמים עושה אך צריכה להזהר עם זה כי יש לי נטיה להתמכר לזה ואז זה משתלט על החיים שלי ברמה שלא אוכלת, לא שותה, לא ישנה, לא מדברת עם אף אחד, בקושי פיפי עושה.. רק עושה מדיטציות נון סטופ עד שהגוף שלי כבר לא עומד בזה ואני מגיעה להתעלפות. פעם קרה לי שברצף עשיתי למשך שלושה ימים מדיטציות יום ולילה ולא יכלתי להפסיק עד שכבר הייתי חיוורת ועם בחילות ועל סף התעלפות ממחסור של שינה, אוכל וכדומה.
גם בנוסף כשזה אובר כל הסמפטומים שלי חזקים יותר גם בזמן שכבר לא עושה מדיטציה לרמה שאנשי מקצוע דרשו ממני להפסיק לעשות מדיטציות כי זה משפיע עלי לרעה.
כך שלפעמים זה טוב אך ברגע שאני מאבדת שליטה על זה זה נהיה מזיק ולא מועיל - אז צריכה מאוד להזהר עם זה.
אך לעיתים עושה.
אני אוכל קצת מרק עם נודלס (לראשונה בחיי הכנתי נודלס למרק) ואז נראה איך ארגיש לגבי לצאת לים. אני ממש עייפה - עשיתי מדיטציות לאורך הלילה אז לא ממש ישנתי הלילה אז נראה..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 13, 2020 2:17 pm

"ואז השותף חזר הביתה עם חבר שלו ללימודים בשביל להמשיך ללמוד לקראת המבחן והתעוררתי מזה ומאז לא נרדמתי חזרה עד בערך 3 בבוקר" - נסיתי להרדם עם מדיטציה חח. מדיטציה זה חצי שינה כך שקוראת לזה ישנתי אך כרגיל תוך שעתיים כבר הייתי ערה לגמרי וחפשתי מדיטציה אחרת וכך זה נמשך..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' פברואר 13, 2020 5:41 pm

טוב, אז אני לא מאמינה אבל אני בדרך. קצת חוששת קצת מתרגשת וקצת חרדה באו זמנית.
אני לא מבטיחה שאצליח ללכת לשם אבל גם אם לא אצליח אקבל זאת באהבה ואדע שנסיתי ולא אוותר - אנסה שוב עד שאצליח.
וגם לא אעשה זאת בכח. הכל תלוי באיך מרגישה. גם לאט לאט זה בסדר.
אני לא הלכתי לישון ואף חשבתי על להשאר בבית אבל אז חבר של השותף שלי הגיע להמשיך ללמוד לקראת הבחינות.
הוא מקסים - שניהם מקסימים - אבל קשה לי. קשה לי עם אנשים והוא כמעט כל יום אצלנו על מנת ללמוד. אז זה שהוא בא דחף אותי בכל זאת לצאת ולנסות. קצת להתרחק מחברה.
זקוקה לשקט שלי וללבד שלי. העובדה שהשותף שלי הרבה בבית בשביל ללמוד מקשה עלי.
החבר שלו מאוד מנסה ליצור איתי קשר חברי. להתייחס אלי יפה ולהפוך אותי להיות אחת מהם. היום הוא (החבר של השותף) אפילו ניגש לחדר שלי להגיד לי שלום ועזר לי לפתוח בקבוק שראה שמתקשה לפתוח.
הבעיה היא לא היחס שלהם - הבעיה היא הקושי שלי עם חברה.
אני מקסימה אליהם חזרה אך משתדלת יחד עם זאת לשמור על הגבולות של אתה חבר של השותף שלי לא שלי..
אז עכשיו על האוטובוס - מאחלת לעצמי בהצלחה - ומאמינה בעצמי. אני חזקה ואני אתמודד. להיות שם, להתמודד ולחשוב יהיה הדרך שלי לעבד עם עצמי את מה שקרה. שאוכל להתחיל לשים את זה מאחור. הוא לא יקח ממני את הים! אני לא אאפשר לו! וזאת הדרך שלי לעשות את זה..
באהבה לכולם

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 46 אורחים