יששש חזרה הגישה לכאן..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

יששש חזרה הגישה לכאן..

הודעהעל ידי מירנדה » ב' פברואר 03, 2020 2:12 am

לא הייתה גישה לכאן מספר ימים..

היום בבוקר כמעט שרפתי את הפרצוף. זה היה מפחיד! כנראה מהדיסוציאציה לא קלטתי שאני מסובבת את הכפתור הלא נכון בגז ובשביל להגיע לכפתורים אני מתכופפת והדלקתי בטעות את האש הקדמית שהייתה מילימטר מתחת לפרצוף שלי. במזל לא קרה כלום אבל זאת אש ממש חזקה! הכי חזקה בכל הלוח של העיגולים של הגז שמעליהם מניחים את הסיר.
לא מכירה מה המילה של זה..

לאלי שחמט דמקה

Re: יששש חזרה הגישה לכאן..

הודעהעל ידי לאלי שחמט דמקה » ב' פברואר 03, 2020 6:03 pm

מירנדה כתב:לא הייתה גישה לכאן מספר ימים..

גם אני שמתי לב לזה!חשבתי שזה רק אצלי אבל עכשיו אני מבינה שלא

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' פברואר 03, 2020 6:25 pm

לא זה אתר שזה קורה בו לעיתים..
כשאת רואה שאין לך גישה זה אומר שהאתר קרס..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' פברואר 04, 2020 9:30 am

בוקר אור !
אכן הייתה בעייה בשרת ואמש אייל סידר.מירנדה בזהירות בבקשה !
שימרי עליך והמשך יום טוב.
באהבה,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ג' פברואר 04, 2020 9:40 am

מיכללל התגעגעתי אליך (:
כן.. זה קורה לי לפעמים. זה ממש מפחיד ומסוכן. דיסוציאציה לפעמים גם קצת מסוכנת..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' פברואר 04, 2020 9:43 am

אז סגרנו שבטחון הוא במקום הראשון.
באהבה יקירה. :growing: :flowers: :growing:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ג' פברואר 04, 2020 9:44 am

טפו טפו עד היום עוד לא עליתי באש אבל כשזה קורה זה ממש מסוכן! זה קרה לי גם בעבר שכמעט נשרפתי כי הדלקתי את האש הלא נכונה. היו צריכים לעשות שהאש החלשה תהיה מקדימה והאש הגדולה והענקית תהיה מאחורה. זה טפשי לדעתי שככה עיצבו את התנור....

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ג' פברואר 04, 2020 9:46 am

"אז סגרנו שבטחון הוא במקום הראשון." - כן! כמובן! זה תמיד!! אבל אני לא עושה את זה מתוך בחירה להשרף. אני עושה את זה כנראה מדיסוציאציה. זה מעיין מצב שמבולבלת בין הכפתורים וחושבת שכפתור אחר זה הכפתור הנכון לסובב על מנת לפתוח את הגז הספציפי בתנור שאני רוצה לפתוח אך בפועל זה של גז אחר בתוך התנור הספציפי..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' פברואר 05, 2020 6:50 am

בוקר אור יקירתי!
ברור שזה לא במכוון,
רק זה מלמד שאולי אפשר לזוז טיפה יותר לאט,
כמו בכביש בנהיגה במהירות קשה לשמור על זהירות.
בוקר אור יקירה ליום נפלא.
איתך באהבה, מיכל. :growing: :flowers: :growing:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 05, 2020 9:31 am

לזוז יותר לאט אני לא חושבת שיתן משהו כי הבעיה היא לא המהירות. מהירות לא תשנה יכולת החלטה כי היכולת החלטה איזה כפתור לסובב לא יתן שום דבר בפעולה איטית כי באותו רגע אני בטוחה שמסובבת את הכפתור הנכון..
אבל מהרעיון שלך אולי אפשר להשתדל לא להתכופף מעל התנור אלא להתכופף מלפניו נגיד..
למרות שבזמן דיסוציאציה אני לא תמיד מודעת למיקום ולמרחב (ולכן לפעמים נתקעת בדברים או פוגעת בדברים בתזוזה ויכולה נגיד לשפוך מים לכוס ולשפוך אותם בטעות על השיש במקום לתוך הכוס וכדומה) ומדיסוציאציה גם לפעמים יש לי בעיה של וויסות חושי (חושבת שככה קוראים לזה.. כלומר לא מודעת לעוצמות שבהן משתמשת ולכן דברים יכולים להשבר לי בידיים או מניחה נגיד חזק את הצלחת שעושה רעש שמפחדת שיעיר את השותף משינה אם הוא ישן - או שותפים קודמים בזמן שגרתי עם שותפים קודמים - למרות שממש משתדלת וחושבת גם שפועלת מאוד בעדינות אבל במציאות אני פועלת באופן אגרסיבי מידי באותם רגעים למרות שחושבת אני כן עושה זאת בעדינות ואף עושה את זה לאט כדי להשתדל מאוד שלא להרעיש..).
וגם מדיסוציאציה יכולת הזיכרון שלי לא תמיד שם.. כלומר על מנת לזכור בכלל לפעול אחרת.
ויש עוד מליון צורות בהן הדיסוציאציה אצלי מתבטאת.
אבל אשתדל - דווקא לא חשבתי על זה שאפשר לפעול אחרת לפני שציינת שאפשר לפעול אחרת - אז אשתדל שלא להתכופף מעל התנור בזמן ההדלקה שלו. זה רעיון שמקווה שאוכל לייסם גם בזמן ניתוק.
תודה מיכל!! לא חשבתי בכלל על האופציה לפעול אחרת לפני שנתת לי את הרעיון הזה. ממש אשתדל.. תודה!
:iloveu:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 05, 2020 9:38 am

אולי יכולה לתלות שלט מעל התנור - לא להתכופף מעל התנור בזמן הפעלת הגז - אבל בגלל שגרה עם שותף והוא לא מודע להתמודדויות שלי והוא לפעמים מביא אנשים לבקר - אולי הוא ירגיש לא בנח עם שלט כזה מעל התנור..
אז מתלבטת.
כי שלט יכול אולי לעזור - לא תמיד אני יכולה לקרוא בזמן ניתוקים אבל לפעמים שאני כן יכולה זה אולי יכול לעזור..
לא יודעת - מרגישה לא נעים כלפי השותף..
מה את חושבת מיכל? לדבר איתו על זה..? להעלות את רעיון השלט?

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 05, 2020 9:54 am

היו פעמים גם שנגיד הורדתי את הסיר מהאש אבל מהדיסוציאציה שכחתי לסגור את האש כי שכחתי שהיא דולקת בכלל ואז כשהעברתי את היד מעל הגז הדולק (נגיד כדי לערבב תכולה של סיר שמתבשל בגז שמאחוריו לא הבנתי למה חם בזרוע ובשרוול וזה עד שרואה שהאש עדיין דולקת וקולטת שאני עם היד מעל אש גלויה..
העובדה שעד היום לא עליתי באש זה רק כי משהו שמר עלי מלמעלה. אני אומנם לא מאמינה באלוהים אבל זה נטו עניין של מזל..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 7:52 pm

בשלתי היום מרק וזכרתי להזהר לא להתכופף מעל הגז אז התכופפתי מלפניו זה מאוד לא נח ולא טבעי אבל ככה זה לא היה מסוכן אם אתבלבל בכפתורים (:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 8:02 pm

אוי הייתי כל כך עסוקה בלהיות גאה בעצמי שיכלתי להזהר מלא להשרף אז שכחתי שיש לי שני טוסטים בטוסטר.
אף פעם לא אצליח להיות מושלמת בלהזהר בלעקוב אחרי כל המוצרים החשמליים בבית - גז.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' פברואר 12, 2020 8:04 pm

וואו! הגבינה ממש נמס! פעם ראשונה שמכינה טוסטים עם גבינה טבעונית שנמסת. ואממ כי לא ידעתי שקיים גבינה טבעונית כזאת. מסתבר שזה כן. אז הולכת לאכול.
בתאבון וביי (:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 47 אורחים