טריגר - תגובות הציבור באינטרנט

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

טריגר - תגובות הציבור באינטרנט

הודעהעל ידי מירנדה » ה' ינואר 30, 2020 1:57 am

אנשים - הם כל כך טובים בלחלק הוראות - איך היית צריכה להתנהג - מה היית צריכה לעשות - איך היית צריכה להגיב - מה היית צריכה לומר ולמי.................................. אבל מילא האנשים הבורים שלא מבינים בתחום אבל מי שעבר הכשרה!! זה כבר חוצה את כל גבול הטעם הטוב!! אבל את הציבור - זה לא משנה באיזה מדינה - זה תמיד חוזר על עצמו! זה לא רק ישראל! אנשים בורים שמרשים לעצמם לחלק לאחרים הוראות בתחומים שהם בכלל לא מבינים בהם!! מחליא אותי! אבל הרופאים שעברו הכשרה - על זה אין לי מילים! פשוט אין לי מילים!! לא מרגיש בטוח לפנות לצוות רפואי אחרי תקיפה. לא מרגיש בטוח לפנות למשטרה אחרי תקיפה. לא מגיש בטוח לדבר אחרי תקיפה. לא מרגיש בטוח לפתוח את הפה ולא מרגיש בטוח להמשיך לחיות!! עולם בור וברבארי! איך שלא מאייתים את זה בעברית! והחיים - שווים לפח זבל! מדינה שמקריבה את תושביה! כי לא מצילה לא שומרת לא מגינה. אנחנו האזרחים הקטנים נותרים להגן על עצמנו ללא הצלחה. עולם דמוקרטי בכאילו פיכססססססססססססססססס! אומרים אין לי ארץ אחרת אבל המדינה הזאת הולכת לאבדון וזה לא רק ישראל - זה כלל העולם! מרתיח! מרתיח!! לראות תגובות של אנשים מכל העולם לסרטון על בחורה שעברה תקיפה מינית - מכל העולם אומרים לה איך הייתה צריכה לנהוג! אז לא!!!! אין מקום להגיד לה איך הייתה צריכה לנהוג אם לא הייתם בנעליים שלה ולא חוויתם את הזוועה של תהליך הגשת תלונה משטרה ומערכת משפטית! חראאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!

מירנדה
משתמש פעיל

Re: טריגר - תגובות הציבור באינטרנט

הודעהעל ידי מירנדה » ה' ינואר 30, 2020 2:00 am

משהי פה מוצפת..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 44 אורחים