עולה באוב..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

עולה באוב..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' ינואר 29, 2020 6:28 am

מקווה שמשתמשת בביטוי הנכון - הפסיכולוגית שלי פעם אחת השתמשה במילה הזאת וככה למדתי אותה..
הכוונה לדברים מפעם שפתאום עולים - דברים שלא מבינה מאיפה פתאום עולים - דברים שמזמן הלכו לתאים האחוריים במח (הלא נשכחים אך גם לא בקדמת המחשבה). אבל לאחר חשיבה נראה לי שהבנתי את ההקשר. משהו שחברה העלתה לפני מספר ימים התחבר למשהו שהתחבר למשהו שהתחבר למשהו וככה זה התגלגל עד שאותה תקופה עלתה.

בכל אופן - אני לפעמים מתלהבת שחושבת שישנתי בלילה - הי.. חמש בבוקר.. זה אומר שישנתי.. ואז נזכרת שהלכתי לישון רק ב2 בבוקר אז ישנתי רק שלוש שעות חח אוףףףףףףףף!! אני לא מצליחה לישון בלילות! אנסה לחזור לישון עכשיו ): מעצבן אותי כבר!

רע לי! רע לי מהזכרונות של אותה תקופה! לפעמים אני בעצמי לא מצליחה לתפוס כמה עברתי בחיים האלו! זה פשוט מטורף!! פשוט מאוד מטורף! שלא יאמן!!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 51 אורחים