יש לי יום ארוך

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

יש לי יום ארוך

הודעהעל ידי מירנדה » ד' ינואר 22, 2020 4:33 am

בתור מי שכמעט ולא יוצאת מהבית ולא מנהלת כמעט בכלל שיחות מילוליות עם בני אדם ורב השיחות עם אנשים שמכירה זה מקסימום התכתבות בוואטסאפ וגם זה מצומצם..
הולכת להפגש עם סבא ואז כנראה שעם אחי ואז עם חברה מבית אלה שלא פגשתי כבר קרוב לשלוש שנים (החברה הכי טובה שלי..).
זה בערך שעתיים נסיעה לכל כיוון בתחבורה ציבורית אז יוצא שרב היום לא אהיה בבית - מקווה לשרוד.

רוצה לחלוק ששמתי לב למשהו. היום הילדה של הדיסוציאציה ראתה שהבובה שהיא אוהבת - טיגר - נמצאת שהראש של טיגר מוטה לכיוון הרצפה כאילו שהוא עצוב. היא מיד נבהלה ובחרה לנחם את הבובה בחיבוק - באופן הכי מידי וטבעי שלה. היא למדה בטיפול המדהים שהיה לנו למשך 4 שנים שככה מנחמים מי שקשה לו או עצוב אז מיד ניחמה ככה את הבובה.
נקודה שנשארה מהטיפול המדהים שלצערי נקטע באמצע..

מירנדה
משתמש פעיל

Re: יש לי יום ארוך

הודעהעל ידי מירנדה » ד' ינואר 22, 2020 4:38 am

כלומר היא למדה את זה כי ככה הפסיכולוגית המדהימה שהייתה לנו הייתה מנחמת אותה כשהיה לה קשה או עצוב..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' ינואר 22, 2020 10:44 am

נשמה יקרה !
שולחת לך גם חיבוק של המון אהבה והערכה.
איתך, מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' ינואר 22, 2020 11:25 am

תודה :love1:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' ינואר 22, 2020 11:44 pm

מאוד נהנתי לפגוש את חברה שלי וסבא שלי. את אח שלי בסוף לא פגשתי היום. מקווה שהם נהנו כמוני.
אך הצטערתי לשמוע שאם זוכרת נכון את הקשר המשפחתי אח של סבתא שלי נפטר השבוע וממש נבהלתי ששמעתי לפני דקה שסבא שלי נפל ונלקח למיון!! בסוף הוא כנראה בסדר ונמצא אצל ההורים שלי להשגחה ללילה אבל זה היה ממש מלחיץ וכואב ומבהיל לשמוע!
אני אוהבת אותו מאוד.. ורוצה שהוא ירגיש טוב!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 45 אורחים