מתלבטת אם לא לבטל מראש..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

מתלבטת אם לא לבטל מראש..

הודעהעל ידי מירנדה » ה' ינואר 16, 2020 10:09 pm

חזרו אלי מלוטם וממרכז מעיין.
לוטם רוצה טופס 17, מרכז מעיין קבע איתי אינטייק.
מאז בדיכאון - לא יוצאת מהמיטה, לא אוכלת, לא שותה, לא מתקלחת, כולי מסריחה, לא יוצאת מהמיטה ולא רוצה לצאת מהמיטה והתאבון אבד..
אני לא סומכת על אנשי מקצוע ואחרי מה שהיה עם אותה פסיכיאטרית שעשתה כל כך הרבה שטויות ושיקרה ועברה על החוק וגרמה לי לעשות את הדברים שהיא גרמה לי לעשות כי לא היו לי את הכוחות הנפשיים להתנגד לה - אנשי טיפול זה פשוט כבר טריגר עבורי - ומפחדת. פשוט מפחדת לחשוף את עצמי שוב למטפלים.
לוטם - זה יכנס לי לתיק הרפואי
מרכז מעיין - זה יכנס לי לתיק של משרד הרווחה
ואני מפחדת - מפחדת להסתבך שוב עם אנשי מקצוע פוגעניים והרסניים שחושבים רק איך להגן על התחת של עצמם!! במקום לסייע למטופל. וזה רשלנות רפואית לשמה!!
לאיפה הלך השבועה של קודם כל לא לגרום נזק?! לא מכירה את השבועה בעברית אך מתרגמת מאנגלית - שבועת הרופאים?? מאמינה שגם בישראל הם עוברים השבעה..
וגם עם כל הטראומה שהיה לי מהרופאים בחודשים האחרונים - מפחדת להתעסק בכלל עם גורמים רפואיים (מרכז לוטם שייך למשרד הבריאות, נמצא בבית חולים איכילוב וצריך טופס 17 בשבילו).
באמת שלא יודעת מה לעשות - זקוקה להמשך טיפול אך מפחדת לנסות בכלל!!
לא בטוחה אם בכלל לנסות או לוותר מראש.

מירנדה
משתמש פעיל

Re: מתלבטת אם לא לבטל מראש..

הודעהעל ידי מירנדה » ו' ינואר 17, 2020 6:06 pm

טוב, החלטתי לבטל. אני יותר מידי לא סומכת על אנשי מקצוע יותר ברמות שזהו - כבר שלושה ימים לא יוצאת מהמיטה - ככה חזק זה משפיע עלי.
לא מוכנה לפתוח את הלב חזרה ולשים את החיים שלי בידיים של אנשי מקצוע - נפגעתי קשה מידי מאנשי מקצוע על מנת לסמוך.
עצוב לי כי זקוקה להמשך טיפול אבל לא מוכנה לזה.
אחרי אותה פסיכיאטרית שכל כך פגעה בי ועברה על החוק זה פשוט מרגיש לי כבר מסוכן מידי לפנות לאיש מקצוע.
הייתה לי חוויה אחת מדהימה עם פסיכולוגית ששינתה את חיי למשך ארבע שנים אבל חוץ ממנה רק נפגעתי מאנשי מקצוע והפסיכיאטרית הייתה הקש ששבר את גב הגמל.
טיפול יכול להיות מדהים ומשנה חיים אבל הסיכון גדול מידי.
אבטל ביום ראשון את מרכז מעיין ולוטם - לצערי.
תודה דוקטור א' שהרסת לי את הסיכויים לעתיד אחר.. כלבה!

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ו' ינואר 17, 2020 6:11 pm

עכשיו זה רק כואב - כואב על האיבוד יכולת לעבור טיפול שלא אני זקוקה..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' ינואר 19, 2020 1:32 pm

אמרתי להם והם בנחמדות ניסו לעודד אותי לשנות את דעתי - אני מרגישה שאני משתגעת!!!
אני חייבת להיות נאמנה לילדה של הדיסוציאציה - אני לא אשים אותה ואותי ואת גופי גוף בסיכון הזה שוב!
אני לא אחשוף אותנו למצבים פוגעניים שכאלה ולרשלנות שכזאת!
נכון שדוקטור א' היא אדם אחד שמייצג את עצמו בלבד אבל זה סיכון שאני לא יכולה לקחת! פשוט לא יכולה!!
לא רוצה לחשוף את עצמי לסיטואציות שאני לא יודעת איך הם יסיימו!
זה סיכון גדול מידי!
לא סומכת על אנשי מקצוע!
לא על רופאים! לא על פסיכיאטרים! לא על פסיכולוגים! לא על שוטרים! ולא על משרד הבריאות!!

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' ינואר 19, 2020 2:19 pm

ברופאים סומכת רק על הרופאת נשים החדשה שלי, על הרופאי א.א.ג שהיו לי בקפלן (לפני שכולם יצאו לפנסיה חוץ מהאחרון שיצא לדעתי השנה לפנסיה) ועל הרופאת ילדים שהייתה לי שהייתה גם מנהלת מחלקת מיון ילדים בקפלן. לא יודעת אם היא עדיין אבל היא מדהימה ממש!
אפילו הצוות של א.א.ג בקפלן שהחליפו אליו זוועה עכשיו! ונשארת שם רק עד הרגע שהרופא האחרון מהצוות שהיה יצא לפנסיה.
ישבתי והמתנתי בתור במרפאות חוץ והיה ילד שבכה. הוא בכה כי פחד! הכי טבעי לילד לבכות כי מפחד! והרופא במקום להרגיע אותו איים עליו שאם לא יפסיק לבכות הוא יקשור אותו!! קשירה אמורה להיות משומשת לצוות במצב של סכנת חיים מהמטופל כלפי עצמו או כלפי הסובבים אותו!!!!!!! לא כי ילד בוכה! ובתור מי שעברה תקיפה מינית אלימה מאוד שכללה קשירות - אני לא יכולה לתאר לכם מה אני עברתי מהרגע הזה! והמנהל מרפאות חוץ א.א.ג! שהחליף את הרופא האחרון פעם אחת שהייתי שם כי הרופא האחרון שעוד לא יצא לפנסיה עבר אירוע רפואי והיה מאושפז בזמן הביקורת השנתית שלי אפילו לא היה מוכן להסתכל על הבדיקת שמיעה!!! הרי הבדיקת שמיעה זה כלי עבורם לוודא שהגידול לא חוזר ולשם כך צריכה להגיע לשם כל שנה להבדק!! והוא אפילו לא היה מוכן להעזר בכלי שהם שלחו אותי לבצע!!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים