מרגישה שמתחילה פיזית להבריא..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

מרגישה שמתחילה פיזית להבריא..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' ינואר 08, 2020 9:15 pm

אני מתחילה להרגיש בריאה יותר פיזית - אני חושבת שהתרופה הזאת עובדת בשבילי ממש!
עוד חודש אצטרך כמובן לראות שאין לי יותר ליקוציטים בבדיקה אבל לדעתי ולהרגשתי היא ממש עוזרת!
התחלתי לשלב עם זה ויטמין C כך שמבחורה שלא הייתה מקבלת כדורים בכלל אני מקבלת מה שלי מרגיש מליון כדורים..

היפרקס - לדלקת (לחודש)
ויטמין C - לסיוע להילפרקס לעשות את תפקידו טוב יותר (לחודש) - על דעת עצמי התחלתי לקחת - על פי דוקטור גוגל כי רשמו בגוגל שזה מסייע להיפרקס לעבוד טוב יותר
ויטמין D - כי מרב שלא רואה שמש אין לי כמעט ויטמין D בגוף (לשנה)
ויטמין B12 - כי אני טבעונית (לכל החיים)
חומצה פולית - כי היה לי מחסור מהטבעונות. היום כבר אין לי מחסור אז לוקחת על פי ההמלצה לכלל אוכלוסיית הנשים מבחינת מ"ג (לא משנה איזה תזונה אוכלים) כדי לשמר את הרמות של החומצה הפולית (מניחה שלכל החיים)
ויוד במלח - זה לא כדור אבל בגלל הטבעונות נהיה לי רמות לא תקינות של TSH אז החלפתי את המלח הרגיל במלח בתוספת יוד וזה פתר את הבעיה (לכל החיים)

בסהכ חומצה פולית ומלח בתוספת יוד זאת המלצה לכלל האוכלוסיה לא משנה טבעוני או לא (אלא כמובן אם יש מחלות כאלו ואחרות שאז זה רק בהתייעצות עם רופא)
אבל אני מרגישה מפוצצת בכדורים כי אני בן אדם שאפילו אקמול לא היה לוקח כל עוד זה לא מצב קיצון.
אבל אני ממש מרגישה איך אני מתחילה פיזית להבריא כמו שלא זכרתי שקיים בכלל!

מירנדה
משתמש פעיל

Re: מרגישה שמתחילה פיזית להבריא..

הודעהעל ידי מירנדה » ד' ינואר 08, 2020 9:17 pm

"ויטמין C - לסיוע להילפרקס" להיפרקס. סליחה על טעות הכתיבה..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' ינואר 09, 2020 8:32 am

בוקר אור והידד לבריאות !
כן יש לחיות יחד עם התוספות שלגוף בהחלט מוסיפות,
באהבה יקירתי, המשיכי והקפידי לצרוך את כל שגופך זקוק לו.
באהבה ולהמשך יום נפלא, מיכל. :flowers: :flowers: :flowers:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' ינואר 09, 2020 12:26 pm

:iloveu2:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ו' ינואר 10, 2020 2:56 pm

זאת ממש בעיה שכל רופא מבין רק בתחום המאוד צר שלו!
חמש מאות אלף רופאים שראיתי בחודשיים האחרונים אמרו לי - אין לך דלקת! וכשהרופאת נשים במיון העלתה את ההשערה שכן יש לי עשו ממנה צחוק - מזה?? מי כתב דבר כזה?? אבל אין סממני דלקת אז מזה הדבר הזה?? איך יכול להיות דלקת בלי סממני דלקת??
בסוף מסתבר שדווקא היא היחידה שצדקה!!! בין כל הרופאים שראיתי בחודשיים האחרונים! כי עובדה שכשהגעתי בפעם הראשונה לאורולוגית (רק כי אני בקשתי הפניה לאחת כי לא כי אמרו לי ללכת לאחת - אפילו הרופא משפחה אמר לי שאם אני רוצה הוא יתן לי הפניה אבל אני בריאה שם) - האורולוגית הסבירה לי שלדעתה דווקא כן יש לי דלקת ויש חיידקים של דלקת שלא רגישים לבדיקה ולדעתה זאת הסיבה שיש לי ליקוציטים בשתן. ולכן נתנה לי תרופה אנטיבקטיריאלית וזה שינה את חיי!!
אחרי שכולם אמרו לי שאין לי דלקת הייתי סקפטית לגבי תשובת האורולוגית וחשבתי אולי הבעיה היא אחרת אבל עובדה שהתרופה עוזרת לי וממש!!
ואני פתאום מרגישה פיזית שם הרבה יותר טוב! שכחתי כבר איך זה להרגיש שם בריאה..

אז אנשים - תסמכו על עצמכם! אם אתם מרגישים שמשהו לא בסדר ורופאים אומרים לכם שהכל בסדר איתכם - תסמכו על תחושת הבטן שלכם ותעמדו על לראות רופא שהתמחה ספציפית באותו אזור בגוף.
ותודה לרופאת נשים שהייתה היחידה!! שלא התמחתה בתחום ובכל זאת יכלה לחשוב מחוץ לקופסא - ודווקא היא צדקה!!

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ו' ינואר 10, 2020 3:43 pm

כלומר האמת שאני מרגישה ככה כבר מאז אחת הפגיעות הקודמות מבן הזוג שהיה לי.. אמרתי לרופאה לדעתי שלוש שנים אבל במחשבה שניה אין מצב שזה שלוש שנים כי לא גרתי עם השותפה שהעפתי מהבית לפני שלוש שנים והייתי איתו בזמן שגרתי איתה. אז כנראה שמדובר בשנה וחצי שנתיים משהו כזה.. אבל ליקוציטים יש לי רק מהתקיפה האחרונה. אז אני לא באמת יודעת להגיד אם זה מהתקיפה האחרונה או אחת הקודמות אבל לא העזתי לדבר עם הרופא משפחה שהיה לי אז על העניין הזה.. התביישתי. כולם אמרו לי ללכת להבדק עד שהעזתי ללכת לרופא משפחה שהיה לי לבקש בדיקה שחזרה תרבית שלילית ולא העזתי לחזור אליו לבקש המשך בירור.
פשוט החלטתי על דעת עצמי שאם התרבית שלילית האופציה היחידיה הנוספת זה שפשוט החמרה של הסמפטומים של הפוסט טראומה ומתבטא באופנים חדשים שלא הכרתי לפני בעקבות מה שעוברת מאותו בן זוג (למרות שאז עדיין לא הבנתי עדיין שזה נחשב לפגיעה.. אבל ידעתי שאני מאוד סובלת - מבהירה לו ומרגישה שיש לו קושי בהבנת מה שמבהירה לו למרות שהייתי ברורה מאוד מאוד!! אבל חשבתי שיש לו בעיה של קשיי הבנה אז כל הזמן נסיתי וניסיתי להמשיך ולהבהיר את עצמי! אבל בסוף הסתבר שזה לא עניין של קושי בהבנה אלא חוסר אכפתיות וחוסר רצון לשמוע ולהבין את שאומרת לו) וללא טיפול פסיכולוגי אז עזבתי את זה בזה.
רק עכשיו שכבר היה לי ליקוציטים בשתן כבר החלטתי לעמוד על להבין מה קורה איתי..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' ינואר 12, 2020 8:16 am

המון המון בריאות
סחטיין על הלמידה הבריאותית שלך
והמודעות שבך
כי אכן המודעות ההקשבה לגוף הם החשובים מכל.
באהבה איתך, מיכל. :growing: :growing: :growing:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' ינואר 12, 2020 9:17 am

תודה (:
כן.. לאט לאט אני לומדת שתחושת הבטן מבינה הרבה יותר ממני ולפעמים יותר אפילו מאנשי מקצוע!
משתדלת להקשיב לה ולהיות מודעת אליה ומחוברת אליה..
כמו רגשות גם תחושת הבטן היא מצפן בחיים.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 46 אורחים