התקשרה אלי האחות ממרפאת בריאות האישה בבני ברק

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

התקשרה אלי האחות ממרפאת בריאות האישה בבני ברק

הודעהעל ידי מירנדה » ג' ינואר 07, 2020 4:58 pm

איפה שהייתי בקליניקה שהגעתי עבור רופא מיון שמבין בתחום של הפגיעה המינית אבל בגלל שהוא היה גבר הוא העביר אותי לרופאה אחרת במרפאה שלא מבינה כלום! בתחום הפגיעה המינית!! והיוותה חלק ממסע הטראומות מרופאים שחוויתי מאז הפגיעה המינית האחרונה.
אמרתי לאחות שהתקשרה אלי את הדברים שהרופאה הזאת עשתה וגם אמרתי לה שהצוות (למרות שאני יודעת שהכוונות של הצוות היו טובות) עשו דברים שאם הם היו עוברים הכשרה בתחום הפגיעה המינית הם היו יודעים שלא לעשות..
היא הבטיחה להעביר הלאה לאחראית שלה גם את הדברים שאמרתי לה על הרופאה וגם על הבעייתיות של חוסר הבנה בתחום הפגיעה המינית של הצוות - שהם צריכים לעבור הכשרה כל הצוות שם איך להתמודד עם נפגעת טראומה מינית. לקבל כלים למען בנות שעוד יגיעו אליהם בעתיד שלא יעברו את מה שאני עברתי.
מרגישה עוד נקודת כח במאבק על הכשרת הצוותים - אבל מה שיותר כואב זה שמי שכבר כן עבר הכשרה!! התנהל כפי שהתנהל (בית החולים תל השומר).

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 72 אורחים