סתם כועסת ומרוגזת.. טריגר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

סתם כועסת ומרוגזת.. טריגר

הודעהעל ידי מירנדה » ש' דצמבר 07, 2019 2:18 am

נכנסתי לאתר שבו פגשתי את החרא על מנת למצוא משהו לדבר איתו כי הייתי זקוקה לשיחה וכשנכנסתי לאתר ראיתי שקבלתי ממנו הודעה עוד לפני שניתקתי קשר איתו. כשעוד יצאנו ראיתי שלמרות שיוצא איתי מסומן באתר שהוא גולש באתר ושלחתי לו הודעה שאני רואה שהוא באתר גולש.. זה היה סוג של הרגשה לא נוחה בשבילי לדעת שהוא יוצא איתי ובמקביל ממשיך לחפש בחורה אחרת ורציתי לוודא אם זה באג באתר או שבאמת הוא מחפש במקביל אלי משהי אחרת אז שלחתי לו את ההודעה כי אם יגיב אז הוא באמת באתר ואם לא יגיב אז אולי זה באמת באג באתר.. בינתיים קרה את מה שקרה ולא נכנסתי לאתר יותר עד היום (על מנת לדבר עם משהו רנדומלי על מה שעברתי וחווה..). וראיתי שהוא ענה להודעה ההיא - הוא כתב שזה בטח כי גולש במחשב..
קודם כל הדבר האחרון שרציתי או התכוונתי לראות זה הודעה ממנו. לגמרי שכחתי שכתבתי לו את ההודעה ההיא. ועצם לראות תקשורת ממנו עשה לי רע על הלב אבל מה שמזעזע אותי זה שבמקביל לכך שעשה אותי נגד רצוני ונגד הסכמתי הוא מחפש בנות נוספות במקביל.
מעניין כמה בנות הוא מזיין במקביל..
ידעתי! שהוא פעיל מאוד מינית - זאת הייתה התחושה שלי וזה מה שגם אמרתי לרופאים שאני חושבת.
הוא כאילו חושב שאם שילם הרבה כסף מגיע לו לקבל מה שהוא רוצה. כאילו שהוא קונה בנות בכסף לשרת את הרצונות שלו לא משנה מה הרצונות שלהן.
ואני נזכרתי למה זה עצר והפסיק! אני שמתי לב מהצללה מתחת לסוכת המציל שיש אנשים ואמרתי לו שיש שם אנשים - זה הרגע שהוא קם ממני והתלבש. מה שאומר שהסיכויים שאם אותו זוג ערבי לא היה שם במקרה באותו זמן זה היה נגמר אולי בכלל באונס! אני לא יודעת במאה אחוז כי בכל זאת כשהתחיל להוריד לעצמו את התחתון ואמרתי לו לא להוריד הוא הקשיב לי - זה היה הרגע היחידי שהקשיב לי - אבל בהסתכלות על ההתנהגות שלו אם לא אותו זוג ערבי שהיה שם זה היה הולך יותר רחוק ממה שהלך ובתאכלס בהתבסס על ההתנהגות שלו לא היה מפתיע אותי אם בהמשך בכל זאת היה מפשיט את עצמו לגמרי ודברים היו ממשיכים יותר רחוק.
לא זוכרת אם אמרתי את זה כאן בפורום או לא אבל דיווחתי עליו לאתר.
מעניין כמה בנות מזיין במקביל ומעניין כמה מהן זה נגד רצונן ונגד הסכמתן. כי אם לי זה קרה סביר שאני לא היחידה..
אז סתם.. מרוגזת ומעוצבנת - דפוק!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 67 אורחים