זכרון מהעבר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

זכרון מהעבר

הודעהעל ידי מירנדה » ו' דצמבר 06, 2019 11:06 am

חלמתי חלום שהזכיר לי את הזמן שאבא שלי נעל אותי ברכב ללא אפשרות לצאת מהרכב או להכנס אליו.
זה היה בתאילנד. אבא שלי חנה את הרכב, כולם יצאו ורק אני עוד לא הספקתי לצאת. כשבאתי לפתוח את הרכב אי אפשר היה יותר לצאת. לא משנה כמה נסיתי. נסיתי את הדלתות האחרות אך גם הן היו נעולות. נסיתי לקרוא למשפחה שלי אבל הם לא שמעו אותי. התחלתי לדפוק על החלון ולקרוא לזוג מבוגר שעבר שם מספר דקות אחרי. הראתי להם וצעקתי להם שאני לא יכולה לצאת מהרכב. בהתחלה הזוג ממש היסס וחשש להתקרב אך לאט הגבר התקרב וניסה לפתוח את הדלת וגילה שזה לא תרמית אני באמת נעולה בפנים ואמר בקול רם לאישתו שזה אמיתי אני באמת נעולה בפנים. שניהם נהיו מודאגים.. חושבת שזה היה זוג אוסטרלי לפי המבטא.
הצבעתי על המשפחה שלי ובקשתי ממנו שיקרא להם. אמרתי לו שזאת המשפחה שלי ויש להם מפתח לרכב. הוא קרא להם והם מיד חזרו ואבא שלי פתח את הרכב עם המפתח.
והזוג האוסטרלי שאל אותם כמה פעמים בשוק מה ככה אתם נועלים את הרכב..? מבלי לשים לב קודם שכולם יצאו..?
אני לא מבינה למה כשהרכב הזה נעול אי אפשר עם המנעול המובנה בתוך דלת הרכב לפתוח את הדלת מבפנים אבל זה פחות מה שחזק לי בסיפור הזה.
אבא שלי לא התכוון לנעול אותי בפנים. הוא באמת לא שם לב שעדיין לא הספקתי לצאת.
אבל זה כמה הם ראו אותי תמיד - במילים אחרות הם אף פעם לא ראו אותי.. הם כבר כמעט יצאו מטווח הראיה כשהאיש קרא להם ואם לא היה קורה להם לא היה להם מושג בכלל שאני לא איתם ושבכלל נעולה בתוך רכב בשמש וללא תנועת אויר וללא יכולת לצאת..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 61 אורחים