מקלחת ראשונה מאז שבת בבוקר.. טריגר?

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

מקלחת ראשונה מאז שבת בבוקר.. טריגר?

הודעהעל ידי מירנדה » ג' נובמבר 26, 2019 3:30 am

הצלחתי להכריח את עצמי להכנס למקלחת.
פעם אחרונה שהתקלחתי היה בשבת בבוקר כשחזרתי מאותו לילה נורא בחוף הים.
לא זוכרת מה הרגשתי במקלחת בשבת אבל הייתי חייבת להתקלח להוציא מכולי את כל החול מהים. היה לי חול בכל מקום - אפילו בשיניים, בשיער על הראש, על הפנים, על הגוף, הבגדים, בסנדלים....
אבל עכשיו התקלחתי זה הרגיש נורא - לא זכרתי כמה סיוט זה להתקלח אחרי פגיעה.
כל מגע עם המים פשוט צורם - זה לא ממקום פיזי - אני לא פצועה פיזית.. זה רגשי..
זה מרגיש כאילו המגע עם המים מכאיב לשרירים של הגוף.. צורם על העור. ופלאשים ומחשבות בלתי פוסקים.
בין היתר גם כמובן שניתוקים עולים.

בא לי לבכות. רואה את האימוג'י הבוכה עם הסמרטוט שכאילו מנגב את העין וזה גורם לי לרצות לבכות אבל לא יכולה לבכות כרגע - מידי מרוחקת מעצמי כרגע על מנת לבכות.
וכעס מציף פתאום.
כל כך הרבה רגשות שפתאום מתקיפים.
בכיתי קצת מאז שזה קרה - בהתפרצויות בכי קצרות שקרו בפתאומיות כל פעם.
לדעתי הפעם הראשונה שפרצתי בבכי היה כשחברה טובה שלי שלחה לי הודעה בוואטס אפ.
בכל אופן חזרתי לרגיעה. זה ככה מתפרץ פתאום והולך ומתפרץ פתאום והולך ומתפרץ פתאום והולך..
ואני מרגישה שזוכרת חלקים אבל דברים קצת מעורפלים לי. באיזה שהוא מקום זה מעצבן אותי שדברים מעורפלים לי.
אבל אני מדברת הרבה בכתיבה וחושבת שלמרות שדברים עוד טריים מאוד והכל מרגיש מבולבל לי זה עוזר לי קצת לעשות סדר בראש.
אלוהים! פלאש שלא צפיתי לו מהתקופה הכי מזעזעת בחיי! הייתי בכיתה ח או ט.. ברחתי כרגיל מבית הספר וישבתי בגינה בישוב וציירתי את מה שרציתי כל כך אז - למות. ציירתי אקדח והיו עוד אלמנטים על הנייר שכבר הספקתי לצייר שהיו קשורים למוות ולפחד איימים. בכל אופן אין ספק שהמקרה שהיה עכשיו מעלה לי גם מקרים מהעבר. מה שאני זוכרת שעלה הרבה זה כל סיפור בעלה של בת דודה שלי. טוב שמה לב פתאום שעוד לא סיימתי להתלבש לגמרי מאחרי המקלחת אז הולכת להמשיך להתארגן אה גם המגבת עוד על הראש שלי מסתבר חח אוף אני לא מודעת לעצמי!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 56 אורחים