יא תמימות במרכזי הסיוע לאף אחת לא ב א מ ת איכפת מכן

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

דה ג'ה וו

יא תמימות במרכזי הסיוע לאף אחת לא ב א מ ת איכפת מכן

הודעהעל ידי דה ג'ה וו » ד' אוקטובר 02, 2019 7:37 am

הן מקבלות כסף על כל בחורה שהן מצליחות םאשפז
אצלי אישית הן ניסו לגרום לאישפוז שלי .

אם אני יוצאת לתקשורת עם הסיפור שלי מרעז תל אבטב נסגר תוך שבוע .
אתן ממש תמימות אם אתן סומכות עליהן שגם אלו שמלוות לא פשוט שמחות להתנקם בגברים על שלא שרוצלפי החליל שלהן לפני שנן הפכו לפסיכופאטיות מוצהרות .

בנשימה זו אני רוצה לאחל לרכזות שתהיה להן שנה של סבל וכאב כמו מה שעבר עליי בכל פעם שהתקשרתי למרכז סיוע באמונה שמישהי שם באמת אוהבת אותי גם כשאני לא רק בוכה . סדיסטיות

לאלי ה-

Re: יא תמימות במרכזי הסיוע לאף אחת לא ב א מ ת איכפת מכן

הודעהעל ידי לאלי ה- » ד' אוקטובר 02, 2019 8:28 am

מצטערת על מה שעברת במרכז סיוע לנפגעות בתל אביב,
אף פעם לא יצרתי איתם קשר כלשהו או ביקשתי עזרה כלשהי מהן אבל כן קיבלתי עזרה ממרכז סיוע בעיר אחרת(לא אציין את שם העיר מטעמי פרטיות) והחוויה שלי הייתה שונה לגמרי,טובה.אבל ממש טובה,הן עזרו לי המון בעבר ולמעשה הצילו לי את החיים.

דה ג'ה וו כתב:בכל פעם שהתקשרתי למרכז סיוע באמונה שמישהי שם באמת אוהבת אותי גם כשאני לא רק בוכה .

אם יש דבר אחד שלמדתי בשנה האחרונה זה שאף אחד לא יאהב אותך יותר ממה שאת אוהבת את עצמך ולא משנה כמה שקרים יספרו לך וכמה יחרטטו אותך לאף אדם לא יהיה אכפת ממך כמו שאת רוצה שיהיה להם אכפת,אל תצפי לאהבה, אל תצפי להבנה אל תצפי לחמלה,תאהבי את עצמך(אם קשה לך תתחילי ללמוד לאהוב את עצמך),תסלחי לעצמך,תבלי כמה שיותר זמן עם עצמך זו הדרך היחידה שלך להבין את עצמך להכיר את עצמך (חזרתי המון פעמים על המילה עצמך...),אל תצפי מאחרים לשום דבר זו הדרך היחידה להפסיק להפגע ולהפסיק להרגיש כאב,תסכול וכל הרגשות השליליים שאת מרגישה.

שתהיה לך שנה טובה,שנה של שינויים חיוביים,שנה של אושר והצלחה.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' אוקטובר 02, 2019 10:16 am

וגם להיות פחות תוקפנית כלפי אחרים יסייע המון ביחס של אחרים כלפיך.. יכולה להבטיח לך את זה.

דה ג'ה וו

הודעהעל ידי דה ג'ה וו » א' אוקטובר 13, 2019 2:40 pm

מירנדה התחלתי בתמימות אהבה הכלה אפילו
לא הייתי תורפנית עד שהןן בעצמןן התחילו להיות תוקפניות אלייי ללא שום סיבה.תל אבעב צבועות
הן עשו לי נזק עצווםםם
הלוואי ש3 סודנים יתקפו את שוהם בסימטה חשובה ויאנסו אוצה 8 פעמים עד שהנשמה שלה תצא מן הגוף

דה ג'ה וו

הודעהעל ידי דה ג'ה וו » א' אוקטובר 13, 2019 2:41 pm

מירנדה התחלתי בתמימות אהבה הכלה אפילו
לא הייתי תורפנית עד שהןן בעצמןן התחילו להיות תוקפניות אלייי ללא שום סיבה.תל אבעב צבועות
הן עשו לי נזק עצווםםם
הלוואי ש3 סודנים יתקפו את שוהם בסימטה חשובה ויאנסו אותה 8 פעמים עד שהנשמה שלה תצא מן הגוף

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 103 אורחים