מהדהד לי בראש התאבדות........

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

מהדהד לי בראש התאבדות........

הודעהעל ידי מירנדה » ש' ספטמבר 21, 2019 11:49 am

כששומעת על פגיעה או התעללות בבעלי חיים אני פשוט רוצה להתאבד כי לא רוצה להיות חלק מהמין האכזר הזה.
אומרים שהחזק בטבע שולט ומנצלים את המשפט הזה כדי לתרץ התנהגות אכזרית כלפי בעלי חיים.
רוצה לספר לכם שאתם משקרים לעצמכם על מנת לנקות את הידיים שלכם מדם! לצאת לא אשמים בעיניי עצמכם כשהמציאות היא שאתם הכי אשמים!!!
אפשר להיות החזקים בטבע ולשלוט מבלי לעשות את הדברים האכזריים והמזעזעים שאנחנו בני אדם עושים לבעלי החיים, לטבע ולכדור הארץ!
אנחנו הזן החזק בטבע ולכן מותר לנו להתעלל בבעלי חיים ולנצל אותם למטרות האישיות שלנו ולרצוח אותם באופן שיטתי ותעשייתי לא מתוך מטרה של לשרוד אך מתוך מטרה של הנאה אישית!!!
המשפט הזה מקביל למשפט כמו לגבר יש צרכים ותפקיד האישה לספק אותם! מקום האישה במטבח ולהיות מכונת ילדים.
אם היינו פוגעים בבעלי חיים ממטרה של לשרוד זה אני מבינה וככה הטבע. אבל אנחנו כבר מזמן הפכנו את זה למשהו מאוד אחר! אנחנו פוגעים ורוצחים לשם הפגיעה, הניצול וההנאה האישית! לא לשם קיום! אלו שני דברים שונים מאוד!!
אנחנו זן אכזר, דוחה ומגעיל ואני לא רוצה להיות חלק ממנו! פשוט לא רוצה!!!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 93 אורחים